Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 32 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 31 Oct 2011, o 11:14

Male - 30%  Posts/Topics69/19  Reputation point 17 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Baterie wczoraj włożyłem od kumpla i wgrywałem wszystko wg. poradników. Windows nie wykrywa mi wogóle telefonu tzn. nie ma żadnego dźwięku. Dzisiaj zawioze telefon do komisu i popytam ich o pomoc i może wgrają mi softa box`em, bo jak narazie go nie posiadam :) Miejmy nadzieje że box pomoże :)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 31 Oct 2011, o 14:05

Male - 10%  Posts/Topics12/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Ja mam tez spory problem.. kupilem na allegro nokie 5220xm z sim lockiem na siec zagraniczna, jakas angielska.. wgralem nowego softa, wszystko jest od nowa, a sim lock nadal jest w nim. softa wgrywalem przez phoenixa. prosze o pommoc :)

po wgraniu softa wyświetliło jeszcze w phoenixie cos takiego
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 31 Oct 2011, o 14:07

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Linux Opera
Wgraniem softu nie ściągniesz simlocka.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 31 Oct 2011, o 14:10

Male - 10%  Posts/Topics12/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
na nokii 5200 mi się udało, na se c510 też, więc nie wiem, jaki problem jest z tym :)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 31 Oct 2011, o 14:48

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Na Nokii 5200? To dziwne, 5200 to też BB5 i przez wgranie softa raczej sim-lock się nie zdjemuje, może tam był kod blokady i on się zresetował ;) A w SE C510 to sim-lock "tkwi (tj. można go usunąć przez MAIN albo całkowicie z OTP" w MAINie wystarczy go spatchować i po sim-locku ;) Albo jakiś czas temu darmowym programem Aerix dało się całkowicie zdjąć sim-locka z OTP.

Tak więc na pewno nie zdejmiesz sim-locka bez boxa ;)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 22:25

Male - 20%  Posts/Topics28/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam, nadal nie udało mi się postawić na nogi mojej 5130XM :P

Na 2 komputerach mam błąd: ERROR: Unable to detect device 0x8401F145. Sprawdzałem na różnych kablach, komputerach, reinstalowałem sterowniki, phoenixa - próbowałem wszystkiego. Czy macie może jeszcze jakieś rady oprócz próbowania do skuktku, a jak nie to serwis? :ermm:
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 22:32

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Bateria naładowana na full? Jak wszystko jest CO DO JOTY jak w poradnikach to raczej nic nie zrobisz, program nie jest wstanie "zmusić" telefonu do "przyjęcia" oprogramowania. Spróbuj jeszczę JAF'em (poradniki i download na forum) ;)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 22:37

Male - 20%  Posts/Topics28/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Baterię 2 razy ładowałem u kolegi na FULL, JAF-em próbowałem, ale też błąd: Phone rebooted but not in flash mode.

Nie wiem, może to wina Win7?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 22:41

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Nie sądzę że to wina Win7, Win7 tylko "komplikuje (w pewien sposób - ja z tym problemów nie mam ale nie którzy nie umieją poustawiać zgodności xD) jak JAF ci odpala to jest OK. Zresztą piszesz że próbowałeś na różnych kablach komputerach sterownikach, robiłeś reinstall sterowników i progsów - to raczej nic z tego nie będzie po za serwisem...

Quote:
Phone rebooted but not in flash mode.


Czyli jak widzisz, telefon zresetowany ale nie w trybie flash ;)

P.S.
Co się stało z tą Nokią, że przestała "działać"? ;)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 22:52

Male - 20%  Posts/Topics28/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Kumpel mówił mi, że najpierw nie działał mu Kalkulator, ogólnie zaczął mulić, aż wkońcu padł - logo Nokia i biały ekran. Z tego co przeczytałem w Internecie to dość znany problem z tym modelem :)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 22:57

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Hmm... to niby deadflashing dał by radę. Abo może nie było tak jak mówił. Ogolnie możesz jeszcze popróbować różnymi kombinacjami alpejskimi, ale nie wiem czy dasz radę ;) Swoją drogą w serwisie wezmą max. 30zł ;)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 23:19

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
możliwe że po prostu płyta padła, ogólnie to wadliwy fon jest... wodnik wspominał że się procesor odkleja w nich i jest to nienaprawialen, tylko wymiana płyty głównej
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 23:35

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
nemo333 wrote:
możliwe że po prostu płyta padła, ogólnie to wadliwy fon jest... wodnik wspominał że się procesor odkleja w nich i jest to nienaprawialen, tylko wymiana płyty głównej

Jak pisałem o E52 a nie o 5130XM kartoflu.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 1 Nov 2011, o 23:57

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
nie wiem czemu mi się ubzdurało że koleś ma E52... ale 5130 to jeszcze gorsze dziadostwo więc pewnie i tak jej nie postawi :mryellow:
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 2 Nov 2011, o 07:42

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
5130 jest tak kaleczna softowo, że to masakra ;X

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 65  Next
Page 32 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest