Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 33 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 2 Nov 2011, o 15:34

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
kartoflu.
:thumbup:

Kaleczna bo kaleczna ale jak by mu zależało na tym telefonie to w by poszedł do serwisu żeby przynajmniej sprawdzili co jest, jak bez naprawy hardware by mu to zrobili to 30zł da i telefonik będzie działał, wtedy sprzedać dziadostwo i po problemie :P

P.S.
Ja miałem 5130XM, i nie miałem z nią takich problemów :P

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 2 Nov 2011, o 15:41

Male - 20%  Posts/Topics28/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Dobra, jeszcze trochę pokombinuję, może jakimś trafem mi się uda ;)

A do komisu nie pójdę, bo obiecałem koledze, że mu to zrobię. Jednak nie przewidziałem takich komplikacji xD
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 2 Nov 2011, o 19:10

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Leito07 wrote:
telefonik będzie działał,

ciekawe jak długo :hmm:
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 2 Nov 2011, o 20:22

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
HitFan wrote:
Leito07 wrote:
telefonik będzie działał,

ciekawe jak długo :hmm:


Nieważne, na to dobre serwisy dają gwarancję. Ważne to że będzie mógł go sprzedać jako sprawny za rozsądne pieniądze a nie na allegro jako "niewiem co się stało" za 40zł ;)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 3 Nov 2011, o 18:54

Male - 10%  Posts/Topics12/1  Reputation point 0 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
a ja znowu mam problem.. wgralem softa do nokii 5220, jednak wgrałem do zielonej obudowy, więc i kolor motywu i wgl jest inny. po 2 dniach tel się wyłączył i nie chciał włączyć, ładowarka też go nie budziła, czyli rozładowanie wykluczyłem. więc pomyślalem, że akurat wgram prawidłowego softa. wszystko ok elegancko, wgrywa się, a tu nagle phoenix przestał działać w trakcie. i czy teraz da się od nowa wgrać softa jakoś phoenixem? czy na tyle uwalony tel, ze tylko komis?

@edit - dobra, poczytalem starsze posty i zauwazylem, ze zamiast przyciskiem on/off, mozna obudzic go ladowarka i niby idzie, sie okaze, co z tego wyjdzie :)
Last edited by xhuehue on 3 Nov 2011, o 19:22, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 4 Nov 2011, o 01:49

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Phoenix nagle przestał działać, to znaczy? Możesz podać log w którym momencie się zatrzymał... Przed flashem proponuje naładowanie baterii w innym telefonie (bo w tym jej nie naładujesz jak się nie włącza i ładowarka go nie budzi) ;)
Last edited by Leito07 on 4 Nov 2011, o 01:50, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 19 Nov 2011, o 23:37

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jeśli wywala mi taki błąd:(wywala go pod koniec)
Code:
Please Login or Register, to see this Content


tzn. że nie da rady samemu naprawić? Próbowałem Jafem, lecz też nie działa...

//edit
Dlaczego po tym nie wstaje telefon?
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Last edited by jorge k on 19 Nov 2011, o 19:33, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 20 Nov 2011, o 13:18

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jorge k, daj całego loga z jafa.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 20 Nov 2011, o 13:37

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Code:
Please Login or Register, to see this Content

To jest cały log
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 20 Nov 2011, o 15:44

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jorge k, a próbowałeś wyjmować baterię i wkładać i włączać fona może za starego softa wgrywasz

[ Dodano: 20 lis 2011, o 14:44 ]
EDIT: Jeszcze widzę że nie polskiego softa wgrywasz polski softa ma oznaczenie Euro-3
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 20 Nov 2011, o 18:34

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Sflashowałem innym programem i działa!!! Udało odzyskać się :P
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 21 Nov 2011, o 12:11

Male - 20%  Posts/Topics32/5  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
jorge k

cześć mam tez sam problem jaki to program

[ Komentarz dodany przez: adrian219: 21 listopada 2011, o 21:06 ]
JAF.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 23 Nov 2011, o 21:13

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam, przeczytalem watek i niestety nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie, moze ktos cos pomoze (oprocz pójścia do serwisu). Generalnie wymienilem ekranik do nokii e51 (wczesniej spadla i ekran sie zalal), po zalozeniu nowego nie chciala sie uruchomic (tylko pod ladowarka sie sama właczała, bialy ekranik z widocznym ladowaniem się), wiec suma sumarum Phoenix, Dead flash (na nowym sofcie), działa, ale przycisk on/off nie, wiec doczytalem sie zeby zrobic downgrade jafem, zrobilem to(do softu, ktory byl wczesniej wgrany - Polkomtel 0559242), telefon po tym nie wstal, wiec znowu desd flash na starym sofcie (tym polkomtela) i działa telefon, lecz znow nie działa on/off. I wlasnie tu ju znie wiem, co zrobic, aby ten przycisk zadziałał, ktos ma jakis pomysl ? Generalnie dead flash i downgrade robilem pod ladowarka, gdyz inaczej telefon w ogole nie reagował. Raczej wykluczam zepsucie się przyciusku, gdyz przy nim nic nie robilem, a jak go wciskam to slysze charakterystyczny dzwiek wduszenia go. Z gory dziekuje za pomoc
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 23 Nov 2011, o 22:17

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
to że upadł to nie znaczy że się rozbił tylko LCD... kiedyś miałem 6630 z rozbitym lcd. po podmianie jego działał. ale przy okazji wyleciał uchwyt od sim i padł jakiś układ od grafiki...
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 8 Dec 2011, o 23:38

Male - 20%  Posts/Topics32/9  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
A możne wiedzieć dlaczego wywala ten błąd w punkcie 13?
Dlaczego tak się dzieje?

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 65  Next
Page 33 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests