Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 38 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Mar 2012, o 09:37

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
wgrywaj najnowszy. Olej różnicę product code'ów

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Mar 2012, o 09:56

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Fasted, daj cały log z phoenixa
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Mar 2012, o 17:38

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
A w mojej sprawie macie jakieś rady? Pomysły? cały dzień z tym walczę na różne sposoby. Z ładowarką i bez. Może byc tak, że to wina kabla? Bo mam nieoryginalny. Jutro sprawdzę na oryginalnym.

tabulatix wrote:
Witajcie nieznajomi:) Siedzę już od paru godzin ze swoją Nokią 2700 i próbuję Phoenixem ją wskrzesić.

A oto co się dzieje:
1-telefon się w sumie włącza, mogę wpisać pin, pokazują się ręce, logo ery no i w sumie na tym koniec
2-ekran robi się biały, a czasami jest opcja ustawienia daty godziny, ale już nie ma reakcji na przyciski.
3-telefon się wyłącza.

Czy phoenixem da się to naprawić? Postępowałem kropka w kropkę dziesiątki razy zgodnie z instrukcją, ale wyskakuje:
Initializing
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Mar 2012, o 18:08

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
tabulatix, może to być wina kabla,rozładowanej baterii a to jest cały log na pewno jaki wywala ci błąd ?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Mar 2012, o 19:43

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Dokładnie to wywala. Później tylko pyta czy chcę spróbować ponownie no i procedure opisuje:odłączyć,bateria,podłączyć,bateria,ON. Za każdym razem to samo.

Mam jeszcze pytanie, skoro moj tel się w sumie włącza(tyle ze po chwili umiera) to może nie powinienem zaznaczać "ptaszka" żeby flashował dead phone. Tylko jak odznaczam to pole, to te przyciski do update i flashowania nie działają (chyba, że coś nie tak robię)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 10 Mar 2012, o 19:48

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Musi być zaznaczona ta opcja. Próbuj do skutku i podłącz ładowarke.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 11 Mar 2012, o 14:08

Male - 20%  Posts/Topics29/5  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 11:22

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Bez powodzenia nawet na oryginalnym kablu :/
Cały czas identyczna sytuacja.

Mam jeszcze pytanie, jak flashuje z podłączoną ładowarką, to ładowarka ma byc cały czas podłączona? (ja robię to tak: kabel out, bateria out, kabel in, bateria in, ładowarka in, klik OK) [Może to głupie, że tak dopytuję, ale czasami mały drobiazg może sprawić, że się uda.]

PS dzięki za zainteresowanie. Ale chyba jeszcze trochę popróbuję i jak się nie uda, to wyrzucę ją psu sąsiada do zabawy :D
:rotfl:
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 15:11

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Safari
Nie zawsze idzie od razu. Ładowarka to obojętne kiedy ;)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 17:48

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
dzięki ziom za***isty poradnik :yeah:
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 18:44

Male - 20%  Posts/Topics29/5  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Panowie a w mojej sprawie coś doradzicie, cały zapis z przebiegu dead jest kilka postów wyżej.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 18:56

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Fasted, spróbuj jafem albo SFI
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 19:00

Male - 20%  Posts/Topics29/5  Reputation point 1 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
ale czemu jest ten bład ze nie widzi telefonu ?? I może to będzie głupie i sie zbłaźnie ale jak tak wstępnie patrzyłem to w JAFie nie ma mojego modelu albo ja jakos nie dobrze szukam, nie wiem juz.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 19:16

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Fasted, w JAFie może nie być
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 12 Mar 2012, o 20:13

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Fasted, wrzuć to do folderu z Jafem :


Code:
Please Login or Register, to see this Content



Tylko najpierw usuń stary plik !!

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 65  Next
Page 38 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests