Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 44 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 14 Jun 2012, o 01:23

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Wyrazy uznania za poradnik postawiłem n97-mini bez problemu :devil:

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 14 Jun 2012, o 17:44

Male - User  Posts/Topics6/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam, posiadam Nokię 5530. Nie mogłem włączyć telefonu, gdyż wyskakiwał mi następujący komunikat: "włączenie telefonu nie powiodło się. skontaktuj się ze sprzedawcą".

Postanowiłem postawić telefon JAFem.

Po skończonym flashowaniu telefon restartuje się i po logu Nokii robi się biały ekran, a potem pojawiają się czerwone paski i telefon wyłącza się.

Robiłem flashowanie z zaznaczonymi opcjami Factory Set, Manual Flash i Dead Flash.

Wgrałem oprogramowanie w wersji 40.0.3.

Product Code miałem (0592683 wersja White-Blue Play). Teraz zmieniło mi się po wgraniu tego softa (RM-504 Euro3 WHITE_BLUE 0577690).

Co mam zrobić by naprawić mój ulubiony telefonik :(
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 18 Jun 2012, o 11:54

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Flashing finalization failed. Do you like to retry the finalizing?

HRESULT 0x8421001f (-2078212065)

Firmware: Failed to switch phone to correct mode for factory settings using USB.

co teraz ?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 25 Jun 2012, o 10:47

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam! może ktoś wie dlaczego nie mogę zrobić Phoenixem po DEAD USB uwalonej Noki 6234 firmwar najnowszy,zresztą różnych już próbowałem i ciągle to samo wywala :(


Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 25 Jun 2012, o 14:01

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Spróbuj jafem albo sfi flasherem.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 25 Jun 2012, o 19:20

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
jafem już robiłem i też lipa,czekam właśnie na rejestrację sfi ,i zobaczę jeszcze nim może pójdzie ale czuję że tylko box sprzętowy tu zaradzi.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 25 Jun 2012, o 20:27

Male - Sponsor  Posts/Topics420/77  Reputation point 595 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
moja 6233 wstala tylko pod boxem :P
a to te same telefony
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 25 Jun 2012, o 21:25

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Też sądzę że po takim logu wstanie pod boxem. Co się stało, wgrywałeś i padła, wyłączyli prąd? U mnie w 5200 był kiedyś podobny log ale to przez odpięcie kabla zaraz po Erase w Phoenixie i też tylko box bo nie chciała wstać.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 26 Jun 2012, o 01:45

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Prawie zgadłeś nemo333 ;) pomyliły mi się kable przy zwyczajnym update softu,zamiast podłączyć przez CA-53 pod rękę wszedł mi kabel DKU-2 szło do pewnego momentu i później du** telefon już się nie uruchomił.Ale komp go wykrywa jak wcisnę przycisk uruchamiania czyli jakaś nadzieja jest ;D .Ciekawi mnię opcja naprawy takiego flasha zdalnie,mam na GG kilku speców ciekawe czy by dali radę,simlocka z xperi mi zdalnie zdjeli może trafi się jakiś magik co potrafi takie cuda i ożywi mi fona zdalnie :)

log z J.A.F-a

Code:
Please Login or Register, to see this Content
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 3 Aug 2012, o 20:02

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
dlaczego nie moge przelaczyc z USB na no connection?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 7 Aug 2012, o 21:25

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Bardzo mi ten artykuł pomógł , postawiłem swoją nową nokię na nogi. DZIEKUJE

Od podziękowania lub oceny są punkty reputacji: plus & minus.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 7 Aug 2012, o 23:58

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Należy trzymać przycisk włączania te cały czas czy tylko "przez chwile -> wcisnąć ok na komputerze" i puścić przycisk ?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 8 Aug 2012, o 07:44

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Linux Opera
Dajesz ok i klikasz lekko na około 1 s :).
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 8 Aug 2012, o 07:54

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Po prostu go klikasz. Bez przytrzymywania. Naciskasz i puszczasz od razu
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 9 Aug 2012, o 13:23

Male - User  Posts/Topics3/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam !
Mój tel nie jest uwalony działa ok tylko gdy próbuje grać jakiegoś moda to wyskakuje mi okienko z pkt nr 10 i później z pkt nr 13 wiecie co zrobić ?

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 65  Next
Page 44 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests