Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 54 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 9 Feb 2013, o 14:51

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
z ładowarką też nić a wygląda to tak:
Jak nie usune tego to wgl nawet nie zacznie flashować

A są tylko te pliki, a powinny byc chyba tez inne ?
A jak je usunę to wygląda to tak, i może to trwąc w nieskonczonośc... Pisze że falshing started czy jakoś tak potem jakaś linijka data coś tam i ciągle to ://

To może ktoś miał juz podobny pfoblem? a może to wina mojej noki x3? No już nie mam zielonego pojęcia. Oglądałem videoporadniki i czytałem juz kilka poradników i w żadnym nie znalazłem podobnego błędu :((

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 9 Feb 2013, o 16:27

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Bump wrote:
Jak nie usune tego to wgl nawet nie zacznie flashować

No jak usuniesz wszystkie trzy pliki softu do flashowania, to czym niby ma flashować? :roll:

Umieść ściągnięty soft poprawnie w jednej z lokalizacji...
>> faq-tu-znajduja-sie-odpowiedzi-na-twoje-pytania-vt11.htm#dz02pkt07
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 9 Feb 2013, o 23:12

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Udało mi się, pliki były w dobej lokacji, ale niepotrzebnie jeszcze w jednym folderze ;p Ale niestety karta pamieci była w telefonie i teraz potrzeba jakiegoś hasła ;/ Chciałem ją sformatować ale i do tego potrzeba hasła ;/ czy karta pamieci jest już do wyrzucenia ?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 9 Feb 2013, o 23:20

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Nie
Arty obadaj, FAQ oblukaj,
Na drugi raz wiedz, że jak nie wiesz - to Szukaj.

faq-tu-znajduja-sie-odpowiedzi-na-twoje-pytania-vt11.htm#dz04pkt01
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 15 Feb 2013, o 04:05

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 15 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Panowie, problem następujący:

Flashing finalization failed. Do you like to retry the finalizing?

HRESULT 0x8421001c (-2078212068)

Firmware: Cannot verify communication to phone after flashing. Make sure that phone booted up correctly and retry.


Czy w tym przypadku również należy próbować "do skutku", czy jest to może już wina telefonu, że po osiągniętych 100% (oraz cudach na ekranie ;) ) telefon nie może się skomunikować z komputerem?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 15 Feb 2013, o 04:22

Male - Moderator  Posts/Topics4661/415  Reputation point 3242 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
Spróbuj pod innym portem USB. Ten telefon powinien polecieć od strzała w każdym programie. Miałem go i zawsze jak uwaliłem zmodyfikowanym softem, to przy wgrywaniu czystego, wstawał od razu.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 15 Feb 2013, o 12:15

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 15 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Dalej wystąpił problem:

Quote:
Firmware: Failed to switch phone to correct mode for factory settings using USB.


Próbowałem od wczoraj już naście razy, korzystałem z dwóch komputerów - jeden postawiony na Siódemce, drugi na XP. Próbowałem również zmiany portów USB. Czy w tej sytuacji jest jeszcze jakieś wyjście? A może to wina softu?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 15 Feb 2013, o 15:35

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Spróbuj podłączyć ładowarke albo flashuj innym programem np jafem lub sfi flasherem.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 16 Feb 2013, o 00:57

Male - User  Posts/Topics5/0  Reputation point 15 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Metody pobudzania telefonu przez ładowarkę próbowałem. Rano testowałem też JAF, ale efekt ten sam. Telefon ciągle nie może "wstać", żeby dokończyć proces flashowania.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 16 Feb 2013, o 03:36

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam próbuję tak jak w poradniku napisane przywrócić sprawność telefonu nokia 5530 xm lecz wyskakują błędy, od razu zaznaczał że telefon włącza się logo nokii i wyskakuje komunikat "Włączenie telefonu nie powiodło się. Skontaktuj się ze sprzedawcą." Telefon udało mi się włączyć lecz nie miał karty sim i niestety nic mi po nim, a po ponownym włączeniu wyświetlało to samo.
W ww programie komunikaty są takie ( słychać dźwięk podłączania usb po naciśnięciu guzika on/off. a po chwili jego odłączania )
Code:
Please Login or Register, to see this Content


I wyskakuje error:
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x84210027 (-2078212057)

Firmware: Firmware updating failed. Error 0x8401227A - Flash: Phone reported that it does not allow to flash SW becasue it is older than existing.

Za każdym razem to samo mimo odpinania usb wyciągania baterii podpiniania wkładania baterii i kliknięcia przycisku on. włożenie ładowarki daje ten sam efekt co wciśnięcie "on" inne usb też to samo dają.
Z góry dziękuję za pomoc :)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 16 Feb 2013, o 10:18

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Wgrywasz nowszą wersję niż była w telefonie? Jeżeli nie wiesz jaką wersję miałeś to wgrywaj najnowszy soft.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 16 Feb 2013, o 11:33

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
No niestety to samo dzieje się na najnowszej jak i poprzednich wersjach. Jedynie chwilę po wciśnięciu "on" i ok w programie zaczynają wypisywać się kolejne linijki ekran się zapala na biały nic więcej i error wyskakuje:/
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 17 Feb 2013, o 17:28

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
WItam, mam taki problem, że podłączam telefon, mija pare sec i słysze dźwięk rozłączenia, i tak w kółko. Wydaje mi się, że program nawet nie zdąży wgrać oprogramowania , jakieś pomysły ?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 17 Feb 2013, o 17:58

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Spróbuj podłączyć ładowarke. Jaki fon?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 17 Feb 2013, o 17:59

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
ładowarka podłączona , tel nokia 5130 Xpress music

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 65  Next
Page 54 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests