Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 56 of 65 [ 967 posts ]
Go to page Previous  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 65  Next
Print view
Write comments Post new topic


Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing).

Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 6 May 2013, o 23:19

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Nie postawisz, martwa płyta, plaga w E52 i trochę mniejsza w C5 i podobnych. Słabe wykonanie i oszczędności w produkcji po prostu daje o sobie znać ;)

Last post
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 13 May 2013, o 20:12

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam,

Mógłby ktoś mi pomóc z Nokia 7230? A mianowicie telefon się włącza a po chwili resetuje nie wyskakuje nic i nie wiem co z tym zrobić. :S
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 25 May 2013, o 15:16

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam
Czy ktoś kolegów miał taki przypadek: po udanym deadfleszu przez Phoenix'a czyli zmiana softu zakończona sukcesem, telefon się włącza a po naciśnięciu obojętnie jakiego przycisku - wyłącza się. Telefon to nokia e71 miał softa 0570049 Play a sflaszowany na RM-346_EURO_501.21.001_v12.0_E71 (dokładnie rm-346 euro A UK Black Steel). Może ktoś pomoże fona mam ponad 3 lata, dobrze się sprawował a mam sentyment do niego
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 30 Jun 2013, o 14:22

Male - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
witam posiadam nokie n70 i gdy włączam tel wyskakuje biały ekran telefon padł po zmianie baterii dodam że telefon pierwszy raz mi pad i był biały ekran ale po jednym dniu telefon zaczoł działać i nie wiem co z nim jest
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 30 Jun 2013, o 19:33

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Standardowa usterka N70 i innych podobnych z tego okresu. Filtry albo mniej prawdopodobne LCD. Obie usterki są nieopłacalne praktycznie do naprawy przy cenie tego telefonu. Sam też tego nie zrobisz, musisz oddać do serwisu chyba że masz LCD na podmiankę.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 3 Jul 2013, o 23:07

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
witam. wgrywałem soft przez phoenixa i no sukcesem niby lecz telefon jak się wyłączył tak nie wstaje teraz. wgrywanie na dead phone idzie źle wiec wyskakuje mi co raz wyjmij włóz baterie odłąćz i tak dalej wiem ze trzeba do skutku ale ile możńa ; o ?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 21 Jul 2013, o 07:54

Male - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Udało się z 5310 xm :D telefon powstal z martwych :clap:
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 18 Aug 2013, o 14:30

Male - User  Posts/Topics7/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Mam pytanie dotyczące C5-00. Wczoraj telefon nie pozwolił się włączyć. Przez moment zawibruje i na tym koniec. Postanowiłem wgrać na nowo firmware 071.005, czyli takie jakie miał przed tym problemem i o ile samo wgranie niestanowi problemu, to już weryfikacja tak. Cały czas mam coś takiego:

Code:
Please Login or Register, to see this Content


Czy to oznacza padnięty procesor i telefon na śmieci? Soft pobrałem za pomocą Navifirm w wersji EURO 3. Proszę o pomoc, czy warto jeszcze coś z tym robić, czy oddać do utylizacji?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 18 sierpnia 2013, o 14:46 ]
NaviFirm działa? Czy wykupowałeś dostęp?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 18 Aug 2013, o 15:41

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Tak, to usterka płyty głównej, albo procesor albo inny układ który pada sam siebie w C5. Sam nie naprawisz w domu.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 18 Aug 2013, o 20:00

Male - User  Posts/Topics7/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Próbowałem na innym komputerze, to samo. Gdzie te czasy, gdy ciężko było zabić Nokie, ta padła od kilku wiadomości sms w tygodniu i swobodnego leżenia. Telefon idzie do utylizacji.

[ Dodano: 18 sie 2013, o 20:00 ]
Teraz zauważyłem, tak Navifirm działa, kupiłem dostęp.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 17 Sep 2013, o 15:43

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8 Chrome
Cześć!

To mój pierwszy post na tym forum, miałem juz sporo nokii i troche się przy nich bawiłem, ale to dawne dzieje.

Aktualnie mam n85 która się restartuje (Trzy razy próbuje się włączyć, po wciśnięciu power'a i koniec), na ładowarkę nie reaguje(chociaż było z dwa rzy tak, że podłączony pod ładowarkę po włączeniu resetował się w kółko). Bateria jest ok, podładowałem inną nokią.
Generalnie próbowałem już i phoenixa i jafa i na obu programach dead flash zostaje przeprowadzony bezbłędnie do samego końca, ale bez żadnego efektu...

Telefon raczej nie był nigdy zalany, najwyżej może jakieś zawilgocenie delikatne, typu: od deszczu (czujka pod baterią biała).

Nie mam pojęcia co z tym zrobić, czy tylko pod BOXa, czy to może usterka hardware'u? Może gdzieś jest np. jakieś typowe zwarcie i trzeba gdzieś poczyścić płytę główną?
Może ktoś już się spotkał z takim przypadkiem i mi pomoże? :)

Sorka jeżeli temat już poruszany, ale wujek google i przeglądanie postów mi nie pomogły.


Pozdrawiam :)
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 18 Nov 2013, o 16:06

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Zeby nie zakładać nowego działu , może ktoś wie dlaczego nie moge zaznaczyć "dead phone" poniewaz okienko jest nie aktywne, brak mi już pomysłów.
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 18 Nov 2013, o 16:13

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Zapewne powodem braku możliwości wybrania tej opcji jest niezastosowanie się do kroków poradnika :roll:
Zaznaczyłeś No Connection i wybrałeś Product Code?
I działu to ty nie założysz, najwyżej możesz założyć nowy temat...
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 15 Dec 2013, o 15:17

Male - User  Posts/Topics7/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
ja mam taki problem że z początku robię wszystko ok, jak wciskam te trzy kropeczki to wyskakuje mi jedna pozycja i po wciśnięciu jej wyskakuje mi komunikat
Currently selected data-package retreving failed:
0x840E0817(- 2079455208) Framework: The digital signature verification
failed because the signature file could not be foud.

Ktoś pomoże wie ktoś coś na ten temat ?
Reply with quote 


Post Re: Naprawianie niewłączającego się telefonu (dead flashing). 15 Dec 2013, o 15:18

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Linux Opera
Arty obadaj, FAQ oblukaj,
Na drugi raz wiedz, że jak nie wiesz - to Szukaj.

wielokrotnie przerabiany problem, nawet chyba w tym temacie...

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 65  Next
Page 56 of 65 [ 967 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests