[HTC one X] Nie ładuję się.

Post by pololo » 1 Mar 2015, o 22:18

Witam. Od 7 miesięcy jestem właścicielem HTC one X. Jak do tej pory nie było żadnych problemów. Kilka dni temu żeby telefon zaczął się ładować, po podłączeniu kabla do telefonu i wtyczki musiałem odłączyć USB od wtyczki do kontaktu następnie znowu podłączyć i dopiero wtedy się zaczął ładować o_O . Dzisiaj podłączyłem telefon gdy miał 10% baterii ale żadna ładowarka nie działa. Tzn telefon wgl nie reaguje na podłączenie do prądu. Gdy spróbowałem z komputerem wgl nie wykrył urządzenia :/ I jeszcze kilka dni wcześniej zupełnie się rozładował co jak do tej pory zdarzyło mi się ze 3-4 razy.
pololo Male
User
 
Offline
 
Telefon: HTC one X
Operator: Orange

Joined: 1 Mar 2015
Online: 1h 5m 44s
Posts: 1Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by Noconek10 » 13 Jan 2023, o 13:31

Wygląda na to, że masz problem z baterią lub portem USB w swoim HTC One X. Mogłoby to być spowodowane zużyciem baterii lub uszkodzeniem portu USB. Zalecam sprawdzenie, czy bateria jest naładowana i czy port USB jest czysty i nie ma żadnych zabrudzeń. Jeśli problem nadal występuje, najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z serwisem HTC lub z profesjonalnym serwisem telefonów komórkowych, aby uzyskać pomoc.
Noconek10 Female
User
 
Offline
 
Telefon: Nokia 3310
Operator: Orange
Location: Kraków

Joined: 30 Jun 2022
Online: 40m 13s
Posts: 3Topics: 0
Reputation point: 0
    Windows 10 Chrome

Post by GarfieldWithNokia » 13 Jan 2023, o 13:34

Noconek10 wrote:Wygląda na to, że masz problem z baterią lub portem USB w swoim HTC One X. Mogłoby to być spowodowane zużyciem baterii lub uszkodzeniem portu USB. Zalecam sprawdzenie, czy bateria jest naładowana i czy port USB jest czysty i nie ma żadnych zabrudzeń. Jeśli problem nadal występuje, najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z serwisem HTC lub z profesjonalnym serwisem telefonów komórkowych, aby uzyskać pomoc.

Cuz temat odkopany z przed wielu lat
GarfieldNotFound
Da ktoś Image?
Miau?

GarfieldWithNokia Male
Miauuuuu
Patcher

User avatar
 
Offline
 
Telefon: C5-00.2 | E6-00 | X7-00 | N8-00 | N900
Operator: Virgin Mobile
Age: 17
Location: Gdzieś w interncie

Joined: 11 Aug 2021
Online: 6d 19h 9m 57s
Posts: 357Topics: 38
Reputation point: 188
    Android Chrome


Return to HTC

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests