Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[HTC one X] Nie ładuję się.

Post [HTC one X] Nie ładuję się. 1 Mar 2015, o 22:18

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Witam. Od 7 miesięcy jestem właścicielem HTC one X. Jak do tej pory nie było żadnych problemów. Kilka dni temu żeby telefon zaczął się ładować, po podłączeniu kabla do telefonu i wtyczki musiałem odłączyć USB od wtyczki do kontaktu następnie znowu podłączyć i dopiero wtedy się zaczął ładować o_O . Dzisiaj podłączyłem telefon gdy miał 10% baterii ale żadna ładowarka nie działa. Tzn telefon wgl nie reaguje na podłączenie do prądu. Gdy spróbowałem z komputerem wgl nie wykrył urządzenia :/ I jeszcze kilka dni wcześniej zupełnie się rozładował co jak do tej pory zdarzyło mi się ze 3-4 razy.

Last post
Reply with quote 


Post Re: [HTC one X] Nie ładuję się. 13 Jan 2023, o 13:31

Female - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 10 Chrome
Wygląda na to, że masz problem z baterią lub portem USB w swoim HTC One X. Mogłoby to być spowodowane zużyciem baterii lub uszkodzeniem portu USB. Zalecam sprawdzenie, czy bateria jest naładowana i czy port USB jest czysty i nie ma żadnych zabrudzeń. Jeśli problem nadal występuje, najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z serwisem HTC lub z profesjonalnym serwisem telefonów komórkowych, aby uzyskać pomoc.
Reply with quote 


Post Re: [HTC one X] Nie ładuję się. 13 Jan 2023, o 13:34

Male - Patcher  Posts/Topics357/38  Reputation point 188 
Offline  Profile 
Android Chrome
Noconek10 wrote:
Wygląda na to, że masz problem z baterią lub portem USB w swoim HTC One X. Mogłoby to być spowodowane zużyciem baterii lub uszkodzeniem portu USB. Zalecam sprawdzenie, czy bateria jest naładowana i czy port USB jest czysty i nie ma żadnych zabrudzeń. Jeśli problem nadal występuje, najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z serwisem HTC lub z profesjonalnym serwisem telefonów komórkowych, aby uzyskać pomoc.

Cuz temat odkopany z przed wielu lat

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests