Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 2 of 4 [ 56 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera!

Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 22 Nov 2011, o 20:44

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Postulując takie rzeczy zakładasz, że urzędnicy chcieliby, by uczniowie coś praktycznego umieli. A wtedy musieliby tworzyć wartościowe programy. A komu chce się cokolwiek robić, skoro nie musi? Program był dobry 50 lat temu, to teraz niby nie? :D

[ Dodano: 22 lis 2011, o 19:44 ]
Problem nie leży też w ilości książek, ile w ich monotematyczności. Większość z nich jest Prawdziwie Patriotycznie Polskocentryczna, natomiast cały świat czyta Piotrusia Pana. Ileż można wałkować te klęski narodowe? 1 lektura, a nie 10...

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 22 Nov 2011, o 21:23

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
ta Granica Jądro Ciemności i inne po co mi i na co to komu,nei mówie że wszystkie są do bani lektury ale wiecie
Jedną piękną sentencje w lekturze znalazłem było to w Ferdydurke "szkoła ogłupia"!!!!!!!111
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 22 Nov 2011, o 21:42

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Windows 7 Opera
pawelooss wrote:
Większość z nich jest Prawdziwie Patriotycznie Polskocentryczna, natomiast cały świat czyta Piotrusia Pana. Ileż można wałkować te klęski narodowe?


Co jak co, ale w okresie, gdy Polska zniknęła z map Europy, to literatura polska przeżyła największy skok. Sa to najważniejsze wydarzenia historyczne Polski, więc monotematyczność mnie nie dziwi. :)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 22 listopada 2011, o 20:51 ]
No spoko, ale jeśli jakiś program już musiałby być ustalany, to powinien wziąć pod uwagę po przykładzie z każdej tematyki, a z tej której jest wyjątkowo dużo - np. 3. A nie połowa o tym samym...
Sam przeczytałem całą Trylogię Sienkiewicza, ale przenigdy nie zmusiłbym nikogo do czytania tego z musu, bo to odebrałoby chęć do czytania czegokolwiek. Przymus zabija czytelnictwo.
Tak samo po szkole człowiek może wyjść z wiedzą ujemną, a to gorzej niż zerowa. Bo gość z zerową jeszcze wie, że nic nie wie, natomiast po szkole można urosnąć w pychę, że jest się MWzWM.
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 24 Nov 2011, o 13:20

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Jeszcze tylko matma rozszerzona (na której przewiduję pogrom xD) i koniec tych bzdur! :dance:
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 24 Nov 2011, o 19:54

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Ryan wrote:
ta Granica Jądro Ciemności i inne po co mi i na co to komu,nei mówie że wszystkie są do bani lektury ale wiecie
Jedną piękną sentencje w lekturze znalazłem było to w Ferdydurke "szkoła ogłupia"!!!!!!!111

Od zawsze uważam, że lektury to jeden wielki szmelc. Autorzy opisali sobie co widzieli jak wzięli za dużo opium xD I to właśnie przez przymus. Nie cierpię jakiś smętów. Tylko to człowieka drażni i naprawdę odsuwa od jakiejkolwiek chęci czytania książek. Wolę już poczytać instrukcję obsługi kosiarki do trawy niż lekturę. Jak ktoś potrzebuje się dowiedzieć jak to dawniej było, niech poczyta książki typowo historyczne, a nie jakieś śmieszne historie urojonych ludzi. A zresztą skoro w czasie, gdy Polski nie było na mapach to autorzy zamiast działać, to siedzieli w chałupach i sobie pisali... "Patrioci" dosłownie... :D
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 24 Nov 2011, o 20:24

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
A zresztą skoro w czasie, gdy Polski nie było na mapach to autorzy zamiast działać, to siedzieli w chałupach i sobie pisali... "Patrioci" dosłownie...
bo na emigracji byli i łączyli się w "bulu i nadzieii" z rodakami
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 25 Nov 2011, o 15:34

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Ta mata to był rzeczywiście jakiś pogrom. xD Może wyściubię 30%. ;>
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 26 Nov 2011, o 01:15

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
/up
szczególnie że prawdopodobieństwa nie wszystkie szkoły przerobiły,ale spokojnie dało się wyciągnąć te 15 pkt z zamkniętych bo było trzeba pomyśleć trochę ;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 25 listopada 2011, o 17:42 ]
Gdzie masz jakiekolwiek zamknięte na rozszerzeniach? :P

ja mówie o podst/
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 26 Nov 2011, o 01:47

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Poczekajcie na pochodne i całki. Dziś widziałem je na wykładzie i przez chwilę miałem WTF na twarzy. :D To co jest w liceum/technikum to są popierdółki. :D
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 26 Nov 2011, o 10:55

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
kto się doczeka na nie to ma fajnie;D
mnie to nie czeka ;D FUCK YEAH
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 23 Apr 2012, o 21:10

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox


[ Dodano: 23 kwi 2012, o 21:10 ]



Kto ogląda teraz TVP1? xD

>> http://matura.tvp.pl/ ;]

LOL, że nawet taki program jest finansowany z U€...
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 1 May 2012, o 01:10

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox


Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 3 May 2012, o 11:51

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Jutro piszą polski więc tak ku przypomnieniu
Image
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 3 May 2012, o 23:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
No to chlup w ten głupi dziób oraz jazda panie gazda! :E

Quote:
Koko, koko, Antyk spoko,
Pozytywizm czy Rokoko,
Wszyscy razem zaśpiewajmy:
Maturę tę zdajmy! :E



TRYB HUMANOIDA HUMANISTY!

Image
Reply with quote 


Post Re: Nie matura, a chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera! 3 May 2012, o 23:00

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
I tak nie zdasz. :E

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 3 maja 2012, o 23:03 ]
"Jak można nie zdać z polskiego?"

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4 [ 56 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest