Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[3310] Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info.

Post [3310] Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 00:02

Female - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Witam, mam problem z telefonem Nokia 3330, a mianowicie nie pokazuje gdy ktoś do mnie dzwoni, jest normalnie ekran bez żadnego powiadomienia, dopiero, gdy ktoś się rozłączy nagle wyskakuje "połączenie nieodebrane" , kiedyś było normalnie, a teraz nie wiem co się stało... Proszę o szybką odpowiedź, dzięki:)

Last post
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 10:48

Male - 80%  Posts/Topics302/37  Reputation point 220 
Offline  Profile  WWW    YIM 
Windows 7 Firefox
carmen, spróbuj przywrócić ustawiania fabryczne.
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 11:04

Female - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Próbowałam, niestety nie mam kodu... nie ma innej opcji?
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 11:16

Male - 80%  Posts/Topics302/37  Reputation point 220 
Offline  Profile  WWW    YIM 
Windows 7 Firefox
http://nokiahacking.pl/odczytywanie-kodu-zabezpieczajacego-ang-security-code-vt1666.htm
Poradnik jak odczytać kod zabezpieczający ;D
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 11:20

Female - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
nie działa, nie mam kabla, no trudno , to i tak nie mój telefon tylko narzeczonego- jego problem :) ale dzięki :)
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 11:43

Male - 80%  Posts/Topics302/37  Reputation point 220 
Offline  Profile  WWW    YIM 
Windows 7 Firefox
carmen, punkty reputacji są od podziękowań. ;)
EDIT:
http://nokiahacking.pl/mastercode-czyli-uniwersalny-security-code-vt1436.htm
Spróbuj to jeszcze ;D
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 12:35

Female - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Nie korzystam z for, ale rozumiem, że mogę jakoś podziękować? Gdzie? Z chęcią podziękuję..

Przywróciłam ustawienia fabryczne, ale dalej nie działa- dzwonię z innego telefonu a na ekranie nokii Plus GSM / Menu.. i du**.. rozłączam się i nagle ni stąd ni zowąd wyskakuje połączenie nieodebrane...

[ Komentarz dodany przez: michero: 21 kwietnia 2011, o 14:08 ]
Przy profilu każdego użytkownika jest taki plusik, tak możesz podziękować:)
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 12:44

Male - 80%  Posts/Topics302/37  Reputation point 220 
Offline  Profile  WWW    YIM 
Windows 7 Firefox
carmen, to lepiej zanieś do serwisu jak nie masz kabla :)
Reply with quote 


Post [3310] Re: Nie pokazuje, że ktoś dzwoni, dopiero gdy się rozłączy nagle wyskakuje info. 21 Apr 2011, o 14:29

Female - User  Posts/Topics5/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Już działa. Mój jest mistrzem, zamiast od razu włączyć i wyłączyć telefon, kazał mi opisać problem na forum:D Że też na to nie wpadłam.. Ale dzięki!

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 9 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest