Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[E71] Nie włącza się - co robić?

Post [E71] Nie włącza się - co robić? 30 Dec 2010, o 02:24

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Witajcie,

W dniu dzisiejszym pojawił się jak sądzę poważny problem z moim telefonem. Nokia E71, z Orange, ciągle na gwarancji. Telefon w trakcie wykonywania jakiś codziennych czynności (nic nowego nie było ostatnio instalowane, ani modyfikowane) po prostu się zawiesił, jak to czasami mają smartphone'y w zwyczaju. Myślałem, że standardowo pomoże wyciągnięcie baterii. Po tej czynności próbowałem normalnie uruchomić telefon. Niestety oprócz zapalenia się ekranu (bez loga Nokii, po prostu ekran podświetla się razem z klawiszami, ale nic nie wyświetla) na ok 30sek nic się nie dzieje. Tysiące razy próbowałem uruchomić telefon, włącznie z podpięciem go pod ładowarkę, wyjęciu baterii na 2h i ponownej próbie. Za każdym razem po przytrzymaniu klawisza włączającego telefon mam bzyk wibratorka i ekran rozjaśnia się na kilkadziesiąt sekund po czym gaśnie. Przy próbie podłączenia do komputera komputer na chwilę rozpoznaje podłączone urządzenie (zaczyna instalować poszczególne składniki telefonu) po czym telefon traci kontakt z komputerem, zatem wgranie nowego oprogramowania, bądź zrobienie backup'u jest niemożliwe. Problem istnieje zarówno z kartą SIM oraz kartą pamięci jak i bez nich. Nie pomaga twardy reset (kombinacja klawiszy *, 3, zielona słuchawka i klawisz od włączenia telefonu na 30sek.). Moje pytanie - czy w obecnej sytuacji da się w jakikolwiek sposób, czy to domowy, czy też w serwisie Nokii zrobić backup danych, w szczególności kontaktów (reszta mnie nie interesuje) oraz w ogóle jakiego rodzaju awaria może to być?
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
Grzegorz :)

Last post
Reply with quote 


Post [E71] Re: Nie włącza się - co robić? 30 Dec 2010, o 02:53

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
sądzę że w nokii mają sposoby na zrobienie tego. ale nie zawsze chce im się bawić. jak masz chęci do zabawy to spróbuj tego:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Po włączeniu do local mode telefon będzie się dał przeglądać przez pcsuite, wtedy bd mógł zrobić mu backup danych, potem bym mu zrobił dead flash, na początek na Restore user product, wtedy nie stracisz nic z pamięci telefonu a jak nie zadziałą to na refurbish.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Nokia E52 - aktualizacja - simlock - co robić i jak ??

Author: mlodycom1 (14 Sep 2012, o 20:39)

Views: 5070  •  Replies: 6

Last post: nemo333 (14 Sep 2012, o 21:09) View the latest post



Nie włącza się.

Author: Gromcio123 (6 Aug 2012, o 11:55)

Views: 5769  •  Replies: 3

Last post: Gromcio123 (6 Aug 2012, o 15:44) View the latest post



nie włącza sie

Author: stempek9304 (5 Dec 2011, o 17:15)

Views: 2407  •  Replies: 1

Last post: pawelooss (5 Dec 2011, o 17:32) View the latest post



N70 nie włącza się

Author: eSej007 (30 Dec 2012, o 23:19)

Views: 808  •  Replies: 1

Last post: wook (30 Dec 2012, o 23:27) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 42 guests