Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat




Czy jesteś za zamknięciem radia?
Poll ended at 10 Nov 2009, o 17:32
Tak! 45%  45%  [ 5 ]
Nie! 55%  55%  [ 6 ]
Total votes : 11


Previous topic | Next topic
Page 2 of 9 [ 127 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Print view
Write comments Post new topic


[Pomysł] Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking?

Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:32

Male - Friend  Posts/Topics423/32  Reputation point 618 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
sto1p, winamp może nadawać tylko sygnał na jakiś serwer. Sam serwera nie może założyć. Jest program do zakładana serwerów shoutcas ale do tego potrzebny jest super net.

Last post
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:33

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
I nam się NH rozrasta do miana drugiej NK. Ludzie zastanówcie się... To tak jak nasza klasa ze śledzikiem -> kompletna bzdura i do tego nikt tego nie chce. ;D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:33

Male - 80%  Posts/Topics317/23  Reputation point 248 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
z tym radiem to jestem 50/50 można spróbować i zobaczy się jak to wyjdzie
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:34

Male - Friend  Posts/Topics423/32  Reputation point 618 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
boczkens, ale sledzik był nachalny a radio takie nie jest :P
Z piątku na sobotę coś z kumplem pomyśle o serwerze i napisze co znalazłem lub jakie alternatywy inne od shoutcas'a wynalazłem :)
Last edited by Zaza. on 29 Oct 2009, o 21:36, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:35

Male - 60%  Posts/Topics239/19  Reputation point 321 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ja miałem neta 512 i śmigało all ok
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:37

Male - Friend  Posts/Topics423/32  Reputation point 618 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
sto1p, jak napisałem wyzej jutro dam wam w niedziele albo nawet w sobotę dam wam znać co wymyśliłem :)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:45

Male - 60%  Posts/Topics239/19  Reputation point 321 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Pierwsze trzy najważniejsze rzeczy:
-Winamp(wersja wyższa niż 3 a jak ktoś nie wie jaką ma wersje to jak ma media to ok)
-plugin do winampa którego ściągniesz z http://www.shoutcast.com (dalej wchodzisz na downloads,be a dj i ściągnij najnowszą wersje
-i shoutcast server , program który również znajdziecie na http://www.shoutcast.com ale gdy wchodzisz na download to wejdź w be a serwer i ściągnij najnowszą wersję.Razem to zajmuje ok 5 mega

1.Zainstaluj shoutcast server (aha przy instalacji będą 2 wersje do wyboru wybierzcie tą która jest już zaznaczona a jak nie jest to tą na gorze a jak włączycie ten program i się okażże jest dosowe okienko to odinstalujcie i zainstalujcie drugą wersje sorry że wam nie podaje dokładnie ale w tej chwili tego nie instaluje[ale na 90% trzeba wybrać to na górze])Po zainstalowaniu programu wejdź w Edit Config. Znajdź tam takie linijki tekstu:

MaxUser=99 - liczba którą tutaj wpiszesz będzie oznaczała ilu może być maksymalnie użytkowników radia w danym momencie.(nie przesadzajcie z tym np na neostrade 128 na najgorsza jakość dźwięku którą później wybieramy optymalnie jest 15-20 osób.)

Password=jakiś tekst - tu wpisujesz jakie musi być hasło żeby dany użytkownik mógł nadawać.Konieczne!! Bo inni mogą zostać Dj'ami na twoim radiu a poza tym ty bez znajomości hasła nie możesz nadawać

PortBase=8000 - port, przez który będziesz się łączył ty i twoi słuchacze z radiem, standartowo jest ustawiony na 8000.Możecie zmienić na 8001, 8002,8003.... aż do 9999.
Po tym zapisujemy ten dokument tekstowy i dajemy kill server i uruchamiamy program jeszcze raz. Serwer już gotowy. Aby ukryć okno programu dajemy hide monitor.

Gdy już go ściągniesz zainstaluj go, sam wykrywa lokalizację Winampa i tam go zainstaluj. Włącz winampa. W lewym górnym rogu jest taki mały znaczek, kliknij na niego i wybierz Visualization następnie Visualization options... .
Kliknij na DSP/Effect i wybierz Nullsoft SHOUTcast Soruce v.1.xxxx...... Kliknij close i już zainstalowałeś plugin.Ujrzysz okno z czterema zakładkami na górze.Wejdż w output.W adres wpisz swój adres IP

W port wpisujemy port który wcześniej wybieraliśmy w shoutcast server standard. 8000. W password wpisujemy haslo które wcześniej wybraliśmy.Teraz przejdź do zakladki yellowpages tam trzeba wpisać nazwę radia i genre(czyli do jakiej muzyki się będzi zaliczala muza w twym radiu np rock lub disko polo

Kopiowane .
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:45

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Jeśli komuś się nudzi i nie ma co z czasem zrobić, to ma okazję na coś pożytecznego. ;P Kilka artykułów lub videotutoriali zawsze się bardziej przyda niż promocja forum przez niewiadomoczywypalisię pomysł. ;D
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:48

Male - Friend  Posts/Topics423/32  Reputation point 618 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
sto1p, pomysł z stawianiem servera na kompie nie wypali w takim radiu . Serwer musi być zewnętrzny inaczej lipa... A tak poza tym to cała tą instrukcje znam bo już nie jedno radio i eksperymenty s SC mam za sobą...
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:49

Male - 60%  Posts/Topics239/19  Reputation point 321 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Zapytam się jeszcze ziomka . czy wie gdzie można postawić serwer
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 29 Oct 2009, o 21:56

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Jezu... po co wam radio??
Macie radio potwooss'a... jeżeli nie pasuje wam clubbing wejdzcie na miastomuzyki.pl i po sprawie... Moim zdaniem radio jest nie potrzebne bo może przez chwilę będzie szał na radio ale po 3 dniach będzie go słuchać max 3 osoby, wiem to z doświadczenia

Moi drodzy nie ma sensu...

Proponuje zamknięcie
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 30 Oct 2009, o 08:41

Male - Friend  Posts/Topics743/151  Reputation point 3643 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Adam, no właściwie dobrze mówisz ;P Każdy może słuchać muzyki na własną rękę, ale jednak myślę że dzięki radiu, Forum może stać się trochę popularniejsze.
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 30 Oct 2009, o 12:38

Male - Friend  Posts/Topics423/32  Reputation point 618 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
sto1p, stawianie SC nie jest taki proste jak sie wydaje

[ Dodano: 2009-10-30, 11:49 ]
http://freestreamhosting.org/ takie coś znalazłem można na pocatek to przetestować. Jest jeszcze radyjko.net ale tam narzucając reklamę i się dość tnie. Jak ktoś chce to może przetestować ten zagraniczny bo sie wydaje dość dobry a ja jeszcze szukam :) a tutaj macie odtwarzacze do radia http://www.wavestreaming.com/servers/fl ... player.php możemy zrobić głosowanie który lepszy ;)
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 30 Oct 2009, o 16:06

Male - Sponsor  Posts/Topics1351/95  Reputation point 1711 
Offline  Profile 
Windows Vista Firefox
Boze, ty to widzisz i nie grzmisz... nudzi sie wam? to do nauki. pomysl bez sensu, nie ma co spamowac. close.

[ Komentarz dodany przez: ZiomalMarcin: 2009-10-30, 18:13 ]
Ja otwieram. Widać jest grono chętnych ludzi, którzy chcą coś zdziałać dla forum, więc nie uniemożliwiajmy im tego. Spamowanie zawsze możesz wydzielić do OffTopu i po problemie. :P

[ Dodano: 2009-10-31, 09:57 ]
:locked:
Reply with quote 


Post [Pomysł] Re: Nieoficjalne radio internetowe NokiaHacking? 31 Oct 2009, o 11:05

Male - Friend  Posts/Topics423/32  Reputation point 618 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
Dobra ja mogę zrobić całe radio przygotować wszytko co potrzebne tylko niestety nie mogę prowadzić audycji. Wiec pisać kto był by chętny do ekipy do jutra.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Next
Page 2 of 9 [ 127 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

NokiaHacking na Facebook`u

Author: ktos99.9 (27 Feb 2010, o 18:02)

Views: 1394  •  Replies: 1

Last post: pawelooss (27 Feb 2010, o 18:42) View the latest post



NokiaHacking.pl - Kanał RSS

Author: daniek1 (29 Dec 2010, o 17:30)

Views: 1361  •  Replies: 2

Last post: NieznanyBoTak (29 Dec 2010, o 18:42) View the latest post



Jak dowiedzieliście się o NokiaHacking.pl?

[ Go to pageGo to page: 1, 2 ]

Author: kacper5 (27 Nov 2009, o 17:01)

Views: 2820  •  Replies: 29

Last post: Marek12 (28 Nov 2009, o 21:39) View the latest post



Serwer Discord NokiaHacking.pl

Author: mvciej (24 Sep 2017, o 15:40)

Views: 4524  •  Replies: 2

Last post: pawelooss (25 Sep 2017, o 02:04) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 12 guests