Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[C3-01] Nietypowy problem z internetem

Post [C3-01] Nietypowy problem z internetem 25 May 2013, o 16:30

Male - User  Posts/Topics1/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Witam!!
Po przekopaniu dziesiątek for postanowiłem poprosić Was o pomoc, ponieważ nie znalazłem nigdzie takiego samego problemu jaki ja mam z moją Nokią.
Telefon kupiłem nowy jakieś 4 miesiące temu, działał bez żadnych problemów, łączył się z internetem na każde "zawołanie". Ostatnio jednak mam bardzo irytujący problem z internetem via GPRS. Problem polega na tym, że telefon raz się łączy z internetem a raz pisze żeby sprawdzić ustawienia sieci i że łącze niedostępne. Problem ten pokazuje się zarówno na fabrycznej przeglądarce jak i w każdej innej aplikacji takiej jak: Opera Mini, Facebook, klient poczty itp. Dziwne jest to że np rano włączam Opere Mini wszystko działa idealnie a później np w południe już nie działa, co to może być ?? Wydaje mi się, że to coś w sofcie się pokopało ale to jedynie moje przemyślenia bo już wszystkiego próbowałem. Wracałem do ustawień fabrycznych to samo, na nowo wysyłam ustawienia z orange.pl to samo, ręcznie wpisuje ustawienia to samo. Już mi ręce opadają :((

Aha. wyprzedzając Wasze pytania, zasięg w moim mieście mam idealny w technologii 3.5 G, punkt dostępu też konfigurowałem na wiele sposobów. Macie jakieś pomysły jak się z tym uporać ??

Last post
Reply with quote 


Post [C3-01] Re: Nietypowy problem z internetem 25 May 2013, o 16:56

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Skoro bawiłeś się ustawieniami konfiguracyjnymi, przywracałeś ustawienia fabryczne, pozostaje Ci jedynie wgranie Phoenixem na nowo softa w trybie Refrubish. Poszukaj w internecie Softa do Nokii C3 odpowiadającą Twojemu RM i Product Code (informacje te znajdziesz pod baterią). Kiedy już to zrobisz skonfiguruj swój telefon i powinno być ok.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 2 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Nokia Asha 303 problem z internetem WiFi

Author: Soldier13 (7 Oct 2013, o 09:44)

Views: 3007  •  Replies: 1

Last post: MUsk (17 Oct 2013, o 18:09) View the latest post



Błąd podczas łączenia się z internetem przez Operę Mini.

Author: yogut (3 Jun 2011, o 23:10)

Views: 3231  •  Replies: 1

Last post: LubiaK (4 Jun 2011, o 09:00) View the latest post



problem z USB

Author: koras389 (27 Aug 2010, o 20:45)

Views: 2013  •  Replies: 14

Last post: koras389 (30 Aug 2010, o 19:45) View the latest post



Problem z ppu

Author: Vipe (6 Jun 2010, o 00:51)

Views: 1104  •  Replies: 1

Last post: _NeedSpeed_ (6 Jun 2010, o 10:44) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 24 guests