Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 45 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Niskobudżetowe klasyczne telefony

Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 6 Nov 2013, o 15:26

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jak dla mnie najlepszym fonem był mój K750i który mimo psującego się jojsticka co 2 miechy był kozacki, ze względu na to że dało się muzyki,grać i pisać sms'y (telefon się nie zacinał).
Po drugie miał bardzo wygodną klawiaturę do sms'ów jak się wprawy nabrało to można było pisać sms'y bez patrzenia się na klawiaturę, bateria mi potrafiła trzymać 4 dni przy samym sms'owaniu co było na prawdę super.

Z softem od W800i był świetny szczególnie po moim tuningu (podmianie ikon...itp.) (kilka fot pulpitu mojego byłego k750i@w800 poniżej):

Image Image Image Image
ImageImage


PS.Miałem wtedy soft od w800i w całości po angielsku.

Stwierdzam że jestem uzależniony od smartfonu (net od czasu do czasu), a do klasycznego fona bym wrócił ze względu na sentyment do mojego byłego SE K750i@W800i.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 7 Nov 2013, o 17:13

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Nie wiem czemu się tak zachwycasz tym k750, stary soft, straszny ceglak grubszy chyba od N82 i ten zasrany dżojstik, po kilku minutach używania zaczął mnie boleć kciuk. No zdjęcia robił całkiem niezłe chyba. Jak już spamuję to od siebie polecę C902 który był za*****ty tylko trochu soft wolno działał ale tragedii nie było.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 7 Nov 2013, o 18:40

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Android Opera
Nie wiem czemu się tak zachwycasz tym k750, stary soft, straszny ceglak grubszy chyba od N82 i ten zasrany dżojstik, po kilku minutach używania zaczął mnie boleć kciuk. No zdjęcia robił całkiem niezłe chyba. Jak już spamuję to od siebie polecę C902 który był za*****ty tylko trochu soft wolno działał ale tragedii nie było.



mój znajomy miał c902 z ery i jakoś mu soft szybko działał.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 7 Nov 2013, o 18:51

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
No na pewno szybciej działał niż C702 gdzie aminacje w menu się klatkowały :E Ale np. Zylo z DB3350 szybciej działa niż C902.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 7 Nov 2013, o 19:22

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ale np. Zylo z DB3350 szybciej działa niż C902.

i co z tego że zylo był szybki jak był ch***wy xP
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 7 Nov 2013, o 19:29

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Android Opera
szczerze przyznam że C702 potrafi zamulić przy słuchaniu muzyki i pisaniu sms'ów, po mimo że ma wgranego najszybszego softa R3EF001. Ale za to w dość dobrej jakości zdjęcia robi.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 7 Nov 2013, o 20:31

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Ale za to w dość dobrej jakości zdjęcia robi.

no mój c702 fajne zdejcia rob, lepszy od hazela :)
jedyne co mi przeszkadza to juz wyrobiony fast port i zeby go ładować musze tak kombinować

Image
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 7 Nov 2013, o 22:35

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Android Opera
u mnie fastport w C702 działa jak należy, nie mam problemów z ładowaniem baterii czy podłączeniem słuchawek.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 8 Nov 2013, o 13:21

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
O wiele bardziej wolę telefony z klawiaturą widoczną czy ukrytą w rozsuwanym telefonie niż dotykowe. Dotykowe są takie... bezduszne, ktoś tu dobrze napisał. Zabawka, która wcale nie jest wyjątkowa jak te telefony, które były kiedyś.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 13 Nov 2013, o 20:26

Male - Sponsor  Posts/Topics643/227  Reputation point 817 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Z telefonów klasycznych ostatnio kupiłem samsunga S5610, nówkę oczywiście. Biorąc pod uwagę całkiem nowe telefony, niestety nokia w klasykach nie poraża. Miałem przez jakieś 7-8 miesięcy LG L9, jednak trochę zbyt duży (chociaż można się przyzwyczaić :P).. a szczerze mówiąc to bardzo denerwowało mnie ładowanie baterii dwa razy na dzień. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć tak - nie mieć smartfona to jak być bez ręki. Szybki dostęp do rozkładu jazdy, jakdojade, czy innych przydatnych aplikacji, tego brakuje mi w S5610. Bateria za to jest cudowna, ale coś za coś.. po sprzedaniu LG L9 odczuwam pewien brak, dlatego zamówiłem już sobie Samsunga Galaxy S4 mini. Będzie trzeba jakoś przeboleć ten fakt ciągłego ładowania baterii..
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 13 Nov 2013, o 20:47

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Idziesz na przystanek i masz rozkład (nawet to zdrowsze jest:P). Możesz zadzwonić do biura, możesz popytać. To nie ręka tylko kula:P
Wszyscy w domu się pytają dlaczego nie biorę "dotykowca"... Wolę macać klawisze, skleić obudowę taśmą, wrzucić do kieszeni gdzie oprócz tel zmieści sie portfel, klucze, chusteczki i kilka innych rzeczy, a nie tylko jeden, wielki, nieporęczny tel.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 13 Nov 2013, o 20:54

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Linux Chrome
Shutdown wrote:
Idziesz na przystanek i masz rozkład

zwłaszcza gdy masz 2 linie do wyboru i jedna jedzie inną trasą a druga inną (choć do przystanków obydwu masz taką samą odległość) idziesz na jeden i okazuje się, że autobus będzie za 20 minut, a na drugim właśnie byś wsiadał to autobusu. Ale rozkład zawsze można sobie wydrukować i nosić w kieszeni
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 14 Nov 2013, o 20:43

Male - 60%  Posts/Topics204/25  Reputation point 184 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Czemu na klasyku nie można mieć rozkładu czy dobrej nawigacji?Ja na Nokii 6220 bez problemu mam wgrane kilka rozkąłdów jazdy w PDF czy w javie,różne notatki,dostęp do internetu tak samo w porządku.Generalnie ejśli chodzi o "smartfony" (w*urwia mnie ta nazwa jakby nie można powiedziec telefon) to 80% ludzi z nich korzystających,zadowolili by się mozliwościami prostego telefonu sprzed kilku lat,ale teraz jest moda i trzeba mieć dotykowy z jak największym ekranem.Śmieję się z mojego kuzyna który szpanuje swoim LG z androidem,a jak przyjdzie zrobic zdjęcie to wychodzi jak z kalkulatora,a o GPS czy innych już nie mówię :D
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 24 Nov 2013, o 01:11

Male - User  Posts/Topics1/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ja korzystam z nokii e71, bateria jest dobra i najważniejsze aplikacje są dostępne, a cenowo też wychodzi dobrze. Internet można jako tako przeglądać, ogólnie jestem całkiem zadowolony.
Reply with quote 


Post Re: Niskobudżetowe klasyczne telefony 24 Nov 2013, o 11:43

Male - 20%  Posts/Topics36/4  Reputation point 7 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Skoro tu mowa o niskobudżetowych klasycznych telefonów mam 3510i do rozmów i smsów jak dla mnie idealny za każdym razem jak przyjdzie naładować telefon to muszę szukać ładowarkę bo zazwyczaj nie pamiętam gdzie ją tydzień wcześniej zostawiłem.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 45 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest