Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST

Post Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 24 May 2011, o 13:27

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
Witam. Z radością mogę przedstawić Wam recenzję telefonu Nokia 5800 XpressMusic. Powinna wyjść dużo szybciej, lecz walka o oceny i matura zrobiły swoje. Wersja w PDF, do pobrania w załączniku. Czekam na opinie.

Pozdro, Ziomal.


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 24 May 2011, o 13:49

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Recenzję się bardzo miło czyta. Telefon znam.
Tak wgl, mógłbyś to napisać tak normalnie na forum, ze zdjęciami i skrinami w fullHQ na IS ;D I jedno pytanko, skąd wziąłeś informacje, że 2,8", 2,8" ma N95 8GB. 5800XM ma 3,2"
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 24 May 2011, o 15:58

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Opera
HitFan wrote:
Tak wgl, mógłbyś to napisać tak normalnie na forum, ze zdjęciami i skrinami w fullHQ na IS

Nie chce mi się babrać z formatowaniem i co chwilę odświeżać strony. A zmian zapisać nie mogę, więc jak komp siądzie to od nowa Polska Ludowa. :)

HitFan wrote:
I jedno pytanko, skąd wziąłeś informacje, że 2,8", 2,8" ma N95 8GB. 5800XM ma 3,2"

Szukałem tego po necie i możliwe, że miałem błędne informacje.

Proszę o podawanie ew. błędów, zbiorę je w całość i poprawię.
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 24 May 2011, o 21:22

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Miło się czyta ;) super robota ;)
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 25 May 2011, o 01:34

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
Dopiero przeczytałem 2 strony recenzji, resztę skończę później :P Błędy jakie wypatrzyłem (oczywiście na tych dwóch stronicach):
Tak jak już HitFan zauważył, model 5800 XM ma ekran 3,2'' a nie 2,8''.

Quote:
Otóż, że telefon zakupiłem w komisie, nie spodziewałem się, że dostanę wszystko co było od firmy.
Albo Nokia zmniejszyła ilość gadżetów albo czegoś od komisu nie dostałeś :P M.in. chodzi mi o podstawkę do oglądania filmów.

Quote:
- Biały – menu główne telefonu, po przytrzymaniu otwiera menedżer uruchomionych aplikacji, drzemka dla budzika. Można włączyd opcję migania tego przycisku przy otrzymanej wiadomości lub nieodebranym połączeniu.
Od drzemki budzika nie jest tylko ten przycisk, osobiście naciskam "czerwoną słuchawkę". Środkowy przycisk może służyć także od informowania o nieodebranych połączeniach a jego mruganie można włączyć w celu łatwego zlokalizowania telefonu.

Quote:
- Czerwony – odrzucanie połączeo, natychmiastowe przejście z aplikacji do ekranu głównego telefonu
Nie tyle przejście lecz wyjście z aplikacji (poza standardowym odtwarzaczem muzycznym).

Quote:
Tył: Klapka od baterii która zakrywa cały tył telefonu a na niej szybka do aparatu o rozdzielczości 3,2 MPix z autofocusem oraz lampa błyskowa (po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji może działad jako latarka).
Tutaj mógłbyś jeszcze nadmienić, że lampa błyskowa to 2 diody LED.
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 25 May 2011, o 12:34

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
jojo87 wrote:
Albo Nokia zmniejszyła ilość gadżetów albo czegoś od komisu nie dostałeś :P M.in. chodzi mi o podstawkę do oglądania filmów.


Ani podstawki ani kabla tv. Ale czekam dalej na wymianę błędów i krytykę. :)
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 25 May 2011, o 17:57

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jojo87 wrote:
Czerwony – odrzucanie połączeo, natychmiastowe przejście z aplikacji do ekranu głównego telefonu

Nie tyle przejście lecz wyjście z aplikacji (poza standardowym odtwarzaczem muzycznym).


Większość aplikacji się minimalizuje.

Nie było jeszcze wersji srebrnej "Navigator Edition ?
Last edited by SileS on 25 May 2011, o 17:59, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 25 May 2011, o 20:31

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
SileS wrote:
Nie było jeszcze wersji srebrnej "Navigator Edition ?
Jest Nokia 5800 Navigation Edition ale pierwsze słyszę o bardziej nawigacyjnej 5800 XpressMusic :P
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 25 May 2011, o 20:53

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jojo87 wrote:
SileS wrote:
Nie było jeszcze wersji srebrnej "Navigator Edition ?
Jest Nokia 5800 Navigation Edition ale pierwsze słyszę o bardziej nawigacyjnej 5800 XpressMusic :P


O to mi chodziło ale Ziomal nie wpisał że jest wersja srebrna.
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 26 May 2011, o 00:43

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Opera
SileS wrote:
O to mi chodziło
Ale właśnie 5800 XM i 5800 NE to 2 różne modele. Znaczy się w sumie to jeden i ten sam telefon ale chodzi mi o to, że sprzedawane są jako 2 inne modele.
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 26 May 2011, o 10:39

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows Vista Internet Explorer 7
jojo87 wrote:
Albo Nokia zmniejszyła ilość gadżetów albo czegoś od komisu nie dostałeś M.in. chodzi mi o podstawkę do oglądania filmów.
jedynie pierwsze zestawy są tak bogate, późniejsze już z fabryki wychodziły bez niektórych rzeczy :P
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 26 May 2011, o 20:19

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
jojo87 wrote:
SileS wrote:
O to mi chodziło
Ale właśnie 5800 XM i 5800 NE to 2 różne modele. Znaczy się w sumie to jeden i ten sam telefon ale chodzi mi o to, że sprzedawane są jako 2 inne modele.


No rozumiem tak samo jest z X6 i 5230.
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 26 May 2011, o 21:00

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
SileS, ale 5800XM, a 5800NE technicznie niczym się nie różnią. Tylko obudową i motywem, nawet Navi ma napis "XpressMusic" i rozwijane menu multimedialne...
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 27 May 2011, o 00:39

Male - Friend  Posts/Topics1684/27  Reputation point 1055 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
No to przecież cały czas o to mi chodzi...
Reply with quote 


Post Re: Nokia 5800 XpressMusic - długo oczekiwana recenzja - JUŻ JEST 27 May 2011, o 11:27

Male - Friend  Posts/Topics824/56  Reputation point 501 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ogólnie fajna recenzja, miło się czyta, bardzo szczegółowa co na pewno się przyda osobom zainteresowanym kupnem tego telefonu, ale jedno mnie rozbawiło. Wszędzie gdzie piszesz o ekranie dotykowym używasz przymiotnika "ogromny". Mówiąc krótko ogromny to on nie jest, a miałem ten telefon w ręku nie raz, ogromny ekran to ma HTC Desire HD (4,3 cala)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 16 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests