Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


Nokia Asha 201 - recenzja by Mati91

Post Re: Nokia Asha 201 - recenzja by Mati91 2 May 2012, o 23:13

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Ja się też zgłosiłem :D też mnie tak ładnie odprawicie :D ??

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 2 maja 2012, o 23:12 ]
Jak będzie prezentowało podobny poziom, to tak.

[ Dodano: środa, 2 maja 2012, 23:13 ]
Dziękujee bardzoo :D

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 2 maja 2012, o 23:15 ]
Polecamy się na przyszłość. :D

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia Asha 201 - recenzja by Mati91 30 Dec 2012, o 16:40

Male - 10%  Posts/Topics13/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 9
Hej. Dostałem tę Nokię na gwiazdkę. Miałem w niej soft holenderski, 11.21. Teraz mam wgrany 11.90 ale niestety tylko język angielski i inne. Soft nazywa się euro-sp spain 11.90 NDT. Polski soft najwyższy jaki widziałem to 11.81. Chcę go ściągnąć, ale nie wiem co wybrać w NaviFirm, tam jest za dużo tych softów i nie wiem który jest najlepszy. Chciałbym 11.81 w wersji PL i nie brandowany. Ktoś pomoże ?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 30 grudnia 2012, o 15:48 ]
Nie możesz wgrywać niższego softu. Ewentualnie możesz spróbować wziąć sam jeden plik PPM z polskiej 11.81, ale to powinieneś założyć osobny temat w pomocy technicznej, zamiast podczepiać się pod recenzję.
Reply with quote 


Post Re: Nokia Asha 201 - recenzja by Mati91 6 Jan 2013, o 02:15

Male - 10%  Posts/Topics24/6  Reputation point 0 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Witam!!

Trzy szybkie pytania na które nigdzie nie mogę uzyskać odpowiedzi :)

1. Czy działa bezpłatne GG z ovi.store? Czyli działające po pakiecie internetowym bez innych opłat.
2. Czy w aplikacji do poczty email, można ustawić interwał sprawdzania mejla np. co 5,10,20,60 min? (w 5130xpresmussic miałem taką opcję, telefon łączył się co 1h sprawdzał meila i powiadamiał mnie dzwonkiem o nowej wiadomości :)) poczym się rozłaczał z gprs.
3. Czy jest coś takiego jak Mapy Nokia (wiem, że Nokia 308 coś takiego ma), co pokaże mi lokalizację gdzie jestem(oczywiście poprzez gprs) ;) Czesto wyjeżdzam i fajnie byłoby wiedzieć gdzie się człowiek znajduje.

Wiem, że pytania są dziwne a telefon kosztuje ok 300zł, ale chce się przesiąść ze smartfona który mnie już denerwuje na coś ze zwykłymi klawiszami w wersji dual sim (asha 200)
Reply with quote 


Post Re: Nokia Asha 201 - recenzja by Mati91 6 Jan 2013, o 02:18

Male - Friend  Posts/Topics1573/235  Reputation point 1321 
Offline  Profile   
Windows 7 Chrome
maciejo wrote:
1. Czy działa bezpłatne GG z ovi.store? Czyli działające po pakiecie internetowym bez innych opłat.

Powinno ;)
maciejo wrote:
3. Czy jest coś takiego jak Mapy Nokia (wiem, że Nokia 308 coś takiego ma), co pokaże mi lokalizację gdzie jestem(oczywiście poprzez gprs) Czesto wyjeżdzam i fajnie byłoby wiedzieć gdzie się człowiek znajduje.

Google Mapy są tylko dostępne,ale pokażą lokalizacje przez GSM ;)
Reply with quote 


Post Re: Nokia Asha 201 - recenzja by Mati91 6 Jan 2013, o 11:40

Male - 10%  Posts/Topics13/2  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Internet Explorer 9
Czy da się w tym telefonie jakoś ustawić żeby nie łączył się z internetem ? Doszedłem do jakiś opcji, ale było do wyboru żeby łączył się Zawsze albo Wtedy kiedy potrzeba. A w mojej starszej Nokii z Symbianem miałem też opcję Nigdy, a tutaj nie mam. Kliknąłem już parę razy coś i mi zjadło z konta 5zł i nie chciałbym żeby znowu zjadało.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 20 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest