[210] Nokia Asha 210 i problem z włącznikiem powiadomień

Problemy z aplikacjami, grami, motywami i wszelkimi dodatkami.

Post by MarikaKow » 9 Sep 2014, o 13:25

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Już chyba na wszystkich możliwych stronach próbowałam poszukać rozwiązania mojego problemu. Pisałam nawet do serwisu Nokii, który oczywiście odpowiedział "Możemy wgrać nowe oprogramowanie" . Standardowe rozwiązanie, na które sama wpadłam.
Już wyjaśniam w czym leży problem. Posiadam od jakiś 3 miesięcy Ashe 210, z której ogólnie jestem zadowolona. Telefon jak dla mnie praktyczny pod względem aplikacji do komunikacji. Jakieś dwa tygodnie temu, wyskoczyła mi aktualizacja aplikacji od powiadomień. Miałam przeskoczyć z wersji 1.4 do 2.0. Oczywiście podjęłam się aktualizacji, jak okazało się NIE POTRZEBNIE. Od momentu wgrania jej, telefon za każdym razem gdy dostał powiadomienie, wywalał czarny ekran. Zaczynał normalnie pracować po kilku minutach lub wyciągnięciu baterii. Postanowiłam przywrócić ustawienia fabryczne, lecz one same w sobie nie cofnęły aplikacji do starszej wersji. Ba! powiem więcej! Po przywróceniu telefon, za każdym razem jak nacisnęłam zieloną słuchawkę restartował się. Ostatecznie sytuacja ogarnęła się po użyciu Nokia Software Recovery Tool. Jednakże nie mam teraz możliwości ustawienia powiadomień z messengera ani Facebook'a. Pokazuje się komunikat, że nie mam w ogóle aplikazji od powiadomień. A za każdym razem jak włączę Whatsapp'a wywala mi znów aktualizacja włącznika powiadomień, co jest co najmniej uciążliwe, gdyż muszę to szybko wyłączyć aby nie doszło do aktualizacji.
Także moje pytanie. Jak sobie z tym poradzić? Czy nokia wysyła mi wadliwą aktualizacje, czy telefon ma w sobie wadę? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi, które naprowadzą mnie na rozwiązanie tego uciążliwego problemu.

Pozdrawiam! :)
MarikaKow Female
User
 
Offline
 
Telefon: Nokia Asha 210
Soft: V 06.09
Operator: Plus
Age: 31
Location: Bydgoszcz

Joined: 9 Sep 2014
Online: 6h 22m 9s
Posts: 7Topics: 2
Reputation point: 0
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S40] Software

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest