Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Nokia Asha 503 - Marzenie małego mnie vs. rzeczywistość.

Post Nokia Asha 503 - Marzenie małego mnie vs. rzeczywistość. 13 May 2021, o 14:04

Male - 40%  Posts/Topics114/9  Reputation point 100 
Offline  Profile 
Windows 10 Firefox
Witam!

Nie wiem jak zacząć tą recenzje lecz wiem co i jak opisać i żeby się nie rozpisać.

Obiektem mojej dzisiejsze "recenzji" jest mój okaz Nokii Ashy 503 RM-922. Swój model posiadam od starszego pana/ni z allegro, śmieszna historia jest taka że telefon był zapchany prywatnymi zdjęciami (spokojnie wszystkie zostały usunięte).

Asha 503 to kolejny model z budżetowej i kolorowej serii Nokii z początku lat 10 XXI wieku.

Z zewnątrz sprawia wrażenie wytrzymałej a wymienialny tył w pięciu kolorach to też bardzo miły detal. ;D
Wyświetlacz niewielkich rozmiarów (3.00"), posiada 256k kolorów i jest dosyć ostry, trochę lepszy na oko niż ten w 502.
Kwestia systemu... jest czytelny, internet działa, mógłbym z niej napisać tą recenzje ale polecam tylko do szukania sobie tapet
w Google Images :). Nie ma co liczyć na odtwarzanie YouTuba. Aparat ma 5mpx (jak na serie Asha to luksus) robi ostre i wyraźne zdjęcia z podstawowymi funkcjami. Przedniego nie uświadczymy a pasowało by dodać chociaż jakiś aparacik VGA.
Głośniki nie trzeszczą na maksymalnej głośności, nie wiem z jak pancernego szkła robiono ekran ale nie udało mi się go rozbić, może by uległ gdyby niespodziewanie spadła na nią cegła, z drugiego piętra. Ma ok. 170MB pamięci RAMu ma 128. (Podejrzewam że siedzi w niej jakaś karta Flash 256MB).

Bateria to też sprawa szybka, ładuje się czasami wieki czasami krócej niż 4 minuty. Trzyma o dziwo dobrze, jak daily phone mój trzyma 3 dni, nie używany piszczy w szufladzie dwa tygodnie.

Jak na telefon z późnego 2k14 to uważam że bardzo dobra budżetówka a teraz też się nada, jak ktoś jest uzależniony od Social Mediów jak ja ^_^ to nie wytrzyma z tym telefonem tygodnia. Telefon ogólnie oceniam na 6/10, desgin 8/10 a Możliwości 4.5/10. Niestety system Nokia Asha 1.2 i jego najbardziej zaawansowana funkcja to napisanie posta na tym forum. Z perspektywy 2021 polecam na zapasowy telefonik. Oczywiście warto go mieć w kolekcji.

Bez odbioru.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia Asha 503 - Marzenie małego mnie vs. rzeczywistość. 29 May 2021, o 01:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Brakuje mi jednej z takich Ash do kolekcji. Ale kiedyś jeszcze nadrobię, by przekonać się na własnej skórze, jak to działało. :P
Reply with quote 


Post Re: Nokia Asha 503 - Marzenie małego mnie vs. rzeczywistość. 30 May 2021, o 23:31

Male - Sponsor  Posts/Topics9187/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Chrome
pawelooss wrote:
Brakuje mi jednej z takich Ash do kolekcji. Ale kiedyś jeszcze nadrobię, by przekonać się na własnej skórze, jak to działało. :P

No i tu jest mały problem

Nie działało XD
Miałem taką, bez żalu sprzedałem.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests





cron