Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu.

Post [RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu. 1 May 2010, o 21:08

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Nokia E51

Image


Co można powiedzieć o telefonie? Ogólnie jest on po prostu świetny, gdyż posiada wszystko, co jest dla mnie ważne. Jest funkcjonalny, szybki i stabilny, a w stosunku do jego możliwości jego cena jest niezwykle atrakcyjna. I ten piękny design. :D

Co do codziennego użytkowania... O rozmowach czy SMS nie będę się rozpisywał, bo jest tak jak wszędzie (no, może napiszę tyle, że ma wygodną klawiaturę). Wi-Fi ma dobry zasięg i spisuje się całkiem przyzwoicie, choć czasem denerwuje mnie efekt "podwójnego przeładowywania się stron" w standardowej przeglądarce. Ciekawych aplikacji jest naprawdę masa - przez te kilka lat Symbiana S60v3 stworzono ich mnóstwo. Można spokojnie zmienić czcionkę, uruchamiać patche ROM, więc o funkcjonalność i wygląd nie narzekam. Co do osób psioczących na mały ekran - jak nie widzisz, to kup sobie lupę albo dotykowiec. Jak dla mnie po przesiadce z 3110c wyświetlacz był naprawdę wystarczająco duży i bardzo czytelny. Z wad mogę wymienić ścierający się chromowy NaviKey oraz tragiczne gumowe przyciski boczne + włącznik, które z czasem się wciskają i nawet przedziurawiają. Ale tak to większych wad nie stwierdzono. Co jak co, ale ten telefon szczerze mogę polecić, mimo iż nowością już nie jest. :)

Last post
Reply with quote 


Post Re: [RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu. 1 May 2010, o 21:13

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
i do tego biznes klasse :D chrzestna ma i fajny jest jakby nie aparat, ale przecież główne funkcje to telefonowanie :E
Reply with quote 


Post Re: [RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu. 1 May 2010, o 21:21

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
A właśnie, zapomniałem z minusów wymienić kiepski aparat. Pewnie dlatego, że prawie w ogóle nie używam, gdyż od tego celu mam osobne urządzenie, które nazwą tą się nie pohańbi, a nie telefon. :]
Reply with quote 


Post Re: [RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu. 1 May 2010, o 21:25

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Myślę, że ten telefon jest jednym z najlepszych jakie wypuściła Nokia. Sam już byłem zdecydowany na ten telefon, ale ostatecznie wybrałem e63 ze względu na parapet i lepszy aku. Reszta to samo, aparat tak samo beznadziejny :)
Tak jak pawelooss, również polecam ten kombajnik :letssin:
Reply with quote 


Post Re: [RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu. 1 May 2010, o 21:54

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
Tak, to zdecydowanie jedna z legend Nokii. Następcy już się to nie uda. ;P

Stawiałbym ją nawet obok takich modeli jak 6310i - swoją drogą ta też była biznesowa. ;)
Reply with quote 


Post Re: [RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu. 1 May 2010, o 22:07

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Następcy już się to nie uda. ;P
Dokładnie. E51 od premiery do dzisiaj nie zebrała chyba tyle negatywnych opinii, co e52.
pawelooss wrote:
Stawiałbym ją nawet obok takich modeli jak 6310i - swoją drogą ta też była biznesowa.
Do dzis dnia cieszy się popularnością i twardo trzyma cenę (na alle... ktoś sobie liczy nawet +500 :P)
Reply with quote 


Post Re: [RM-244] Nokia E51 - ogólne dyskusje o modelu. 2 May 2010, o 22:07

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Ja potwierdzam wszystko to co napisał pawelooss. Naprawdę wielkich wad ten telefon nie ma, zdecydowanie jeden z lepszych telefonów na rynku. I chyba trudno znaleźć następcę, bo poprzeczka zawieszono wysoko, sam na tą chwilę nie wiem na co miałbym ją zamienić:)

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 7 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests