Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image







Forum rules
Image


Previous topic | Next topic
Page 28 of 43 [ 635 posts ]
Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Next

Topic evaluate: Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.
Print view
Write comments Post new topic


Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods)

Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 20 Aug 2013, o 18:14

Male - User  Posts/Topics6/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
bogus01254 wrote:
Ło kurde to ja tez mam ten błąd brak product code to tez mam soft wrzucic gdzie indziej?


Tak i raczej tak jak ja

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 20 Aug 2013, o 20:28

Male - 20%  Posts/Topics35/4  Reputation point 0 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
A ty gdzie wrzuciłeś na windowsie 7? i masz gotowy folder RM?
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 20 Aug 2013, o 21:16

Male - User  Posts/Topics6/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Sam sobie musiałem radzić ,na tym forum wszystko jest podane jak na tacy
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 20 Aug 2013, o 23:37

Male - User  Posts/Topics8/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
delirein wrote:
Wyślij tą instalkę, na pewno się przyda :)

Proszę bardzo:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Wiecie co z tym zrobić ;D
Dzisiaj wgrałem CFW S047 & delirein - jest kozackie. Teraz mam telefon niemal idealny. Na razie działa szybko i jak trzeba (nie licząc drobiazgów jak wcześniej wspomniane zdjęcia i wysyłanie ich przez MMSy, czy kalendarz). Gdyby nie kiepski zasięg w E52 i słaby aparat, no i mały RAM, byłby to telefon niemal idealny z tym CFW :/

PS. Znalazłem świetny kompas działający chyba tylko na E52/E72 - Busola 2.00 (działający w Pytonie, wykorzystuje czujnik położenia z telefonu). Szukajcie na zaprzyjaźnionym forum ;D
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 22 Aug 2013, o 18:49

Male - 30%  Posts/Topics56/15  Reputation point 6 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Super :) Dzisiaj przyszedł mi wyświetlacz do E52, zamontowałem go i od razu wgrałem tego softa :D Udało się za trzecim razem, soft jest super, dzięki :)
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 19:15

Male - 10%  Posts/Topics19/1  Reputation point 30 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
S047, po dłuższym czasie korzystania i z tego softu i z drugiego w kolaboracji z delirein muszę stwierdzić, że nie potrafiłbym już wrócić do standardowego oprogramowania. W końcu mam telefon, który zdaje się być niemal kompletny i jego ograniczenia wynikają z niedoskonałości sprzętu, a nie kompletnie sztucznego blokowania pewnych możliwości, albo niechlujności w projektowaniu softu.

Brakuje mi wciąż tylko jednej rzeczy, jednak wydaje mi się, że jest to nie do obejścia, ponieważ nigdy nie widziałem nawet wzmianki o takiej modyfikacji. Chciałbym, żeby telefon wykorzystywał cały zakres czujnika światła, marzy mi się żeby w ciemności wykorzystywał ustawienia najniższe, a w słoneczny dzień, podświetlał się aż po sam koniec skali. Nie tak jak teraz, że jak na słońcu ustawię czujnik na 3/4 to w nocy mi potem wypali oczy, a jak wieczorem włączę 1/4 to rano jak mi zaświeci słońce przez okno, to nie widzę nawet godziny na wygaszaczu.

Obecnie nie potrafię tego w optymalny sposób obejść, ale radzę sobie dzięki Jbak'owi. Nie chcę też zabrzmieć jakbym narzekał, w wielu innych telefon z różnymi OS'ami miałem ten sam problem, po prostu Twój soft jest na tyle dopieszczony, że pozwoliłem sobie puścić wodze fantazji.
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 19:37

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
waszkrasz wrote:
Obecnie nie potrafię tego w optymalny sposób obejść, ale radzę sobie dzięki Jbak'owi.

W jaki sposób, bo mnie to ciekawi? ;>
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 20:53

Male - 10%  Posts/Topics19/1  Reputation point 30 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss, w wersji 1.41 w ustawieniach są profile i do każdego profilu jaki masz możesz przypisać kontrolę podświetlenia lub jej brak. Najwygodniej było mi ustawić dwa profile o takich samych właściwościach dźwięków i pod jeden podpiąć brak kontroli podświetlenia (przy systemowym czujniku ustawionym na 3/4) natomiast pod drugi profil podpiąć Jbak'ową kontrolę z parametrem 'intensywność/intensity' ustawionym na 5.

Niestety takie ustawienie ma to do siebie, że czasem przy wykonywaniu różnych czynności i powiadomieniach ekran 'nocny' potrafi 'mignąć' co jest bardzo nieprzyjemne jak się np. czyta książkę przed zaśnięciem.

Dlatego zdecydowałem się na odwrócenie ustawień i teraz pod profil z którego korzystam gdy jest ciemno mam ustawiona systemową kontrolę podświetlenia, natomiast w profilu na dzień mam ustawione w Jbak'u stałą intensywność na 70. W takim wypadku nie zaobserwowałem migania, chociaż może występuje czasem, lecz jest o wiele mniej przykre dla oczu.
Nie wiem co reguluje wybranie bądź odznaczenia parametru 'ignoruj reg. podświetlenia/ignore light rules', miałem nadzieję, że zniweluje to miganie, ale przeliczyłem się i nie widzę żadnej różnicy między zaznaczeniem/odznaczeniem tej opcji

Zmiana tych profili przyciskiem on/off może nie jest cudownie ergonomicznym rozwiązaniem, ale i tak wolę to od męczenia wzroku źle dobranym światłem albo przekopywania się przez ustawienia, do systemowej kontroli podświetlenia.
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 21:14

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
waszkrasz, a zawsze zastanawiałem się, czy można jeszcze bardziej przyciemnić ekran w nocy! :D

Jak widać, nawet admin może się po trzech latach czegoś nowego nauczyć. :hihi: WIELKIE dzięki! :thumbup:
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 21:15

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Android Safari
waszkrasz, jest jeszcze możliwość ustawienia automatycznego przełączania profili o określonej godzinie.
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 21:23

Male - 10%  Posts/Topics19/1  Reputation point 30 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss, można nawet na 1 ustawić ewentualnie w lightcrtl chyba na 0, ale efekt podobny jednak dla mnie zbyt mały kontrast wtedy jest, jeżeli to dalej za mało to dla koneserów mroku pozostaje już chyba tylko wyłączenie podświetlenia ekranu tweaks'em ;)

HitFan, gdzieś o tym słyszałem,możliwość ta byłaby naprawdę przydatna gdybym czasem w ciągu dnia nie przebywał w kiepsko oświetlonych pomieszczeniach bądź w nocy w oświetlonych intensywnie.
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 21:53

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Safari
Problemem przy wartosciach dochodzacych do 10 i nizszych jest wlasnie problem migania. W N73 mialem to samo i dopiero ktoras wartosc dobrana eksperymentami powodowala ze nie ma migania. Wydaje mi sie ze jest to niedoskonalosc sprzetu i oszczedzanie na podzespolach. Po prostu telefon nie potrafi utrzymac stalego niskiego napiecia zasilania podswietlenia i skoki napiecia powoduja miganie. W koncu taniej podwyzszyc softowo najnizszy prog podswietlenia na taki przy ktorym sprzet juz sobie dobrze radzi niz wydac wiecej na lepsze podzespoly ;)
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 6 Sep 2013, o 22:08

Male - 10%  Posts/Topics19/1  Reputation point 30 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
nemo333, nie kombinowałem w tę stronę, zawsze łączyłem miganie z wykonaniem akcji wymagającej obciążenia procesora lub pamięci. Tzn kiedy po prostu przewijałem strony w czytniku wszystko grało, a kiedy dostawałem powiadomienie sms, albo przeskakiwałem między operą mini, a whatsappem migało. Może to nadinterpretacja, ale odnoszę wrażenie, że przy zwiększonym obciążeniu, Jbak 'zapomina' po prostu, że miał 'trzymać' regulację podświetlenia, lub 'nie starcza mu siły' na to. Ewentualnie kompletnie się mylę i przypisuję pewne okoliczności, do zdarzeń, które nie są istotne :)
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 24 Oct 2013, o 17:23

Male - User  Posts/Topics2/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Wszystko się udało, tylko mam pytanie co jeszcze powinienem zrobić? Czy telefon już mam zhakowany czy też nie? I co w tym momencie dało mi wgranie tego oprogramowania, oprócz informacji o zaletach tego oprogramowania.
Reply with quote 


Post Re: Nokia E52 Power Custom Firmware - Monocle Mods (91.4 NSeries Mods) 24 Oct 2013, o 18:21

Male - Friend  Posts/Topics1211/48  Reputation point 801 
Offline  Profile   
Symbian Opera
Masz już hack. A listę zmian masz na pierwszej stronie.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 43  Next
Page 28 of 43 [ 635 posts ]
Previous topic | Next topic

Topic evaluate: Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.Evaluations: 8, Average: 4.50.

Search for

Jump to
 



Related topics

Nokia E52 Power CFW - Monocle Mods (81.3 @ 91.4 - NSeries)

[ Go to pageGo to page: 1 ... 4, 5, 6 ]

Author: S047 (20 Nov 2012, o 22:15)

Views: 71348  •  Replies: 75

Last post: zibi305 (27 Aug 2013, o 14:26) View the latest post



Nokia E52 (RM-469) v91.003 - Power Custom Firmware (1. edycja)

[ Go to pageGo to page: 1 ... 5, 6, 7 ]

Author: S047 (31 Jul 2012, o 21:13)

Views: 62387  •  Replies: 96

Last post: Wunder Wungiel (16 Dec 2021, o 07:44) View the latest post



Nokia E52 (RM-469) v91.004 - Power Custom Firmware (1. edycja)

[ Go to pageGo to page: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Author: S047 (12 Aug 2012, o 17:06)

Views: 63432  •  Replies: 69

Last post: gen (14 Jun 2017, o 22:37) View the latest post



[N86] [30.009] Hacked - Custom Firmware

Author: S047 (16 May 2011, o 10:00)

Views: 4368  •  Replies: 2

Last post: S047 (14 May 2012, o 20:37) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 6 guests





cron