Nokia E66 - ogólne opinie o modelu.

Dyskusje o poszczególnych modelach Nokii, tuning, zdjęcia.

Post by Mati91 » 20 Nov 2010, o 16:36

Witam!
Proszę o dogłębne opinie o tym modelu! Interesuje mnie wszystko oprócz muzyki, bo ten telefon ma byc przeznaczony wyłącznie do sms, e-maili, surfowania po Internecie, no i cyknąć fotkę też się przyda ;) Proszę o opinie! I nie piszcie, że lata slider albo cuś ;) kupię nowkę!
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 31m 5s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by $zymon » 20 Nov 2010, o 16:55

Nokia E66 to czterozakresowy slider oparty na zamierającym systemie s60v3. Telefon posiada wyraźny ekran 2.4 cala, kolory są dobrze oddane i pisanie czy przeglądanie multimediów na nim jest dość przyjemne ;) Btw. - pisanie smsów/e-maili - klawisze są jakby trochę uwypuklone i raczej dobre do komponowania wiadomości. Bateria 100 mAh - dobra to ona nie jest, ładowanie co 2 dni nie będzie Ci obce (jeszcze zależy od użytkowania - wynik ten oczywiście może być trochę dłuższy). Procesor 369 Mhz - no, szału nie ma. Słyszałem o częstej konieczności resetu.. E66 posiada wszystkie HSDPA, WiFi etc. Aparat 3.2 Mpix - na jakieś superświetne fotki nie licz ale powinny być wystarczającej jakości dla przeciętnego użytkownika (zależnie jeszcze od stopnia oświetlenia i zabawy z nastawami). Niestety nie ma tylu bajerów co genialny aparat w N73. Design jest raczej plusem. Poza tym jakość muzyki zła nie jest, posiada nawigację i parę innych pierdołków.

Ogólnie to jest tak: jeśli trafisz na dobrze wypuszczony z taśmy model to nie będziesz narzekał. Jednak spotkałem się z wieloma opiniami, że jest on bardzo awaryjny pod wieloma aspektami... Z tą baterią też szału nie ma. Telefon jest stricte biznesowy jednak nie bardzo spełnia te biznesowe funkcje. Poza tym v3 to wymierający system i na wsparcie nowych producentów software'u nie ma co liczyć, bo nastawiają się oni na v5 i ^3. Decyzja należy do Ciebie. Ja z jednej strony polecam z drugiej odradzam - bo właśnie nie wiadomo czy nie trafisz na jedną z tych awaryjnych sztuk.
Image

Wyjątkowy blog o SPORCIE - Zawsze obiektywni - zawsze rzetelni - i zawsze szczerzy do bólu!

www.sportponaszemu.blogspot.com

Czytaj, komentuj, oceniaj.
Chcesz pomóc w rozwoju? Zgłoś się na PW!

$zymon otrzymał za ten post 5 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+Mati91.
$zymon Male
50%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5800 XM
Soft: v52
Operator: Play
Age: 30
Location: StG

Joined: 29 Apr 2010
Online: 1d 9h 58m 30s
Posts: 181Topics: 42
Reputation point: 74
    Windows XP Firefox

Post by D_a_w_i_d » 24 Nov 2010, o 21:53

Ode mnie może trochę skromniej, ale mam ten telefon i co nieco wiem. Ogólnie telefon jak dla mnie fajny. Fakt faktem, że zdarza mu się zaciąć lecz jest to dosyć rzadka sytuacja. Wcześniej miałem k800i i w stosunku do niego robi dobre filmiki za to gorsze zdjęcia ( n73 ma tak samo ;) ). Bardzo podoba mi się w nim wygląd, robi dość dobre wrażenie. Jednak polecałbym Ci coś z klawiaturą QWERTY,na E66 mi się nie wygodnie pisze. Górny rząd klawiszy (tj. 1, 2, 3) jest bardzo blisko rozsówanej części i to może przeszkadzać. To tyle poazdrawiam :)

D_a_w_i_d otrzymał za ten post 5 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+Mati91.
D_a_w_i_d Male
User
 
Offline
 
Telefon: Nokia E66
Operator: Orange

Joined: 9 Oct 2010
Online: 3h 48m 14s
Posts: 4Topics: 1
Reputation point: 5
    Windows XP Chrome


Return to Opinie o modelach

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests