Nokia N8 + Symbian Delight v6.6

Modpacki i wykorzystane sposoby na tuning Waszych telefonów.

Post by NokiaN8_user » 29 Sep 2020, o 11:46

Oszalałem i kupiłem za niewielkie pieniądze Nokię N8.
Okazało się, że nie był to błąd.

1. Pierwsze co zrobiłem flashowanie systemu operacyjnego. Nokia N8 którą kupiłem jest w idealnym stanie, tak więc nie chciałem jej zepsuć debiutem flashowania dlatego zleciłem to firmie Eselect . Robili filmiki na YouTubie w tym właśnie temacie i tak ich namierzyłem. Cena symboliczna, tak więc od razu się zdecydowałem.
W zamówienia należy podać o jaką wersję chodzi, w moim przypadku 6.6 (ma tylko angielski i rosyjski), ale jest lokalizacja PL z 6.4, którą na życzenie dograją.


2. Drugi krok - internet.
Zainstalowałem apkę z schumi1331
Star Browser okazał się pomyłką,jedyne co zrobił to się zwiesił, ale Opera Mini i Mobile, choć dość wiekowe, działają przyzwoicie. Choć oczywiście surfowanie na takim ekranie jest trochę bez sensu. Na Operze Mini da się nawet oglądać filmiki z Youtube (niestety cuteTube2 nie działał).

3. Trzeci krok - nawigacja.
W sieci znalazłem mapy z bodaj 2013 roku, punkty do mapy (sklepy, usługi, banki ...) i przemiły głos :) Wszystko śmiga.
Jak ktoś chce to mogę przesłać na emaila, czy podać namiar na chomika kumpla, który wszystko to tam zgrał.
Jedyny problem jaki mam to niestety brak nawiązania połączenia z GPSem, niestety muszę korzystać z połączeń ze stacji GSM i niestety kasa leci. Może ktoś wie co jest nie tak z tym GPSem, cały czas jest informacja "czekam na połączenie".

Jeśli ktoś mnie zapyta czy warto cofnąć się 10 lat wstecz, to odpowiem, że tak. Jakość wykonania tego telefonu to po prostu bajka, jakość dźwięku doskonała, nawet zdjęcia robi naprawdę doskonałe, do tego jest niewielki, tak więc nie trzyma się patelni przy uchu.
NokiaN8_user Male
User
 
Offline
 
Telefon: N8
Operator: Play

Joined: 11 Sep 2020
Online: 5h 3m 33s
Posts: 1Topics: 1
Reputation point: 0
    Windows 10 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Pochwal się swoim telefonem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest