Nokia N9 16GB BLACK - Idealna - sprzedam / zamienię

Ogłoszenia zamiany.

Post by sequantz » 15 May 2014, o 00:36

OFERTA ZAMIANY / SPRZEDAŻY


Opis: Witam.

Sprzedam używaną Nokię N9 16GB BLACK w idealnym stanie technicznym i fizycznym. Telefon został kupiony pod koniec kwietnia 2012 roku za 899zł jako NOWY - po wymianie gwarancyjnej N900. W dniu zakupu, na ekran została naklejona folia BRANDO, która trzyma się do dziś - bez żadnych rysek ani pęcherzyków powietrza. Telefon od początku noszony w pokrowcu. Nigdy nie upadł. Bateria wytrzymuje mi średnio 2,5 dnia, choć przy częstym korzystaniu z wifi udało mi się ją rozładować w ciągu jednego dnia.
Telefon jest bez sim-locka. Wgrany najnowszy dostępny soft PR1.3. Istnieje również możliwość wgrania ("niepełnosprawnego") Androida. Niedługo zostanie udostępniony obraz systemu Sailfish (od firmy Jolla), którego również będzie można wgrać do N9-tki. Każdy kto interesuje się tym telefonem zna jego możliwości.

W skład zestawu wchodzi:
- telefon Nokia N9 16GB BLACK,
- oryginalna ładowarka Nokia AC-16E,
- kabelek USB,
- pudełko z Nokii N900,
- instrukcja obsługi N900,
- faktura zakupu N900 + pismo z Regeneresis o wymianie N900 na N9 w ramach gwarancji,
- nowa folia firmy BRANDO,
- używany, ale wciąż spełniający swoją funkcję pokrowiec.

Sprzedam za 650zł (do negocjacji) lub zamienię na inny telefon. Odpowiadam na wszelkie pytania i propozycje.


Zdjęcia: http://olx.pl/oferta/nokia-n9-16gb-blac ... 3ZyPl.html


Cel zamiany: Istnieje również możliwość zamiany na BlackBerry Z10/Q10, Nokia Lumia 920/925, Nexus 4/5 z dopłatą z mojej strony.


Preferowany sposób finalizacji transakcji: Preferuję odbiór osobisty w Warszawie, lub wysyłka pocztą polską po przedpłacie. Mogę wystawić telefon na allegro (na życzenie).


Kontakt: Na forum w tym temacie lub poprzez Prywatną Wiadomość.
sequantz Male
30%
 
Offline
 
Telefon: Nokia N9
Soft: PR1.3
Operator: Play

Joined: 19 Aug 2010
Online: 11d 10h 57m 20s
Posts: 73Topics: 5
Reputation point: 192
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Zamienię

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests