Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[N97] Nokia N97 mini, pomocy...

Post [N97] Nokia N97 mini, pomocy... 24 Jul 2016, o 20:21

Female - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Macintosh Firefox
Witajcie sztukmiszcze i sztukmiszczki. Jestem tu od godziny, a od tygodnia jestem posiadaczką N97 mini, nówka nie śmigana w wersji gold, made in Finland. Krwią zdobyta, wymarzona głównie ze względu na qwerty, dźwięk, aparat, pamięć. Do szczęścia brakuje oczywiście aktualizacji, internetu (nie, żebym była doń przykuta, ale jakaś nawigacja, mailing byłyby mile widziane).
Jestem zieloniutka w tych sprawach i jedyne, czym mogę się wesprzeć to Pan google i nikła ilość informacji w necie...no i to forum zacne, na które właśnie trafiłam. Nie wiele rozumiem z technicznych informacji i porad, które czytam od 7 dni.
w tym momencie wersja oprogramowania mojej Nokii to : v 11.0.102 z 2010 roku. Niestandardowa - 11.0.102.346.01, typ RM-555.
Jak się domyślacie, nic nie chce się aktualizować z automatu, nie ma symbiana, nie ma ovi, chyba nawet Nokii nie ma, internet działa jak chce, przewertowałam instrukcję i tematy pomocy, kombinuję jak koń pod górę i czuję, że ta góra się kończy jak dla mnie, albo w końcu coś namieszam i będzie po zabawie.. a do tego jeszcze mam mac'a a nie pc, więc instalacja, aktualizacja przez komputer odpada.
Czy któryś z szanownych kolegów lub koleżanek mieszkających w stolicy mógłby pomóc mi niewirtualnie i zrobić z tym telefonem tyle, ile się da na dzień dzisiejszy lub choć wytłumaczyć cokolwiek? Odwdzięczę się kawą, winem..
pozdrawiam

Last post
Reply with quote 


Post [N97] Re: Nokia N97 mini, pomocy... 24 Jul 2016, o 20:26

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 10 Firefox
Zależy, czego oczekujesz. Niestety Nokia pozamykała większość swoich usług, dlatego nawet aktualizacje niewiele dadzą.

Co do internetu, to jedynie można odszukać najnowszą Operę Mini, a nawigacja od Nokii również jest już nieaktualna, no chyba że wgrasz Garmina, który też tu się gdzieś pałętał.

Niestety nie możesz wymagać już wiele od systemu, który stał się trupem.
Reply with quote 


Post [N97] Re: Nokia N97 mini, pomocy... 24 Jul 2016, o 20:42

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Mail - LCG ProfiMail (niestety chyba nadal jest płatny ale to najlepsza apka do maili, każdy zachwala).
Nawigacja tak jak Paweł mówi - garmin i dograć mapę UMPpcPL. Darmowa i stale aktualizowana mapa przez użytkowników.
Internet to Opera Mini w wersji symbianowej. Mobile jest zbyt ociężała a Mini Java to bezsens.
FW masz chyba stare i zbugowane, zorganizuj bylejakiego Windowsa i zaaktualizuj, komfort używania na pewno wzrośnie bo pewnie nie masz takich bajerów jak kinetyczne przewijanie czy Tap2Unlock
Reply with quote 


Post [N97] Re: Nokia N97 mini, pomocy... 19 Oct 2016, o 13:14

Female - User  Posts/Topics2/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Macintosh Firefox
Dzięki wielkie! Mam kierunek i konkretne informacje. Pozostaje mi chyba znalezienie PC-ta i kogoś, kto mi pomoże zainstalować wskazane opcje . Mam nadzieję, że sobie poradzę i że moja Nokia trochę odetchnie duchem czasu..
Tymczasem pozdrawiam

[ Dodano: 19 paź 2016, o 13:13 ]
Witam ponownie, mam już Operę mini, działa :) Dzięki. Teraz czas na Garmina. Ja nadal zieloniutka. Czy z tego linku powinnam instalować to w telefonie?
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Natomiast w kwestii dogrania mapy UMP pcPL mam większy problem. Znalazłam takie źródło (o ile to źródło) i nie wiem, czy to jest najnowsza wersja i czy będzie kompatybilna z tym Garminem. Pomóżcie, proszę. Pozdrawiam

[ Dodano: 19 paź 2016, o 13:14 ]
O tym mowa w kwestii mapy:
Code:
Please Login or Register, to see this Content

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 4 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

POMOCY! Nokia 500 się nie włącza!

Author: Drzwi (14 Jan 2024, o 13:16)

Views: 2484  •  Replies: 0

Last post: Drzwi (14 Jan 2024, o 13:16) View the latest post



Nokia N85 code produkt ukraina POMOCY

Author: loki2121 (1 Aug 2010, o 13:28)

Views: 1048  •  Replies: 2

Last post: loki2121 (1 Aug 2010, o 13:53) View the latest post



Nokia n95 8gb nie wstaje pod Jafem i Mt boxem Pomocy

Author: Gogiliusz (28 Apr 2010, o 20:07)

Views: 1052  •  Replies: 2

Last post: Gogiliusz (29 Apr 2010, o 16:36) View the latest post



(N97 mini) Problem z włączeniem się telefonu (N97 mini)

Author: conradoes123 (12 Mar 2011, o 20:09)

Views: 2350  •  Replies: 5

Last post: conradoes123 (13 Mar 2011, o 13:02) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 4 guests