[N8-00] Nokia PC Suite problem ze sterownikami.

Problemy z aplikacjami, grami, motywami i wszelkimi dodatkami.

Post by NorDez » 19 Apr 2014, o 22:31

Witam !
Nie wiem co mogło być przyczyną że po przeinstalowaniu Windows 7 w moim netbooku i zainstalowaniu pakietu Nokia PC Suite potrzebnego aby wykorzystać mój telefon jako modem kablem USB, zaczęły się schody.Nokia N-08 jest widziana w menadżerze urządzeń ale z wykrzyknikiem.Gdy otworzę właściwości - ogólne pojawia się komunikat o nie właściwym wpisie w rejestrze Kod 19 rejestr nie ma pełnego wpisu lub jest uszkodzony i co za tym idzie nie ma możliwości połączenia z siecią.W telefonie jest zainstalowana aplikacja Nokia PC Suite Smart.Wybieram i aktywuję opcję Nokia PC Suite.
Przeglądałem wpisy w rejestrze, ale nic mi to nie dało.Udało mi się skonfigurować połączenie poprzez bluetooth jednak nie daje mi spokoju dlaczego na systemie przed ponowną instalacją było wszystko w porządku, a po ponownej instalacji coś się zepsuło.Wiem że chodzi o następujące pliki: usbser_lowerflt.sys i modem.sys z katalogu \\System32 i \\System32\Drives.
Może ktoś bardziej zorientowany ode mnie pomoże za co będę wdzięczny bo problem ten przekracza moje możliwości.
NorDez Male
10%
 
Offline
 
Telefon: Nokia N8
Soft: 111.030.0609
Operator: Orange
Location: Warszawa

Joined: 5 Jun 2012
Online: 5h 13m 44s
Posts: 22Topics: 9
Reputation point: 0
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by nemo333 » 19 Apr 2014, o 22:45

Sprobuj zainstalowac Nokia connectivy cable drivers. Jal to nie zadziala to moze Nokia Suite pomoze.
Jak nie to odinstaluj wszystko od Nokii przez Revo uninstaller w najbardziej rozwinietej wersji deinstalatora i zainstaluj na nowo
Image
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 11h 32m 50s
Posts: 9188Topics: 98
Reputation point: 6525
    Android Safari

Post by NorDez » 20 Apr 2014, o 09:11

Oczywiście że trzy razy odinstalowywałem i instalowałem cały pakiet Nokia PC Suite wraz z Nokia Connectivy cable drivers, co prawda nie Revo uninstaller, bo go nie posiadam, ale czyściłem dokładnie rejestr RegOrganizer portable bardzo dokładnie.
Niestety nic to nie dało.No cóż - połączenie mam przez bluetooth - szybkość ta sama w 3G, a chyba wygodniej, bo nie trzeba podłączać kabla usb.Tyle że ten problem mnie nurtuje - dlaczego ? Już taką mam naturę, nie lubię łatwo rezygnować.
NorDez Male
10%
 
Offline
 
Telefon: Nokia N8
Soft: 111.030.0609
Operator: Orange
Location: Warszawa

Joined: 5 Jun 2012
Online: 5h 13m 44s
Posts: 22Topics: 9
Reputation point: 0
    Windows 7 Firefox


Return to [S60] Software

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests