Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


[N8-00] Nokia PC Suite problem ze sterownikami.

Post [N8-00] Nokia PC Suite problem ze sterownikami. 19 Apr 2014, o 22:31

Male - 10%  Posts/Topics22/9  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Witam !
Nie wiem co mogło być przyczyną że po przeinstalowaniu Windows 7 w moim netbooku i zainstalowaniu pakietu Nokia PC Suite potrzebnego aby wykorzystać mój telefon jako modem kablem USB, zaczęły się schody.Nokia N-08 jest widziana w menadżerze urządzeń ale z wykrzyknikiem.Gdy otworzę właściwości - ogólne pojawia się komunikat o nie właściwym wpisie w rejestrze Kod 19 rejestr nie ma pełnego wpisu lub jest uszkodzony i co za tym idzie nie ma możliwości połączenia z siecią.W telefonie jest zainstalowana aplikacja Nokia PC Suite Smart.Wybieram i aktywuję opcję Nokia PC Suite.
Przeglądałem wpisy w rejestrze, ale nic mi to nie dało.Udało mi się skonfigurować połączenie poprzez bluetooth jednak nie daje mi spokoju dlaczego na systemie przed ponowną instalacją było wszystko w porządku, a po ponownej instalacji coś się zepsuło.Wiem że chodzi o następujące pliki: usbser_lowerflt.sys i modem.sys z katalogu \\System32 i \\System32\Drives.
Może ktoś bardziej zorientowany ode mnie pomoże za co będę wdzięczny bo problem ten przekracza moje możliwości.

Last post
Reply with quote 


Post [N8-00] Re: Nokia PC Suite problem ze sterownikami. 19 Apr 2014, o 22:45

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Safari
Sprobuj zainstalowac Nokia connectivy cable drivers. Jal to nie zadziala to moze Nokia Suite pomoze.
Jak nie to odinstaluj wszystko od Nokii przez Revo uninstaller w najbardziej rozwinietej wersji deinstalatora i zainstaluj na nowo
Reply with quote 


Post [N8-00] Re: Nokia PC Suite problem ze sterownikami. 20 Apr 2014, o 09:11

Male - 10%  Posts/Topics22/9  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Oczywiście że trzy razy odinstalowywałem i instalowałem cały pakiet Nokia PC Suite wraz z Nokia Connectivy cable drivers, co prawda nie Revo uninstaller, bo go nie posiadam, ale czyściłem dokładnie rejestr RegOrganizer portable bardzo dokładnie.
Niestety nic to nie dało.No cóż - połączenie mam przez bluetooth - szybkość ta sama w 3G, a chyba wygodniej, bo nie trzeba podłączać kabla usb.Tyle że ten problem mnie nurtuje - dlaczego ? Już taką mam naturę, nie lubię łatwo rezygnować.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 



Related topics

Problem z wgraniem map do nawigacji Ovi Suite.

Author: marys (10 Dec 2010, o 00:21)

Views: 1718  •  Replies: 2

Last post: marys (10 Dec 2010, o 05:58) View the latest post



Internet Access / Pc Suite - Problem z internetem [808 Pureview].

Author: DDR24 (30 Jan 2021, o 20:34)

Views: 2316  •  Replies: 11

Last post: Wunder Wungiel (28 Jun 2021, o 10:42) View the latest post



Kontakty vcf w OVI Suite

Author: Wodnik Szuwarek (8 Nov 2010, o 22:27)

Views: 4703  •  Replies: 5

Last post: 1st (9 Nov 2010, o 23:47) View the latest post



Windows 7 + PC/Ovi Suite = nie da się połączyć?

Author: pawelooss (25 Dec 2010, o 23:54)

Views: 3622  •  Replies: 11

Last post: Wodnik Szuwarek (27 Dec 2010, o 16:23) View the latest post




Users browsing this forum: No registered users and 6 guests





cron