Nokia x6 - mój nowy nabytek ^^

Modpacki i wykorzystane sposoby na tuning Waszych telefonów.

Post by Siwiak » 9 Nov 2011, o 14:53

Więc na początku zacznę, iż telefon został kupiony na Allegro za 600zł.
Kierowałem się tym,że znów zachciało mi się "dotykowca", a także tym, żeby mój telefon był głośny i multimedialny.
Postanowiłem więc kupić sobie tą nokie (decydowałem się z dobrą godzinę ^^ ) pomimo tego, że wachałem się między 5800/5700.

Decyzję haha podjąłem na spontanie, taki ryzyk fizyk.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


A tu małe video z tego fonika :





Na drugi dzień po kupieniu telefonu przyszła mi paczka, w zestawie (baaardzo ubogim ) znajdywały się :

* nokia x6
* słuchawki ( takie jak w nokii x2 )
* płytka jakaś
* jakieś papierki
I nie wiem dlaczego, ale ktoś wrąbał mi kartę 4gb microsd ^^ ( MI TO NIE PRZESZKADZA< WRĘCZ PRZECIWNIE )

*Po włączeniu telefonu zdecydowanie uwiodła mnie prostota, ale i tez elegancja.
Telefon ślicznie się prezentował. Na początku nie zkminiłem gdzie tu się kartę sim wkłada ale doszedłem do tego. (z boku, tak jak w 5800)
Niestety nie było kabla usb, i musiałem radzić sobie sam, dlatego pożyczyłem kabel i zacząłem wrzucać muzykę.
ponad 700 utworów wsadziłem w telefon, i powiem szczerze że trwało to o dziwo jakieś nie całe 5 minut. ( zdziwiłem się, iż zawsze używałem adaptera do wsadzania plików na pamięć masową bo telefony wolno przesyłały pliki )

*Włączyłem sobie muzykę i.. ty naprawdę mile się zaskoczyłem, dźwięk wydobywający się z tego telefonu mył naprawdę MEGA.( nie tak jak moja ukochna 5700 ale prawie )

*Pomyślałem sobie teraz czas na zdjęcia i video. I tu też byłem zaskoczony tym jak zdjęcia i video wychodzą.
( poniżej kilka zdjęć z tego telefonu )
Image
Image
Image

*Dotyk to naprawdę świetna rzecz w tym fonie. działa naprawdę delikatnie. Pisanie sms jak i na zwykłej klawiaturze, tak i na odwróconej klawiaturze qwerty jest czystą przyjemnością.

*Telefon posiada Akcelerometr, dzięki czemu można odwracać wyświetlacz, przydaje się też w grach( ale o tym niżej ).

*Gry w tym modelu działają płynnie, a akcelerometr przydaje się w niektórych do sterowania.

W telefonie znajduje się też specjalny dotykowy " klawisz " funkcyjny, do szybkiego otwierania muzyki internetu itp.

Nie zabrakło w nim też przedniej kamery do Video Połączeń. (za pomocą tej kamery możemy też cykać fotki i kręcić filmiki ^^ )

Pod spodem krótki filmik prezentujący telefonik. (SORKI ZA JAKOŚĆ ! Aparat mam zepsuty a film kręcony Samsungiem U700)





Ogólnie telefon naprawdę świetnie wygląda, działa i ma mnóstwo różnych funkcji. Polecam go jak najbardziej każdemu.
Jeśli pomogłem albo podoba się mój upload proszę w podzięce kliknąć :DImage

UWAGA!!! Jeśli któryś z moich uploadów nie działa proszę o zgłoszenie mi tego na pw to wtedy poprawie.
Siwiak Male
Typowy pracujący Polak
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Samsung s20 Ultra 5g
Operator: Play
Age: 32
Location: Gorzów Wielkopolski

Joined: 6 May 2009
Online: 32d 13h 14m 31s
Posts: 842Topics: 216
Reputation point: 856
    Windows 7 Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by Mati91 » 9 Nov 2011, o 18:47

Ładny telefon- ale tylko w środku... Obudowy w serii X czyli Xpress Music są wykonane z tandetnego tworzywa... Było to widać w pierwszych modelach tej serii 5220, 5130, 5310, potem Nokia X3- żenada, X2- za***iste głośniki i dobre funkcje, a obudowa odpustowa... Mam nadzieję, że X6 będzie Ci służyć i nie rozleci się, choć może wrażenie jest inne gdy trzyma się ją w ręce :)
"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją."
Steve Jobs
Mati91 Male
Redaktor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 14 Pro Max
Operator: T-Mobile
Location: Berlin

Joined: 13 Jun 2010
Online: 128d 19h 31m 5s
Posts: 2312Topics: 361
Reputation point: 11286
    Windows 7 Firefox

Post by mikas1996 » 9 Nov 2011, o 18:55

Ładny telefon i też mała recenzja do niego:) Moja mama ma taki sam model tylko że kolor niebieski:)Ogólnie ja wgrywałem mamie ok 800-1000 utworków w niecałe 10 minut i ja zdziwiony jakoś nie byłem bo wgrywając ok 4 GB muzyki do 5800 trwało to ok 15 minut. Ten telefon też mi się podoba jednak z dotykowych i tak według mnie najlepsza jest Nokia 5800:) Jedno co mi u Ciebie w telefonie się nie podoba to logo Orange na klapce ale to taki szczegół który z czasem pewnie sam zniknie:)
mikas1996 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: HUAWEI Y635 || HUAWEI ShotX
Operator: Plus
Age: 28
Location: BYDGOSZCZ

Joined: 17 May 2010
Online: 21d 19h 52m 52s
Posts: 1517Topics: 98
Reputation point: 733
    Windows XP Firefox

Post by Siwiak » 9 Nov 2011, o 20:00

Hehe :D logo Orange ale oprogramowanie czyste.Mikas, a Twoja mamuśka tez ma problem z wi-fi? Tzn. jak odpalasz to od razu wyskakuje " nie znaleziono sieci.
Jeśli pomogłem albo podoba się mój upload proszę w podzięce kliknąć :DImage

UWAGA!!! Jeśli któryś z moich uploadów nie działa proszę o zgłoszenie mi tego na pw to wtedy poprawie.
Siwiak Male
Typowy pracujący Polak
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Samsung s20 Ultra 5g
Operator: Play
Age: 32
Location: Gorzów Wielkopolski

Joined: 6 May 2009
Online: 32d 13h 14m 31s
Posts: 842Topics: 216
Reputation point: 856
    Windows 7 Chrome

Post by mikas1996 » 10 Nov 2011, o 11:27

Nie takich problemów X-szóstka mamy nie ma tzn. ze nie odrazu pokazuje że nie znaleziono sieci ale pierw chwile szuka i jak nie znajdzie to dopiero informuje że nie znaleziono.
mikas1996 Male
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: HUAWEI Y635 || HUAWEI ShotX
Operator: Plus
Age: 28
Location: BYDGOSZCZ

Joined: 17 May 2010
Online: 21d 19h 52m 52s
Posts: 1517Topics: 98
Reputation point: 733
    Windows XP Firefox


Return to Pochwal się swoim telefonem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests