Nokia z Windows Phone 7 na rynku dopiero w 2012 roku?

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by choinka176 » 13 Sep 2011, o 14:04

Image
O telefonach Nokii opartych na systemie Windows Phone słyszał już chyba każdy. Fiński koncern powoli porzuca Symbiana i przesiada się na platformę Microsoftu. Powoli jest tu dość ważnym słowem. Do niedawna mówiło się, że urządzenia mogą trafić na rynek jeszcze przed końcem roku. Australijskie źródła donoszą, że wcale tak nie będzie.
Serwis wp7r kontaktował się z przedstawicielami australijskiego oddziału Nokii w sprawie premiery pierwszego smartfona opartego na systemie Windows Phone. W odpowiedzi na pytanie dotyczące daty startu sprzedaży, koncern przesłał informacje o treści:
Nie będziemy sprzedawać smartfona z Windows Phone przed pierwszym kwartałem przyszłego roku. Nie możemy zdrazić nic więcej na ten temat

Nie wiadomo oczywiście czy data podana przez oddział z Australii będzie datą sprzedaży również na pozostałych rynkach. Miejmy nadzieję, że przedstawiciele fińskiej firmy uważają, że Australia nie należy do najważniejszych krajów i może nieco poczekać na smartfona z Windowsem. Oby na innych rynkach sprzęt pojawił się szybciej. Cóż – trzeba czekać – przynajmniej do dnia oficjalnej premiery pierwszej Nokii z Windows Phone.


źródło: komorkomania.pl
MOJE TELEFONY: NOKIA 6020-->SAMSUNG E250-->NOKIA 5200 XM-->NOKIA6300-->SE K550I-->NOKIA 6500slide-->SE W890i-->
NOKIA E52-->SE XPERIA X8

Image
Image
Jeśli pomogłem naciśnij Image

choinka176 otrzymał za ten post 11 punkty reputacji od 2 użytkowników:
+Zielony999, pawelooss.
choinka176 Male
NH
Sponsor
 
Offline
 
Telefon: SE Xperia X8
Soft: 2.1
Operator: T-Mobile

Joined: 5 Nov 2010
Online: 22d 10h 56m 31s
Posts: 346Topics: 70
Reputation point: 360
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests