Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 22 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle

Post Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 13 Jan 2012, o 18:14

Male - Friend  Posts/Topics988/225  Reputation point 724 
Offline  Profile 
Windows XP Opera
Image

Symbian to jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów operacyjnych. Nokia, po wielu latach triumfu Symbiana, zdecydowała się na spore zmiany. Obecnie to Windows Phone 7 jest dominującą platformą.


Symbian w smartfonach fińskiego koncernu gości już od wielu lat. Nokia zdecydowała się jednak niedawno na wybór bardziej przyszłościowego następcy – Windows Phone 7. Skupienie sił na smartfonach z Windows Phone 7 nie oznacza oczywiście końca Symbiana.

Fiński producent pozbywa się wyłącznie nazwy, sama platforma natomiast nadal będzie funkcjonować, choć już jako Nokia Belle. Nie oznacza to braku wsparcia dla obecnych i przyszłych użytkowników. System wciąż będzie rozwijany, jeszcze w tym roku pojawią się kolejne smartfony na nim oparte.

Pozbycie się marki Symbian to w zasadzie zabieg kosmetyczny i użytkownicy nie powinni się tym przejmować. W podobny sposób producent zrezygnował z marki Ovi, zachowując usługi. Wszystkie te decyzje mają na celu ujednolicenie produktów firmy Nokia, dzięki czemu stanie się ona lepiej rozpoznawalna i czytelna także dla początkujących odbiorców.

nokiablog.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 00:30

Male - 50%  Posts/Topics150/11  Reputation point 78 
Offline  Profile   
Symbian Nokia Browser
czas pokaże czy Belle okaże się dobrym systemem. Planuje zakup Nokii C7 właśnie ze względu na możliwość instalacji tego systemu. Mam nadzieję ze będzie mniej kłopotliwy niż póki co Anna w Nokii 500. :)
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 00:33

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Anna w 500 nie jest wcale kłopotliwa.Ten telefon trzeba tylko umieć obsługiwać to nic złego się nie będzie działo:)
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 00:41

Male - 50%  Posts/Topics150/11  Reputation point 78 
Offline  Profile   
Symbian Opera
sugerujesz ze nie umiem się nim poslugiwac? Lepiej tego nie podważaj.
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 00:56

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Mam tą Nokie w domu i dużo z niej korzystam i jakoś ja nie mam najmniejszych problemów z użytkowaniem.Może po prostu nie połapałaś się jeszcze dobrze na nowym telefonie i tyle xP
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:09

Male - 50%  Posts/Topics150/11  Reputation point 78 
Offline  Profile   
Symbian Opera
rozumiem ze mama kupiła sobie Nokie 500, masz 15 lat i jesteś z tego powodu strasznie podniecony ale może laskawie nie traktuj innych jakby się wogole nie znali. Jeśli chodzi o Annę to potrafi mieć fochy i się zawiesić kilka razy dziennie zwłaszcza jak się przegląda internet. Telefon poprostu się wyłącza. up na 010.032 poprawil to ale nie wyeliminowal.
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:16

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No i co wiek ma do tego?? Moją opinie wywnioskowałem z tego że bardzo często używam z tego telefonu internetu,pisze dużo sms-ów i nie tylko a ty odrazu myślisz że podniecam się telefonem no weź mózgownicą rusz od czasu do czasu... Ja najwięcej w tego telefonu korzystam w domu więc mogę najwięcej na jego temat powiedzieć i mówię to kolejny raz nie wiem ale może masz jakiś wadliwy model że telefon ci się wyłącza.Mi nigdy jeszcze nie zdarzył mi się taki przypadek z tym telefonem.I jeszcze jedno nie oceniaj ludzi po wieku...
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:17

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
coś w tym jest. Na e7 ania też czasem lubi dłużej pomyśleć
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:26

Male - 50%  Posts/Topics150/11  Reputation point 78 
Offline  Profile   
Symbian Opera
to ze najwięcej z niego korzystasz w domu znaczy ze wiesz o nim najwięcej i najwięcej możesz o nim powiedzieć? AHA xD. Wybacz ja dużo korzystam z
niego poza domem więc chyba nie wiem o nim nic. ^^
Nie tylko ja mam taki problem. Więc?
Wszyscy mają wadliwe telefony lub nie potrafia ich używać? dobrze wiemy ze Anna to tylko taki sobie system. Zobaczymy w lutym jak będzie możliwość upa na Belle.
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:36

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Jak będzie możliwość to każdy to zrobi up na Belle i nie powiem bo ja też i nie tylko żeby po prostu mieć tylko dla stabilności telefonu bo dla mnie na symbianie zacinki na kilka sekund to nic nowego i do tego się już przyzwyczaiłem a czy na Belle będzie tak samo to czas pokaże
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:44

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Spokojnie ;D Wyjdzie Belka to wtedy będziecie mogli wymieniać zdania co lepiej się obsługuje. ;)
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:50

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Teraz to można jeszcze pomarzyć trochę:)
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:52

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Ja sobie jeszcze dłuugo pomarzę ;D Na razie 5800 daje mi to co potrzebuję, więc nie widzę sensu wymiany. :)
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 01:53

Male - Friend  Posts/Topics1517/98  Reputation point 733 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Moja 5800 jeszcze w serwisie:( Ale fajnie by było jakby chociaż Anne mogło się wgrać:) Zawsze coś innego:)
Reply with quote 


Post Re: Nokia żegna się z Symbianem?. Czas na system Nokia Belle 14 Jan 2012, o 02:00

Male - Junior Admin  Posts/Topics4621/121  Reputation point 6384 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
majsterbdg wrote:
Ale fajnie by było jakby chociaż Anne mogło się wgrać:)

Teoretycznie by się dało, skoro wyszły źródła Symbiana, ale byłby mały problem. ;D 5800 nie ma akceleratora 3D. :D 500 nadrabia to mocnym prockiem, ale ten nasz zdechlak z 5800 miałby ciężko z ogarem. ;]

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 22 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 37 guests