Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Go to page 1, 2  Next
Print view
Write comments Post new topic


Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat?

Post Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 3 Sep 2013, o 21:01

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Niespodziewanie na stronie firmy Google pojawiła się zapowiedź nowej wersji mobilnego systemu operacyjnego. Nie jest to jednak spodziewany Android Key Lime Pie. Nowe wydanie ma nosić nazwę kodową... Android 4.4 KitKat. Skojarzenia z popularną marką słodyczy są niebezpodstawne, ponieważ strona internetowa giganta odsyła właśnie do producenta batoników.

Teoretycznie nowa nazwa Androida pasuje do schematu. Jest już tradycją, że kolejne wydania Androida mają oznaczenia kodowe zaczynające się od kolejnych liter alfabetu. Są też zawsze w jakiś sposób związane ze wszelkiej maści słodyczami. Do tej pory mieliśmy już wydania takie 1.6 Donut (pączek), 2.3 Gingebread (piernik), 4.0 Ice Cream Sandwich (lodowa kanapka) oraz 4.1 Jelly Bean (żelki). Nigdy jednak nazwa kodowa nie była związana z żadną marką.

Przez długi czas mówiło się o nowej wersji jako Androidzie 5.0 Key Lime Pie (ciastko cytrynowe). Ta nazwa kontynuowała tradycję pod względem kolejnej litery alfabetu i przynależności do grupy słodkości. Była też neutralna, pojawiała się także od dawna na różnych “tajnych dokumentach” różnych firm pojawiających się w sieci widniało to oznaczenie. Google jednak zrobił nam wszystkim niespodziankę.
Image
Podczas gdy cały świat przyzwyczaił się do nazwy Key Lime Pie, Google prezentuje na swojej stronie internetowej nową wersją Androida - 4.4 KitKat. Jak na razie nie wiadomo, czy to tylko jakaś niecodzienna kampania marketingowa firmy Nestle, czy też może gigant z Mountain View sprzedał nazwę kodową swojego systemu jako kolejną powierzchnię reklamową. O co chodzi dowiemy się pewnie niedługo, a teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalsze informacje.


Żródło: PCWorld

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 3 Sep 2013, o 22:16

Male - Friend  Posts/Topics997/266  Reputation point 2689 
Offline  Profile   
Android Safari
To ja proponuje Android 5.0 Góralki
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 3 Sep 2013, o 22:21

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
a przecież miało już nie być 4.x andka tylko odrazu wersja 5.0 :P
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 3 Sep 2013, o 22:58

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
widzę je*** sie w dyni googlowi.... te nazwy androida to żenada!
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 00:08

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Dla mnie to zabawne, podobnie jak same reakcje na tę nazwę. Więcej dystansu.
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 06:09

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jencuś97 wrote:
To ja proponuje Android 5.0 Góralki
nie może być bo idzie zgodnie z alfabetem
bombel201 wrote:
a przecież miało już nie być 4.x andka tylko odrazu wersja 5.0 :P
Kto tak powiedział? :)

Ja zawsze mówię odwrotnie, miało nie być już 4.1, 4.2, 4.3 itp tylko zaraz po 4.0 miał wyjść 5.0 a tutaj du** bo idą cały czas linią 4.x :P Nie wiem co za idioci ciągle wymyślają że następny Android będzie 5.0 Key Lime Pie :E


Mati91 wrote:
widzę je*** sie w dyni googlowi.... te nazwy androida to żenada!
Ale jakby Nokia wprowadziła Symbian 20 Gówniane Masełko to byś szczał po gaciach ze szczęścia :D
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 07:12

Male - Friend  Posts/Topics997/266  Reputation point 2689 
Offline  Profile   
Android Safari
nemo333, Ale Nokii już nie ma :)
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 08:06

Male - 60%  Posts/Topics211/103  Reputation point 388 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Quote:
Ale jakby Nokia wprowadziła Symbian 20 Gówniane Masełko to byś szczał po gaciach ze szczęścia :D


Ja też bym szczał, bo "co wolno wojewodzie to nie tobie - smrodzie" :hihi:
Tak, jeśli chodzi o Szitoida jestem "komórkowym szowinistą" :D
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 08:10

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
ciekawie się zapowiada, mam nadzieję że dużo ulepszeń wniesie 4.4 kit kat jeżeli to nie fake jakiś ;)
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 08:36

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
nemo bo było kilka news'ów w necie jakoś 3, 4 miesiące temu, że następna wersja androida będzie 5.0 więc nic nie wymysłam :P
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 10:13

Male - Friend  Posts/Topics672/35  Reputation point 546 
Offline  Profile   
Windows 8 Chrome
Niech zjedzą snickersa bo zaczynają gwiazdorzyć.
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 10:38

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
już lepiej by się nazywał 4.4 Mars xD
Last edited by hubert123454 on 4 Sep 2013, o 10:39, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 10:52

Male - Sponsor  Posts/Topics9188/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Android Safari
Te newsy nie mialy zadnego wiarygodnego zrodla a tutaj mamy na stronie Google potwierdzenie tego...
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 12:11

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Symbian Opera
nemo ja nie twierdze, że 4.4 kitkat to bujda tylko przy pojawieniu się tamtych news'ów dotyczących 5.0 google chociażby nie zaprzeczalo. ;)
Reply with quote 


Post Re: Nowa wersja systemu Android będzie nazywać się 4.4 KitKat? 4 Sep 2013, o 17:24

Male - Newsman  Posts/Topics2149/499  Reputation point 2966 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
Google leci alfabetycznie z nazwami słodyczy
teraz bedzie "L'"
Moze...
:hihi:
Image
Android 4.5 Lentilky XDDDDDDDDDDDDD

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page 1, 2  Next
Page 1 of 2 [ 21 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 3 guests