Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Nowy iPhone za pół roku?!

Post Nowy iPhone za pół roku?! 12 Nov 2012, o 18:36

Male - Friend  Posts/Topics2604/346  Reputation point 1585 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Opera
Serwis Digitimes donosi, że już grudniu ma ruszyć próbna produkcj nowego modelu iPhone! Powołując
się na chińskojęzyczny serwi Commercial Times, Digitimes informuje że nowy model ma otrzymać oznaczenie 5S... Nie jest jasne, jakie zmiany dotkną kolejną iteracj iPhone'a, ale Apple przyspiesza ponoć procesy certyfikacyjne poszczególnych nowych
komponentów, a skalę serii informacyjnej szacuje
się na 50 do 100 tys. sztuk. Pełna produkcja
seryjna miałaby wystartować w ok. miesiąc po wypuszczeniu serii informacyjnej, czyli w okolicach
stycznia 2013 roku. To samo źródło wspomina również o nowym iPadzie, który miałby zadebiutować mniej więcej kwartał po iPhone 5S. Ponieważ w tym wypadku
jako jedną z przyczyn szybkiego wprowadzenia
kolejnego modelu wymienia się "niższą od
oczekiwanej" rozdzielczość wyświetlacza w zaprezentowanej ostatnio wersji, możemy
podejrzewać, że chodzi o iPada Mini. To już jednak
tylko nasze domysły, bowiem w materiale
źródłowym takiej informacji nie podano. Jeśli powyższe pogłoski znajdą potwierdzenie,
będą świadczyć o tym, że Apple skraca cykl życia
produktów do niecałego roku. Czas pokaże, czy to
słuszna, zyskowna strategia, czy raczej początek
końca "jabłecznej" legendy... Obstawiam raczej
drugą możliwość. Na postawie informacji serwisu Digitimes.
Autor: Adam Łukowski

ź. mGSM.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: Nowy iPhone za pół roku?! 12 Nov 2012, o 18:55

Male - Redaktor  Posts/Topics2312/361  Reputation point 11286 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Image
Reply with quote 


Post Re: Nowy iPhone za pół roku?! 13 Nov 2012, o 00:01

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Linux Chrome
Skończą jak HTC. :D
Reply with quote 


Post Re: Nowy iPhone za pół roku?! 13 Nov 2012, o 00:05

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
jonny wrote:
Skończą jak HTC. :D

Hehe, chciałbyś :P Niestety mam dla ciebie złą wiadomość. Prędzej reszta skończy jak HTC i Nokia. Apple ma swoich wiernych żołnierzy. Już niedługo Apple prześcignie nr 1 Coca Cola :P
Reply with quote 


Post Re: Nowy iPhone za pół roku?! 13 Nov 2012, o 00:26

Male - Uploader Mod  Posts/Topics2783/1425  Reputation point 6311 
Offline  Profile  WWW 
Linux Chrome
Jasne, teraz wydaje się to dla Ciebie niemożliwe, ale zobaczysz za 3 lata. :P Oczywiście chodzi mi o smartfony.
Jeśli czymś nie zaskoczą, a bez Steve'a jest to trudne, to ich udział w rynku zacznie topnieć.

Stoję przed wyborem nowego smartfona. HTC One X plus nie kupię, bo wiem, że w kwietniu Tajwańczycy przedstawi zapewne następcę, czyli kolejnego flagowca, także z Androidów zostaje tylko Nexus, którego następca jest przedstawiany praktycznie co roku. Później długo, długo nic i natrafiam na iPhone'a z taką samą demonstracją nowego modelu, jak w przypadku Nexusa. Z tą różnicą, że iPhone jest droższy.
Chyba jestem skazany na nowego Nexusa. xD
Hehe, chciałbyś

Właśnie bym nie chciał, bo jednak polubiłem tego małego, lekko upośledzonego iPhone'a.
Reply with quote 


Post Re: Nowy iPhone za pół roku?! 13 Nov 2012, o 00:46

Male - Expert  Posts/Topics4427/480  Reputation point 5230 
Offline  Profile 
Windows 8 Firefox
Quote:
Jasne, teraz wydaje się to dla Ciebie niemożliwe, ale zobaczysz za 3 lata. :P Oczywiście chodzi mi o smartfony.
Jeśli czymś nie zaskoczą, a bez Steve'a jest to trudne, to ich udział w rynku zacznie topnieć.

Tutaj mogę ci przyznać rację. Bez niego w zasadzie są nikim. Czytałem dwie biografie Jobsa, więc wiem o co kaman :D
Quote:
Stoję przed wyborem nowego smartfona. HTC One X plus nie kupię, bo wiem, że w kwietniu Tajwańczycy przedstawi zapewne następcę, czyli kolejnego flagowca, także z Androidów zostaje tylko Nexus, którego następca jest przedstawiany praktycznie co roku. Później długo, długo nic i natrafiam na iPhone'a z taką samą demonstracją nowego modelu, jak w przypadku Nexusa. Z tą różnicą, że iPhone jest droższy.
Chyba jestem skazany na nowego Nexusa. xD

Możesz poczekać na BB10 i ich nowe smartfony. To nie są sprzęty dla gimbazy ;D BB10 to na razie jest zagadka :P
Quote:
Właśnie bym nie chciał, bo jednak polubiłem tego małego, lekko upośledzonego iPhone'a.

:eek:

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 6 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 7 guests