Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 3 of 4 [ 48 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Print view
Write comments Post new topic


[<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof.

Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 31 Oct 2011, o 23:31

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Leito07 wrote:
1. Cache =/= wydajność. ?

Cache wcale nie musi być proporcjonalne do wydajności.

Leito07 wrote:
Ma kupić tańsze, i niby to będzie lepsze w rozbudowie za 3 lata?

Nie czytasz ze zrozumieniem.

Leito07 wrote:
A swoją drogą, z tego co wybrał albo z tego co mu wybrałem za 3 lata spokojnie będzie mógł to rozbudować, przykład pamięci zobacz ile czasu DDR2 było na rynku przed premierą DDR3, i póki co jeszcze ludzie mają/kupują DDR2 w sensownych cenach Zobacz ile czasu już AM2 jest na rynku i nadal produkują procesory w sensownych cenach na AM2 (choć już jest AM3, płyta główna którą mu zaproponowałem ten socket obsługuje i AMD na pewno jeszcze długo będzie produkować takie procki więc na pewno będzie miał możliwość rozbudowy).
Wiadomo, że nawet jak by złożył kompa przykładowo na DDR2, jakiś stary model płyty głównej itd. to za 2-3 lata też by go zmodernizował, ale dołożył by do niego stare części (np. rozszerzył by RAM i procek lepszy o parę dziesiętnych GHz), dał by kupę kasy a wydajność i tak by nie była połową tego co by teraz złożył kompa za dobre pieniądze i za 3 lata dołożył do niego 1/3-1/4 kwoty którą dał by teraz

Bo sam socket jest OK. Zmieniają się chipsety, a to one są teraz właściwie tak samo ważne jak procesor, czy karta graficzna.
Co z tego, że będziesz miał dobrych pracowników, skoro kierownik nie ogarnia?

Nikt nie wie jak będzie wyglądać rynek za 3 lata. Świetnym przykładem są smartfony. Kto wiedział, że w tak krótkim czasie to się tak rozrośnie?

Last post
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 31 Oct 2011, o 23:47

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
IuDeX wrote:
Leito07 wrote:
1. Cache =/= wydajność. ?

Cache wcale nie musi być proporcjonalne do wydajności.


Na pewno lepiej będzie działał dysk z 32MB cache niż np. z 8MB...

IuDeX wrote:
Leito07 wrote:
Ma kupić tańsze, i niby to będzie lepsze w rozbudowie za 3 lata?

Nie czytasz ze zrozumieniem.


No to o co ci chodziło? Bo nawet @pawelooss tego "nie rozumie"?

IuDeX wrote:
Leito07 wrote:
A swoją drogą, z tego co wybrał albo z tego co mu wybrałem za 3 lata spokojnie będzie mógł to rozbudować, przykład pamięci zobacz ile czasu DDR2 było na rynku przed premierą DDR3, i póki co jeszcze ludzie mają/kupują DDR2 w sensownych cenach Zobacz ile czasu już AM2 jest na rynku i nadal produkują procesory w sensownych cenach na AM2 (choć już jest AM3, płyta główna którą mu zaproponowałem ten socket obsługuje i AMD na pewno jeszcze długo będzie produkować takie procki więc na pewno będzie miał możliwość rozbudowy).
Wiadomo, że nawet jak by złożył kompa przykładowo na DDR2, jakiś stary model płyty głównej itd. to za 2-3 lata też by go zmodernizował, ale dołożył by do niego stare części (np. rozszerzył by RAM i procek lepszy o parę dziesiętnych GHz), dał by kupę kasy a wydajność i tak by nie była połową tego co by teraz złożył kompa za dobre pieniądze i za 3 lata dołożył do niego 1/3-1/4 kwoty którą dał by teraz

Bo sam socket jest OK. Zmieniają się chipsety, a to one są teraz właściwie tak samo ważne jak procesor, czy karta graficzna.
Co z tego, że będziesz miał dobrych pracowników, skoro kierownik nie ogarnia?


Tak, wiem, dlatego pisałem mu że jeśli zależy mu na płycie głównej na której za 2 lata będzie chciał zrobić zaj*****ego kompa to niech kupi inną, lepszą = droższą ;) A do pracy biurowej ta mu wystarczy, nawet za 2 lata ;)

IuDeX wrote:
Nikt nie wie jak będzie wyglądać rynek za 3 lata. Świetnym przykładem są smartfony. Kto wiedział, że w tak krótkim czasie to się tak rozrośnie?


No właśnie, nikt nie wie, dlatego niema co się znowu tak nastawiać. Z tego co jest trzeba wybierać najlepsze i tyle. Za 3 lata może wyjść coś takiego, co nie obsłuży nic wyprodukowane teraz ;)
Last edited by Leito07 on 31 Oct 2011, o 23:47, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 31 Oct 2011, o 23:49

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Leito07 wrote:
Na pewno lepiej będzie działał dysk z 32MB cache niż np. z 8MB...

Jesteś pewien na 100%? :)

Kupić jakiś tańszy zestaw, bo może gdy kupi ten, to za 3 lata nie będzie go tak łatwo rozbudować.

Leito07 wrote:
A do pracy biurowej ta mu wystarczy, nawet za 2 lata

Jeśli nie więcej ;)
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 31 Oct 2011, o 23:58

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Na Athlonie przepracowaliśmy 8 lat, więc wystarczy. :D

Problemem obecnego komputera była początkowa konstrukcja, dzięki której po 4 latach ciężko było wybierać między wymienianiem czegokolwiek (skończyło się jedynie na dołożeniu 256MB RAM-u) a kupowaniem nowego zestawu.

Dotrwaliśmy w końcu te 4 pozostałe lata - raz działało lepiej, raz gorzej - ale nie chcę już tego powtórzyć.
Ma działać jak rakieta przez kilka długich lat. :D
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 1 Nov 2011, o 00:00

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
IuDeX wrote:
Leito07 wrote:
Na pewno lepiej będzie działał dysk z 32MB cache niż np. z 8MB...

Jesteś pewien na 100%? :)


Tak jestem pewien, mój starszy prowadzi działalność od 90-go roku i trochę się tego naoglądałem, robiłem w tym i wiem ;) Jeszcze zależy od płyty głównej, ale raczej tak.

IuDeX wrote:
Kupić jakiś tańszy zestaw, bo może gdy kupi ten, to za 3 lata nie będzie go tak łatwo rozbudować.


Dlatego ok. 2k może wydać, jeśli chce kompa do pracy biurowej + "czasem w coś pyknąć" i spokojnie za 3 lata go rozbuduje tak, żeby nadal był "dobry" ;)

IuDeX wrote:
Leito07 wrote:
A do pracy biurowej ta mu wystarczy, nawet za 2 lata

Jeśli nie więcej ;)


W większości biurach, aptekach, bibliotekach (w takich przedsiębiorstwach gdzie nie potrzeba kosmicznych sprzętów) itd używają komputerów z przed kilku lat i jest OK :D

EDIT:
(...)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 31 października 2011, o 23:24 ]
Nie musisz cytować całego postu, jeśli piszesz odpowiedź zaraz po nim. ;)

Jak by wrócić kilka lat wstecz, to...:
Złożysz kompa na Socket A z DDR1, AGP i IDE, za 4 lata będziesz chciał coś zmienić, to albo wywalisz kupę kasy żeby jako tako to działało, albo za tyle samo złożysz nowego kompa który będzie dużo lepszy :D

Ja mam kompa z przed około 3,5 roku, ostatnio modernizowany chyba rok (może półtorej) temu, dołożyłem RAM'u, zmieniłem dysk i kupiłem lepszą grafę :P Tj. RAM'u miałem 1GB, teraz mam 3GB. Dysk 160GB -> 500GB i karta 7600GT -> 8800GT (nie był to szczyt-szczytów modernizacji ale za takie pieniądze mogłem kupić te części że wolałem kupić to niż za 2 razy tyle coś trochę lepszego :P) i myślę że do lutego przyszłego roku dociągnę, później będzie 18-stka i wtedy kupuję rakietę :D Komp po O/C, dodam że gram w wymagające gry (może nie jakieś Metro 2033 ale znowu w jakieś starocie też nie gram, np. GTA4, Assassins 2, CoD6/7, nowy NFS itd...) i jest OK :P

EDIT2:
@pawelooss - jak już masz kupować kartę telewizyjną (czy coś w tym stylu) do kompa to kup tuner DVB-T (cyfrowej telewizji naziemnej), będziesz miał kilka-kilkanaście (zależy od regionu) kanałów w zaj*****ej jakości (1,2,3,4,Polsat,TVN na pewno + trochę dodatkowych, jakich to też zależy od regionu), kupisz taniej albo w takiej samej cenie co zwykły tuner TV, a jest "przyszłościowy" ;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 31 października 2011, o 23:24 ]
Z tą kartą to jeszcze pokombinuję. Może wyjmę starą (jeśli drivery zmuszę do kompatybilności), niech dociągnie te 2 lata, kiedy jeszcze jest aktywny sygnał analogowy (a w ścianie te kable z kablówki bez konieczności dekodera). Potem można spróbować, tak jak mówisz. :)

EDIT:
Ale karty bądź tunery DVB-T wykorzystują "stary" sygnał analogowy, podpinasz pod nie właśnie ten kabel który ty masz, nic dodatkowego ci nie potrzebne :P Po prostu za 2 lata "odetną" stary "analogowy" sygnał i zostanie tylko cyfrowy, za 2 lata też nie będziesz musiał (nie będziesz musiał, ale będziesz mógł kupić sobie nową antenę, choć nie wiem co to ma dać...czytaj niżej ;)) nic zmieniać jak już będziesz miał ten tuner/kartę ;)

Ja mam telewizor Samsung 42' LCD już z koderem MPEG4 (teraz wszystkie nowe to mają) i do niedawna używałem "zwykłych" kanałów dopiero znajomy przyszedł "spojrzał" i mi powiedział że mogę odbierać kanały z DVB-T :P A antenę mam zwykłą "siatkową" za 50zł już od paru lat :P Dzięki temu mam:
TVP1, TVP2, TVP3, EskaTV, U-TV, ATM Rozrywka, Polo TV, Polsat, TVN ,TVN7, TV4, TV Puls, "6", Polsat Sport News, TVP Kultura, TVP Historia w cyfrowej jakości :P Różnica jest naprawdę spora ;)
Last edited by Leito07 on 1 Nov 2011, o 00:34, edited 7 times in total.
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 1 Nov 2011, o 22:30

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Dobra, spróbuję wymontować starą kartę TV i poszukać do niej sterowników, a z resztą zmieściłem się dokładnie co do dwuzłotówki w kwocie 2500. :)

Płyta główna:
- Asus P8Z68-V LX Intel Z68 LGA1155 (PCIE/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3) :arrow: 421
- Asrock Z68 Pro3 Gen3 Z68 LGA1155 (PCIE/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3) :arrow: 409

Procesor:
- Intel Core i3-2100 LGA1155 BOX :arrow: 449

Pamięć RAM:
- Kingston DDR3 4GB 1600MHz HyperX CL9 :arrow: 97

Dysk Twardy:
- Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002) :arrow: 349

Obudowa:
- SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410 :arrow: 134

Zasilacz:
- Fortron FSP400-60GHN 400W :arrow: 182

Napęd:
- Liteon DVD iHAS624-32 :arrow: 112

System operacyjny:
- Microsoft Windows 7 Professional 64-bit OEM :arrow: 535

Zasilacz UPS:
- Lestar MD-625E 625VA/375W :arrow: 219

Montaż:
- Montaż zestawu komputerowego PC :arrow: 1

SUMA: 2499 zł, jak w mordę strzelił. :D
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 1 Nov 2011, o 22:36

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Nie bierz ASRocka! Najgorsze co może być, jeśli masz wybierać między ASRock i ASUS, odpowiedź jest prosta ;)

P.S.
Na starej karcie nie "pociągniesz" DVB-T czyli naziemnej telewizji cyfrowej :P Wszystko może zostać stare, ale karta/tuner/telewizor (piszę ogólnie, dla wszystkich urządzeń :P) musi obsługiwać MPEG4 czyli DVB-T żeby odbierać kanały w cyfrowej jakości ;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 1 listopada 2011, o 21:40 ]
Wiem, wiem, ale o to będę zabiegał za 2 lata, jeśli wyłączą analog z kablówki. Na teraz jest. :)

EDIT:
No chyba że tak, ale wtedy będzie wskazane wymienić wszystko, razem z anteną bo niby te aktualne analogowe też są OK, ale wtedy mogą wejść inne pasma i stara antena będzie do du.. :P

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 1 listopada 2011, o 21:48 ]
Ale ja teraz nie mam anteny. xD Kablówka VECTRA, rozdzielacz, ściana, dziura, kable, OK? :D
Last edited by Leito07 on 1 Nov 2011, o 22:43, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 1 Nov 2011, o 22:43

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Chrome
Leito07 wrote:
ASUS

+1

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 1 listopada 2011, o 21:42 ]
Mam taką nadzieję, choć "Opinie i recenzje" dla siostrzanych płyt nie napawają przesadnym optymizmem. ;>
>> http://www.ceneo.pl/;01512315940-10.htm#product-submenu
>> http://www.ceneo.pl/;01512467767-10.htm#product-submenu

WTF? xD


[ Dodano: 1 lis 2011, o 21:43 ]
IuDeX wrote:
Mam taką nadzieję, choć "Opinie i recenzje" dla siostrzanych płyt nie napawają przesadnym optymizmem.

Słuchan ceneo, a daleko zajdziesz :D Może to odosobniony przypadek?
Komuś coś się zepsuło, to narzeka, a jak działa, to się nie odzywa ;p
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 1 Nov 2011, o 22:44

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Raz trawisz na "dobrze wykonaną", raz na "źle wykonaną". Ale z gwarancja z takim czymś raczej niema problemu. Ewentualnie znajdź coś podobnego z Gigabyte'a albo inny podobny model ASUS'a o którym takie opinie nie krążą :D

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 1 listopada 2011, o 21:50 ]
Na szczęście nie jest to dokładnie ten sam model, tylko siostrzany. A Giguś jest droższy o 2 dychy "za nic". :)

Chociaż źle wykonanych sprzętów po prostu nie traWię. xD


EDIT:
Dlatego mówię, że akurat komuś się tak trafiło... :P
Last edited by Leito07 on 1 Nov 2011, o 22:55, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 2 Nov 2011, o 19:00

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Dobra, no to ostatecznie zaklepałem! :) Wolę kupić już własnie teraz, zanim tajwańska gorączka całkiem się rozprzestrzeni oraz nim wejdziemy w listopadowo-grudniowy okres podwyżek przedświątecznych. :whistle:

W ciągu 2 dni części podrożały już o 16 zł, ale za to Win7 (tylko) Professional spadł akurat niespodziewanie o 28 zł. Jeśli goście w Techplanet nie zażyczą sobie płacenia za jakieś dodatkowe pierdoły typu taśma SATA czy kabel RS232 (w końcu powinny być one dostarczane razem z częściami, no bo co to to ma być), to całość zamknie się w zgrabnej kwocie 2600 zł.

Dziękuję wszystkim za porady i posty! A plusy to chyba rozdałem już wcześniej. :D


Płyta główna:
- Asus P8Z68-V LX Intel Z68 LGA1155 (PCIE/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3) :arrow: 431

Procesor:
- Intel Core i3-2100 LGA1155 BOX :arrow: 449

Pamięć RAM:
- Kingston DDR3 4GB 1600MHz HyperX CL9 :arrow: 98

Dysk Twardy:
- Seagate Barracuda 500GB SATA3 (ST500DM002) :arrow: 349

Obudowa:
- SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410 :arrow: 134

Akcesoria:
- SilentiumPC Antivibration KIT (do zasilacza) :arrow: 14

Zasilacz:
- Fortron FSP400-60GHN 400W :arrow: 187

Nagrywarka:
- Liteon DVD iHAS624-32 :arrow: 113

System operacyjny:
- Microsoft Windows 7 Professional 64-bit OEM :arrow: 507

Zasilacz UPS:
- Lestar MD-625E 625VA/375W czarny :arrow: 219

Kontroler PCI:
- Mint PCI 1xLPT+1xCOM :arrow: 36

Mysz:
- A4-Tech OP-3D-5 srebrna :arrow: 29

Montaż:
- Montaż zestawu komputerowego PC :arrow: 1

Dostawa:
- Wysyłka firmą kurierską DPD :arrow: 19

Płatność:
- Pobranie, gotówka u kuriera :arrow: 10

SUMA: 2596 zł (mam nadzieję). :thumbup:
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 2 Nov 2011, o 20:19

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Taśmy SATA itd będą razem z płytą (zawsze są) ;) Ale kabel sieciowy raczej nie...

A myszkę nie lepiej laserową ;)?

BTW 400W trochę mało :P Za 190zł kupisz dobry zasilacz mający więcej niż skromne 400W :P

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 listopada 2011, o 20:02 ]
Po co, skoro komputer wg kalkulatorów mocy będzie pobierał co najwyżej 250W? ;)
Nawet po modernizacji czy dołożeniu parę rzeczy, zostanie jakieś 50W w zapasie. ;]


P.S.
Po co ci ten kontroler LPT i COM, używasz tego :D?

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 listopada 2011, o 20:02 ]
Przyda się do komunikacji z UPS-em. Bo i tak taniej wyjdzie taka kombinacja, niż szukanie UPS z USB. :)
Last edited by Leito07 on 2 Nov 2011, o 20:21, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 2 Nov 2011, o 21:37

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Leito07 wrote:
BTW 400W trochę mało :P Za 190zł kupisz dobry zasilacz mający więcej niż skromne 400W :P
czasem liczba liczbie nierówna :P czasem dobre 300W lepiej uciągną kompa jak 400W kiepskiej firmy... zresztą, w większości kiepskich firm to zasilacz może nie mieć wcale deklarowanej mocy z tabliczki ;p
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 2 Nov 2011, o 23:10

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
To wiem, że wolałbym np. Chiefteca 300 czy 350W niż jakiegoś "No-name" 400 czy 500W :P Co do tego że zasilacz większość "kiepskich" firm może nie mieć tyle deklarowanej mocy z tabliczki, jest nie możliwe, zasilacze przechodzą testy itd... ;) Po prostu "lipne" zasilacze nie tyle że nie wyrabiają mocą tylko obciążeniem, po prostu się "zużywają", padają cewki, tranzystory, kondensatory itd. Po prostu są zrobione ch**owo z lipnych części :P
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 2 Nov 2011, o 23:29

Male - Sponsor  Posts/Topics9190/98  Reputation point 6525 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
chociaż są czasem wyjątki :P Zasilacz megabajt 350W wytrzymał u mnie od 2003 roku i padł dopiero niedawno, w sumie działa cały czas ale jak podziała z pół godziny do godziny to resetuje kompa i na 5V bios pokazuje ok 4.5V, czasem nawet mniej, przy 12V pokazuje jakieś 11.8V... A podobno syfski zasilacz który potrafi bez powodu wybuchnąć ;P

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 listopada 2011, o 22:39 ]
http://forum.pclab.pl/topic/675856-W%C4 ... zasilaczy/
Reply with quote 


Post Re: [<2500] Nowy pecet do pracy biurowej: cichy, z pojemnym HDD, UPS, Win7 Prof. 2 Nov 2011, o 23:46

Male - Friend  Posts/Topics280/15  Reputation point 117 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Chrome
Jeśli go masz od 2003r to znaczy że jakiegoś specjalnego sprzętu (PC) nie masz, a do słabych kompów jakiś markowy mocny zasilacz jest raczej nie potrzebny, ale niektóry nawet do słabych kompów wolą kupić lepszy ;)

Dla tego mówię, ktoś np. ma jakąś potężną kartę graficzną, proca duala albo quada do tego 4GB ramu i dobrą PCB, 2 dyski, napędzik, wentylatory itd. kupi zasilacz niby 400 czy 600W (zależy od PC) ale jakiś syf, i po 2 miesiącach niewyrabiania obciążenia (nie to że braknie mocy ale żeby "wydać" moc którą posiada, bardzo się "napoci" :D) dosadnie "nie wyrobi" i coś się upali itp. A kupi Chiefteczka przynajmniej 400 czy 450W i ma z bani :D

Ja od zawsze jadę na Chieftec'ach, nie narzekam i polecam wszystkim, jakiego bym nie miał to nigdy nie pada, tylko wymieniam na mocniejszy wraz z modernizacją kompa gdy poprzednikowi braknie mocy :P Aktualnie mam 550W jak go kupowałem to już się ustawiłem na przyszły moderning kompa :P
Last edited by Leito07 on 2 Nov 2011, o 23:50, edited 5 times in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4 [ 48 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests