Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 3 of 3 [ 44 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3
Print view
Write comments Post new topic


Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade).

Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 2 May 2014, o 15:02

Male - Friend  Posts/Topics525/45  Reputation point 100 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Encis wrote:
Zeby polski jezyk miec np a i mam wersje softu okrojnoego gdzie jest wiecej miejsca na C itp, projekt Emperora


Żeby mieć polski język musisz wgrać soft pod twój model, który zawiera polski język (rozpoznasz po Product Code). Druga sprawa, nie zaniżaj softu w domu bez odpowiedniego sprzętu bo uwalisz telefon.
Last edited by matishl on 2 May 2014, o 15:02, edited 4 times in total.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 2 May 2014, o 17:59

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Symbian Opera
matishl wrote:
Encis wrote:
Zeby polski jezyk miec np a i mam wersje softu okrojnoego gdzie jest wiecej miejsca na C itp, projekt Emperora


Żeby mieć polski język musisz wgrać soft pod twój model, który zawiera polski język (rozpoznasz po Product Code). Druga sprawa, nie zaniżaj softu w domu bez odpowiedniego sprzętu bo uwalisz telefon.

Tylko wlasnie mam ten problem ze w RM350 nie ma product code z jezykiem polskim, zmienilem ten kod na taki by mial jednak nie wiem jak to teraz zrobic by ten jezyk dograc.

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2 maja 2014, o 16:29 ]
A skąd masz ten telefon? To w ogóle jakaś azjatycka wersja, więc może się nie dać.

[ Dodano: 2 maja 2014, o 17:59 ]
Mam z polski, tylko z wlasnej glupoty i zdenerwowania wgralem te 350 bo 348 nie chcial wejsc. Myslalem jafem probowac downgrade zrobic ale na win7 nawet emulatora odpalic nie moge
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 3 May 2014, o 12:51

Male - Friend  Posts/Topics525/45  Reputation point 100 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Tutaj jest soft do RM-350: http://www.mrcrab.net/nokia/Nokia_N79.h ... ype=RM-350
A tu do RM-348: http://www.mrcrab.net/nokia/Nokia_N79.h ... ype=RM-348
Najnowszy możliwy soft do tej N79 w obu przypadkach to v32.1, może dałoby się go podegrać pod refurbish? Ale niech się ktoś wypowie kto się bawił w coś takiego, bo ja sam RMu nigdy nie wgrywałem innego niż fabryczny. :)
Last edited by matishl on 3 May 2014, o 12:52, edited 2 times in total.
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 4 May 2014, o 23:51

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Mam wlasnie tego najnowszego z 350. Moglbys cos wiecej o tym refurbish napisac, bo pierwsze slysze to slowo :P ?
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 07:29

Male - Friend  Posts/Topics525/45  Reputation point 100 
Offline  Profile   
Android Chrome
To jest jeden z trybów wgrywania softu przez program Nokia Phoenix :) Na forum masz opis jak wgrać nim soft :) Nie wolno wgrywać softu niższego numeracją, zawsze wyższy lub ten sam. Tutaj będzie to ten sam numer softu, ale inne RM.
Last edited by matishl on 5 May 2014, o 07:33, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 17:45

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Jak teraz szukam nie za bardzo widze poradnik dotyczacy refurbish, w sensie nie wiem jak mam wrzucic ten nizszy RM skoro skanuje 350.

@Edit
Udalo mi sie wgrac polski jezyk :) kiedys zmienialem PC na polski, ale sprawdzam dzis w Phoenixie i byl inny jednak, zmienilem znow a potem podmienilem tylko plik jezykowy i zadzialalo :) jednak jest ktos moglby dokladnie wytlumaczc jak powrocic do RM 348 to chetnie bym to zrobil bo soft emperora jednak stabilny i sprawdzony, probowalem tez plik jezykowy emperora wrzucic ale wtedy telefon zdycha :P
Last edited by Encis on 5 May 2014, o 18:28, edited 1 time in total.
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 18:20

-
Encis wrote:
jednak jest ktos moglby dokladnie wytlumaczc jak powrocic do RM 348 to chetnie bym to zrobil
W domu tego nie zrobisz. Musisz pójść do serwisu i dobry serwisant powinien sobie z tym poradzić.
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 18:29

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
Szkoda, myslalem ze jednak jest jakas metoda. Dzieki za pomoc :)
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 21:07

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
lol, skoro kiedyś wgrałeś 348 mając 350 to jaki problem wgrać to po prostu w drugą stronę?

No chyba że obecnie masz wyższy soft jak dostępny dla RM który chcesz wgrać, wtedy to jest ogromny problem :D
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 21:20

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Symbian Opera
nemo333 wrote:
lol, skoro kiedyś wgrałeś 348 mając 350 to jaki problem wgrać to po prostu w drugą stronę?

No chyba że obecnie masz wyższy soft jak dostępny dla RM który chcesz wgrać, wtedy to jest ogromny problem :D

Miałem 348 wgrałem 350. Teraz polski do 350 wgrałem. Jak miałbym znów 348 wgrać? Soft jest 32.1 :)
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 21:34

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Encis wrote:
Jak miałbym znów 348 wgrać?
Tak samo jak 350?
Co to za filozofia, podajesz pliki softu i flashujesz, musi pójść...
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 5 May 2014, o 23:45

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Jakby to było tak proste jak piszesz dawno bym to zrobił, sfi i phoenix napewno tego nie wykonają. Próbowałem :)
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 6 May 2014, o 09:41

-
Dlatego proponuję profesjonalny serwis.
Reply with quote 


Post Re: Obniżanie wersji oprogramowania telefonu w Phoenixie (USB downgrade). 6 May 2014, o 11:51

Male - 10%  Posts/Topics11/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Narazie sobie dam spokój, jeśli będzie jakąś możliwość zrobić to w domowych warunkach to spróbuje. Nie wiem z jakiego powodu mam 75 mb pamięci telefonu :p może się uda kiedyś albo ktoś zrobi modyfikacje softu pod rm350. Język polski mam, hack jest a pieniędzy na serwis szkoda :p

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3 [ 44 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 5 guests