[Propozycja] Oceń użytkowników i ekipę.

Pomysły na ulepszenie Forum, kontakt z Administracją, ogłoszenia.

Post by pawelooss » 11 Oct 2009, o 19:07

Witam!

W tym temacie, zgodnie z sugestią gucio4817, będziemy mogli oceniać użytkowników, zwłaszcza tych "rangowych". :P Jeśli chcecie kogoś pochwalić czy wyróżnić albo też w którymś z nich Wam coś się nie podoba, proszę pisać w temacie. Oceny powinny być opisowe. ;)

Temat utworzyłem, by nie było jakichś niedomówień, czy magazynowania negatywnych emocji. Ze swojej strony przejawiam życzenie, by jak najwięcej opinii było jednak pozytywnych. ;)


Uwaga: Wszelkie przejawy spamu, flamewaru, czy też osobistych wycieczek, będą karane z dwukrotną surowością. Proszę traktować temat poważnie.


PS: Mnie też możecie oceniać, chętnie się dowiem, co tam myślicie. :P
ImageImageImage

Kolekcja ➔ Apple iPhone 5s && BlackBerry Curve 9320 && Ericsson A2618s, A2628s && Götze & Jensen GFE36 && MaxCom MM432BB
&& HTC HD2 && Motorola RAZR V3, V2288 && Samsung Galaxy S && Siemens A52 && Sony Ericsson C902 && Sony Xperia E, Xperia Z3C
&& N♥kia 100, 1100, 1110, 1600, 1616, 3100, 3110c, 3210, 3310, 3410, 3510i, 5510, 5800XM, 6020, 6230i, 6300, 6303c, 6610i, 7260, 7360

&& N♥kia Lumia 730 Dual SIM, Lumia 800, E50, E51, E52, E7-00, N8-00, N900, N9-00, N95 8GB, N-Gage && OnePlus 5T && Tracer Ovo 1.2 :)
pawelooss Male
Pan i Władca!
Administrator

User avatar
 
Offline
 
Telefon: N♥kia E52 || One+ 5T || iPhone 5s
Soft: CFW 081.003 || Android 10 || iOS 12
Operator: Play
Age: 31
Location: Ruda Śląska

Joined: 27 Feb 2009
Online: 665d 14h 20m 5s
Posts: 12081Topics: 1215
Reputation point: 17483
    Windows Vista Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by gucio4817 » 11 Oct 2009, o 19:11

Więc wypada mi tu napisać co nie co. Chcę pochwalić _NeedSpeed_'a za wspaniały kawał dobrej roboty. Jego ostatni Modpack przypadł mi do gustu i myślę a nawet wiem że ranga patchera mu się należy. Oto moje zdanie.

Jednak ocenię tez pawelooss'a. Chwilę temu był pomysł a on już to przekształcił w dobry temat. Ale również ile razy zmieniał nazwy moich tematów za co serdecznie dziękuję. 100 % pochwała xD
Image

Świat należy do młodzieży. Stary robi młody leży xD
gucio4817 Male
66i6 Diabelska telefonia komórkowa xD
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5200 i Nokia C5-03
Operator: Plus
Age: 29
Location: Ok. Wąbrzeźna

Joined: 4 Jun 2009
Online: 9d 9h 54m 49s
Posts: 413Topics: 39
Reputation point: 269
    Windows 7 Chrome

Post by IuDeX » 11 Oct 2009, o 19:26

pawelooss, kudłaty administrator. :hihi:
Jesteś inteligentnym człowiekiem, postępujesz konsekwentnie.
:)
@edit CIACH!
Last edited by IuDeX on 11 Oct 2009, o 19:37, edited 1 time in total.
IuDeX Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: SE XPERIA Tipo
Soft: Android 4.0.4
Operator: Play
Age: 30
Location: Poznań

Joined: 23 Aug 2009
Online: 155d 22h 42m 24s
Posts: 4081Topics: 125
Reputation point: 3661
    Windows 7 Firefox

Post by gucio4817 » 11 Oct 2009, o 19:41

ktos99.9, wywiązuje się ze swoich obowiązków uploadera. Jest to osoba z odpowiednio przydzieloną rangą. Jak najbardziej pochwalam.
Image

Świat należy do młodzieży. Stary robi młody leży xD
gucio4817 Male
66i6 Diabelska telefonia komórkowa xD
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5200 i Nokia C5-03
Operator: Plus
Age: 29
Location: Ok. Wąbrzeźna

Joined: 4 Jun 2009
Online: 9d 9h 54m 49s
Posts: 413Topics: 39
Reputation point: 269
    Windows 7 Chrome

Post by adamke » 11 Oct 2009, o 19:45

A ja pozwolę sobie podsumować kilku użytkowników... jeżeli o to chodzi :P

IuDeX, jest użytkownikiem - który zna się na rzeczy.. konkretniej na audio? Dzięki jego podpowiedzią wybrałem słuchawki - i nie żałuje wyboru. Są miodzio. Hmm można z nim pogadaći wgl...
siwakpl fajnie się z nim rozmawia, aczkolwiek chyba ma focha na mnie :(. nie wiem nie mam pojęcia.. dobrze się z nim rozmawia w SB na różne i przeróżne tematy,
filip Użytkownik z którym dobrze robi się interesy... Kupiłem u niego telefon (uszkodzony) a raczej się wymieniłem... Zmieniłem obudowę i sprzedałem za 140 zł!!!
pawelooss & kamiloi to para? :E dobrze współpracujących adminów... Jeden wyrozumiały i zawsze chętny do pomocy, a drugi ma dostęp do supportów o których nawet nie wiedziałem. Kamiloi zawsze gdy go wyczaje na gg pomoże mi i pomagał przy wyborze telefonu, i naprawianiu i tuningowaniu.
ZiomalMarcin & Maciekbronkz są to następni użytkownicy którzy pomagali i będą pomagać gdy mam problemy z telefonem (Ziomal pomagał mi przy n73 i jej konfiguracji) z maciokiem fajnie się pisze... jest z jajem :E
needspeed & gucio & adrian kolejni użytkownicy z którymi da się pogadać na luzie... z needspeed'em i guciem nieraz popiszemy na gg lub pomożemy sobie... spoko goście...
michero moim skromnym zdaniem jeden z mądrzejszych użytkowników forum... Dlaczego? Sam nie wiem... może dlatego że pisze mądre posty? tzn łatwo trafiają do użytkownika...


Ogólnie rzecz biorąc mamy samych cool użytkowników :*

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2009-10-11, 19:49 ]
Brawo, właśnie takie, długie, dobre i trafne opinie chciałbym widywać. ;)
adamke Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Lumia 520
Soft: 8.1
Operator: Play
Age: 32
Location: Zielona Góra

Joined: 3 May 2009
Online: 86d 14h 2m 44s
Posts: 2914Topics: 276
Reputation point: 4512
    Windows XP Firefox

Post by wasiesto » 11 Oct 2009, o 20:16

jestem tutaj dość krótko i nie znam ludzi wiec napiszę tylko tylę co jestem w stanie napisać


wiec ja pochwalę adminów i twórców nokiahacking czyli pawelooss & kamiloi za świetny pomysł z forum nokiahacking które idelanie wypełnia pustą dziurę na rynku odnoście telefonów s40, duże brawa też dla pawelooss za cierpliwość i pracowitość, kawał dobrej roboty na forum przy moderowaniu pisaniu etc.

pochwaliłbym też grupę patcherów jako całość bo nie znam ludzi i nie wiem kto do czego się przyczynił, kto od czego jest, poza tym nie mam s40 więc nawet testować nie mogę :)

jeszcze JimmyBlack i e-media rzucili mi się w oczy ze swoją wiedzą którą posiadają.

jak kogoś nie wymieniłem i czuję się urażony to sorki, po prostu nie będę oceniał kogoś kogo nie znam
wasiesto Male
Expert
 
Offline
 
Telefon: Note9
Operator: Play
Age: 34

Joined: 23 Sep 2009
Online: 29d 14h 16m 32s
Posts: 1576Topics: 61
Reputation point: 3148
    Windows XP Firefox

Post by adrian219 » 11 Oct 2009, o 21:57

To może czas na mnie ;)

1. Pawelooss - To człowiek, który zawsze jest o jeden krok przed użytkownikami. Nie lekceważy użytkowników, ale wychodzi na przeciw ich propozycjom. Admin, z którym można się zawsze dogadać( Nawet na własnej skórze się o tym dowiedziałem) :)

2. Kamilloi - To człowiek czynu, nie słowa. W porównaniu od pawelooss on się zajmuję stroną techniczną forum, a drugi administrator stroną rozkręcenia forum. Znam go jeszcze tak samo jak pawelooss'a za czasów n5200.yoyo.pl . Genialne pomysły miał ale chyba jest człowiekiem leniwym - tak wynika z moich obserwacji( Mogą być mylne ).

3. Filip - Kolejny członek zgranej ekipy z forum o Nokii 5200. Człowiek pełen ambicji i pomysłów, które często pokazuje np. patchach, postach itp. Z każdym u mnie się dogadać, jest przyjacielski i uczciwy. Takich ludzi chciało by się, żeby było więcej. Wszystko dodać, nic ująć.

4. ZiomalMarcin - Weteran moddingu komórek... - dosłownie :) Znam go krócej niż wcześniej wspominanych osób. Świetny moderator i cool ziomek. Dużo nie powiem, ponieważ krótko się znamy lae zawsze można to zmienić ;)

5. Adam - jeden ze starszych ( 18 lat ) i bardziej poukładanych osób na forum. Zawsze można sobie z nim pożartować, na różne tematy porozmawiać, nigdy nie ucieka znienacka z rozmowy. Dobry patcher co potwierdza to swoimi patchami i pomysłami na nie. Jeden z ludzi, których cenię na forum i według mnie bez tej osoby nokiahacking miała by inny charakter - dopełnia forum ;)

6. _NeedSpeed_ - o prostu super ziomek. Tak jak Adam, może nie poukładany, ale nie leniwy. Jak się bierze do czegoś do roboty to to kończy, a nie myśli o kolejnych pomysłach. Lubi humor i dowcipy. Nie jest obrażalski, jak inni, którzy wszystko biorą sobie do serca. Po prostu fajny dzieciak xD

7. Maciekbronkz - Tu trochę negatywów. Miałem z nim na pięku od początku Częstrzego udzielania się na forum. Zawsze mu nie pasował mój humor, bo on nigdy, gdy ja żartuje bierze wszystko na poważnie itp. , gdy był JA sądził, że wszystko mu wolno, i że jest panem NokiaHacking. Ale nie jest zły. Później się trochę zmienił, tylko ały czas nie rozumiem po co on się w te wszystkie swoje długi pakuje? Tyle tych telefonów do sprzedania - szkoda gadać. Jako na niego teraz jestem ust6awiony na niego neutralnie, bo jakoś przypominają się tamte chwile jakie by na mnie zły bez przyczyny. Według mnie źle oceniał spam od pomocy.

8. Djpotwosss - Człowiek, który zna się na rzeczy w sprawach forumowych i od strony muzycznej, bo wkońcu jest dj'em ;) Sponsor NokiaHacking i pochwała dla niego za to, że chciał utrzymać tą stronę na swoim serwerze. Cool ziomek, Nic dodać, nic ująć.

9. Adrianus931 - To chłopak, który zna się na rzeczy, bo bez przyczyny miał nick SerwisNokii xD Pomocny człowiek, robi fajne patchy na Nokię 6300 i jest osobą godną jakiego kolwiek zaufania. Chłópak lubiący wyzwania ale czasem jak ja zapomina o zaczętych projektach, które by się mogły skończyć.

10. Adrianku - Wielka chwała dla niego ! Stworzył piękny system z pomocą kolegi, który na początku wzbudził niepokój ale potem odniósł wielki sukces ! Podziwiam go za to ale chyba ma wielką chętkę na moderatora forum NokiaHacking.pl co bardzo obniża jego inteligencje i doświadczenie życiowe. Ogółem fajny człowiek.

11. Zaza. - Fajny kolega( Z początku myślałem, że to kobieta ale szczegół ;) ) Zwykły ale odróżniający się użytkownik na forum, który powala mnie swoim fajnym poczuciem humoru. Mnie on po prostu powala ;D Kolejny członek ekipy godny zaufania.

12. JimmyBlack - Kiepsko go znam ale warto o nim wspomnieć. Spec od Hardware, krążą podejrzenia, że pracuje w serwisie telefonicznym. Gość o zawsze nie mylnych odpowiedziach ;)

13. Michero - Najstarszy ( chyba ) użytkownik udzielający się na forum. Jego wyczerpujące posty i genialne odpowiedzi każdego przybiły do muru. Zawsze wypowie się rozsądnie na temat. Ma wspaniałe pomysły ale jest bezinteresowny, bo pomaga innym bez żadnych korzyści. Człowiek rozsądny, poukładany. Według mnie Najmądrzejszy człowiek na forum.

14. Ktos99.9 - Fajny człowiek, dobry uploader, czzłowiek godny zaufania. Więcej nie powiem, bo go słabo znam, to dlatego ;)

15. Jonny - Też więcej nie powiem, słabo się znamy prawie w ogóle. Trzeba wspomnieć o nim po dużo się przyczynił do downloadu i bez powodu został szefem grupy Uploader ;)

16. Davvid - Taki newsman :D Człowiek rozumny, dojrzały, zna się na rzeczy, tylko rzadko się udziela na forum. Widać, że człowiek leniwy, zależy mu na randzę, bo dobił tylko 200 postów i więcej ani nic i słuch o nim zaginął ;)

17. Gucio4879 - Wreszcie się coś więcej powie o użytkowniku. Znamy się od pewnego czasu. Super ziomek, żartowniś i startuje ze mną do konkursu na Króla SpamBoxa. Ciekawy to będzie pojdynek, bo jesteśmy do siebie bardzo podobni. Obaj lubimy pisać na forum, udzielać się w dyskusji, nigdy go nie brakuje w jakim kolwiek temacie ;) Takich ludzi powinno być więcej !!!

18. IuDeX - Kolejny fajny dowcipniś naszego SpamBoxa. Zawsze można z nim pogadać na różne tematy, pożartować, bo nigdy się nie obraża, aczkolwiek ja nigdy go takiego nie widziałem. Zawsze uśmiechnięty, wesoły, pryska energią. Po prostu chcę się gadać z takimi ludźmi ;)

19. siwiakpl - Dorosły człowiek, jeden z dojrzalszych osób na forum. Osoba towarzyska, bo należy i do tej gromadki starszych osób ale i też tej młodszej, z każdym u mnie się porozumieć, pogadać, pożartować itp. Fajny koleś z niego jest :E

Jeśli o kimś zapomniałem to niech napiszę na PW to jeszcze go tutaj dopiszę, bo trochę się napisałem ;) Myślpę, że to całe pisanie nie pójdzie w błoto i będziecie czytać moje uwagi z chęcią xD

Wszelkie uwagi na PW ;)

Pozdro
Image
Image

Moderator: 24.01.2011 - 24.01.2021

Na forum już <uwaga> 12 lat. :)
adrian219 Male
HydePark Mod
 
Offline
 
Telefon: Motorola Moto G
Soft: 4.4.4
Operator: Play
Age: 28
Location: Warszawa

Joined: 25 Mar 2009
Online: 220d 14h 51m 41s
Posts: 3755Topics: 345
Reputation point: 4123
    Windows XP Firefox

Post by michero » 12 Oct 2009, o 03:33

Zrobiłeś tyle śmiesznych błędów, że aż pocytuję;)

adrian wrote:
7. Maciekbronkz - Miałem z nim na pięku

Co to jest pięk?:)

adrian wrote:Częstrzego

Częstszego, wiadomo:)

adrian wrote:Zawsze mu nie pasował mój humor, bo on nigdy, gdy ja żartuje bierze wszystko na poważnie


Tu tak kreatywnie zamieniłeś miejscami 'zawsze' z 'nigdy';)

adrian wrote:9. Adrianus931 - To chłopak, który (1) zna się na rzeczy, bo (2) bez przyczyny miał nick SerwisNokii xD


Zapomniałeś o 'nie', ale czy w miejscu 1 czy 2 to kwestia dyskusyjna:)

adrian wrote:10. Adrianku - chyba ma wielką chętkę na moderatora forum NokiaHacking.pl co bardzo obniża jego inteligencje i doświadczenie życiowe.


:)

adrian wrote:15. Jonny - Trzeba wspomnieć o nim po dużo się przyczynił do downloadu i bez powodu został szefem grupy Uploader ;)


'Nie bez powodu' kolego, nie bez;)

adrian wrote:18. IuDeX - nigdy się nie obraża, aczkolwiek ja nigdy go takiego nie widziałem.

Zawsze widzisz go obrażonego?:)

adrian wrote:pryska energią

Fajne:)

Do sedna. Naprawdę fajny temat, wiele można się dowiedzieć. Ja też o paru osobach.

Pawelooss - nie wiem, nie znam się, ale myślę, że bardzo dobrze kieruje forum:) syfu na forum właściwie nie ma, jest wyważony, nie popada w skrajności, do tego napisał sporo artykułów. I dobrze umie angielski:)

Ndt - za często się nie udziela, a jak już coś napisze, to ja właściwie tego nie rozumiem:) wspominam o nim, bo bawi mnie jego komentarz w jakimś temacie, że on też nie wie co coś tam znaczy, ale napisał to, bo mądrze brzmi;)

Maciekbronkz - szkoda, że już go nie ma, dobrze wypełniał swoje zadania. Może i był trochę ostry, ale czasami trzeba:) i śmieszyły mnie jego wypowiedzi.

Iudex - bardzo duża wiedza, mądre wypowiedzi, szczególnie o audio, i gdybym miał wybierać jakiś sprzęt to kierowałbym się do niego

Jonny - wykonuje kawał świetnej roboty, wrzuca bardzo dużo na forum, i to jeszcze gier, które jednak są trudniejsze do zdobycia niż np dzwonki. Warto docenić to co robi, bo download przyciąga wielu użytkowników
Image
michero Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia E51 / Nokia 6300
Soft: 200.34.36 / 07.21
Operator: Plus
Age: 39
Location: Bytom

Joined: 28 Apr 2009
Online: 46d 20h 15m 23s
Posts: 1524Topics: 67
Reputation point: 3323
    Java Opera

Post by gucio4817 » 12 Oct 2009, o 07:46

Adrian, hmmm.

Ciekawa postać tutaj. Pewnie dlatego że jak to określił "jest podobny do mnie" (ale to ja jestem tym lepszym ;P). W dodatku pomylił mój nick :/. Trudno. Może się zdarzyć :P. Wszędzie go pełno (w pozytywnym znaczeniu). Dobrze wywiązuje się z obowiązków. Myślę że jest już częścią klimatu budowanego tutaj.


Filip

Porządny człowiek. Potrafi "ogarnąć" tych co zbyt "kozaczą" :P. Posty pisze mądre zrozumiałe dla każdego. Oczywiście pochwalam.

Pozdro xD
Last edited by gucio4817 on 12 Oct 2009, o 16:50, edited 1 time in total.
Image

Świat należy do młodzieży. Stary robi młody leży xD
gucio4817 Male
66i6 Diabelska telefonia komórkowa xD
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5200 i Nokia C5-03
Operator: Plus
Age: 29
Location: Ok. Wąbrzeźna

Joined: 4 Jun 2009
Online: 9d 9h 54m 49s
Posts: 413Topics: 39
Reputation point: 269
    Windows 7 Chrome

Post by adrian219 » 12 Oct 2009, o 16:00

michero, dodam, że już miałem się wynosić z kompa to dlatego tyle jest błędów, no i jeszcze taka późna pora xD W najbliższej okazji poprawie błędy ;) .

Chłopaki sorki, albo Internet Explorer wszystkiego nie doczytał ( siedziałem na kompie na informatyce ) albo nie wiem xD

Pozdro
Last edited by adrian219 on 12 Oct 2009, o 19:26, edited 1 time in total.
Image
Image

Moderator: 24.01.2011 - 24.01.2021

Na forum już <uwaga> 12 lat. :)
adrian219 Male
HydePark Mod
 
Offline
 
Telefon: Motorola Moto G
Soft: 4.4.4
Operator: Play
Age: 28
Location: Warszawa

Joined: 25 Mar 2009
Online: 220d 14h 51m 41s
Posts: 3755Topics: 345
Reputation point: 4123
    Windows Vista Internet Explorer 7

Post by adrianus931 » 12 Oct 2009, o 18:59

pawelooss, dobry admin a zarazem kolega ( mimo że znamy się wirtualnie)
dzięki niemu zacząłem jako pierwszy tworzyć patche graficzne na nokie 6300 bo on mnie do tego namówił :) na początku było ciężko bo nie było poradników itp tylko krótkie info na temat tego co mam robić i się poddawałem ale pawelooss, wspierał mnie i za to mu dziękuję.
kamiloi dobry admin jak pawelooss, zapoznałem go pierwszy raz na forum nokii 6300, gsy zobaczył moje modyfikacje pokazał mi parę poradników jak można edytować ppm hexami i gadaliśmy ogólnie o modyfikacjach s40 i o zhackowanych kontach premium bo za tamtych czasów non stop hakowałem i wymienialiśmy się pijawkami.
kamiloi do tej pory korzystam z twojej.
// Wersja z 12.10.2009: michero, w porządku user znam go też z forum 6300 należy do rangi pismaków tam gdzie ja ;P jednak nie mogę go dogonić z postami.
// Wersja z 18.04.2010: michero, cwaniak który myśli że jak jest moderatorem to jest fajny :) Na rzeczy to ty się cwelu nie znasz! Pokłócił bym się kto ma większy zakres wiedzy o naprawie telefonów jak i hakingu telefonów i hakerstwie :) Przypuszczam że jestes zwykłym przydupasem :) Mogę dostać bana mnie to jeb*** !
malybtc dobry grafik pomagał mi w tworzeniu modyfikacji jako grafik wyszły oficjalne nasze 2 patche robione nokixem bo lepszego edytora ppm nie było ;P
2 patche i na pewno nie ostatnie bo niedługo kolejny patch mój i oto tego grafika.
88bob user nie do pobicia z forum nokia 6300 nie ma drugiego takiego który nabija tyle godzin na forum aktualnie ma Godzin: 4228,3 ale nadal nabija
Whiteman0 na początku moich początków na forum 6300 miałem z nim na pieńku ale już jest git :) dobry moderator szkoda że na nh juz nie jest :puppyeyes:
ptakuwrc zaskoczył mnie swoimi upami na nh =D dobry moderator i dobre upy
PaulAdmin w porządku user lecz już jest mało dostępny ale pomógł mi gdy miałem na pieńku na forum 6300
wasiesto, dobry eksert zna się na stronie software jak i hardware JimmyBlack i e-media ci eksperci naprawdę rozwinęli w jakimś sensie o forum bo gdy oni się pojawili ruszyły nowe działy itd.
o reszcie dokończę później bo jeszcze mam dużo do napisania a nie jestem u siebie tylko w centrum

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 2009-10-12, 19:33 ]
Ale nie wszyscy z 6300 są tu, więc ogranicz się jednak do ekipy jednego forum. xP

loooz
Dobra to dokańczam

Adam Gdy wyrzucono mnie z grupy patcher za ten incydent za bardzo nie lubiałem adama ale jest spoko i bym chciał żeby został nadal i na dłuższy czas moderatorem tej grupy i tworzył patche lepsze od moich w końcu ktoś musi :)
pakkoz mam wielki szacunek do tego usera bo stworzył slang który jest teraz używany w większości patchów na s40 i pozwala go umieszczać w swoich modyfikacjach. Dobry patcher
ZiomalMarcin Dobry sprawiedliwy moderator podoba mi się to u niego że robi głosowania na moderatora wtedy każdy ma szanse uzyskać lepszą rangę na forum i nie tylko rangę tworzy dobre modyfikacje pamiętam jak wypuścił swojego pacha se na 3110c wzorowałem się na jego modyfikacji.
maciekbronkz no tu to dużo by było do gadania bo na początku za fajna atmosfera nie była pomiędzy mną a maćkiem miałem na pieńku że tak powiem :/ ale ważne że teraz jest ok dzięki
amras666 kiedyś czytałem jego posty na 3110c normalnie nie mogłem wyjść z zachwytu czego on nie wie dobry expert taki na forum jest przydatny.
ndt dzienki niemu mamy ppmmoda i w końcu ulepszonego :clap: thx
patryk-88 ten to zna się na rzeczy ;P owszem były kłótnie jak wszędzie ale robi dobre style i w ogóle zna się na zakładaniu for itd. W porządku
Adrian powiem tyle idzie się z nim dogadać :shy: uploaduje dobre pliki często się częstuje oby tak dalej
IuDeX wiedza o komputerach jest u niego bogata powiem tyle
Jonny uploaduje dużo na tym forum to przyciąga userów którzy szukają czegoś na swoje telefony
Ktos99.9 mimo młodego wieku bo chyba jest najmłodszy na tym forum to jest dobrym userem motywy mnie najbardziej jego przyciągają bo są naprawdę fajne oby takich więcej

To na tyle może jeszcze mi się ktoś przypomni to go tu dodam.
PZDR dla wszystkich userów z rang Administrator :: Junior Admin :: Moderator :: Expert :: Patcher :: Sponsor :: Helper :: Uploader :: Friend :: User :pada:
Last edited by adrianus931 on 18 Apr 2010, o 21:02, edited 1 time in total.
Nokia jest bogiem, Hacking nałogiem, Patche zabawą, Phoenix podstawą.
"dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."
Image Image
adrianus931 Male
serwisnokii
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Nokia 6300/ S5230
Soft: v. 07.21
Operator: Plus
Age: 30
Location: Krzywosądz

Joined: 27 Apr 2009
Online: 12d 6h 53m 35s
Posts: 1002Topics: 268
Reputation point: 2559
    Windows XP Firefox

Post by IuDeX » 18 Apr 2010, o 20:24

A teraz ja wypowiem się na jednego użytkownika.
IuDeX, zgłosił się do konkursu i nie zaprosił nikogo. Duży minus u mnie :fack-off:
Image
IuDeX Male
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: SE XPERIA Tipo
Soft: Android 4.0.4
Operator: Play
Age: 30
Location: Poznań

Joined: 23 Aug 2009
Online: 155d 22h 42m 24s
Posts: 4081Topics: 125
Reputation point: 3661
    Windows 7 Opera

Post by Siwiak » 19 Apr 2010, o 22:36

Adam(Adaś) - spoko ludź :) Fajnie się gada z nim na wszystkie tematy a zwłaszcza związane z fonami xD I nie mam focha , niby na co :)


boczkens - spoko loko cycuś glancuś i w ogóle. na EsBe rzadko gadamy ale jest spoko i sumiennie wywiązuje się z roli moda :)

_NeedSpeed_ - no ten to wymiatacz jest spoko fajny i zna się na fonach :)

adrianus931 - kojarzę skąś typa hehe , nie no żart :) fajnie się z nim gada heh

wasiesto - taa zaje***** expert zna się totalnie na rzeczy zapewne jak reszta z tej grupy, chociaż tylko z nim miałem przyjemność gadać .


pawelooss - Mega zaje***** admin ( nie podlizuje się!!! czyt. dalej!!!) Świetnie prowadzi forum i baardzo dobrze się nim zajmuje . oprawa graficzna forum to już masakra, podoba mi się to za lekkie słowo . Niezłe rozmieszczenie ikon .. No praca zawodowca :P


A teraz uwaga!!!
No koniec muszę powiedzieć że najlepszym użytkownikiem roku jest siwiakpl . Tak ten koleś jest najlepszy i w ogóle nie zamierzam słyszeć krytyki!!! To jest masakra tego forum :P xP

Jak kogoś nie wymieniłem to proszę mi wysłać swoje CV ... Na bank wymienię go tu :P



Zapomniałbym dodać MOTTO ŻYCIOWE siwiakpl TO SKROMNOŚĆ xP xD
Jeśli pomogłem albo podoba się mój upload proszę w podzięce kliknąć :DImage

UWAGA!!! Jeśli któryś z moich uploadów nie działa proszę o zgłoszenie mi tego na pw to wtedy poprawie.
Siwiak Male
Typowy pracujący Polak
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Samsung s20 Ultra 5g
Operator: Play
Age: 32
Location: Gorzów Wielkopolski

Joined: 6 May 2009
Online: 32d 13h 12m 35s
Posts: 842Topics: 216
Reputation point: 856
    Windows 7 Chrome

Post by maciek164 » 20 Apr 2010, o 20:25

Ja wam powiem ja mam szacunek do wszystkich bo wiem że administracja czy moderacja to ciężka sprawa

pozdro :devil:

[ Dodano: 20 kwi 2010, o 20:25 ]
niemówie że jestem ideałem bo czasem coś sypne a nie pomyśle

pozdro :devil:
Image
Image
maciek164 Male
RM-237
Friend
 
Offline
 
Telefon: Nokia3110c tunning
Soft: v 07.21
Operator: Play
Age: 28
Location: Gorzów wlkp.

Joined: 12 Oct 2009
Online: 6d 12h 39m 11s
Posts: 562Topics: 154
Reputation point: 304
    Windows XP Chrome

Post by jojo87 » 22 Apr 2010, o 23:42

A też ocenię, a co mi tam :P

pawelooss - sprawia wrażenie dobrego admina lecz wydaje się mi, że zbyt często zapomina o fakcie iż prowadzi forum, które jako jedyne w całej Polsce porusza tą tematykę. Przydałoby się temu osobnikowi trochę pokory bo to, że ma monopol nie oznacza, że jest super adminem. Nie, nie twierdzę, że pawelooss nic nie wie o prowadzeniu for ale serdecznie Mu życzę konkurenta. Ale takiego, który ma jakieś pojęcie o adminowaniu a nie takiego, który nie ma o tym zielonego pojęcia.

maciek - od taka dziecina, której władza strzeliła do łba. Dodatkowo zamiast prawdę woli łgać na wszystkie strony i iść w zaparte. Dodatkowo zdarza mu się rzucać opinie bez grama słów poparcia. Po prostu taki normalny dzieciak (pomijając fakt, że ma admina, bo to nie powinno się zdarzyć).
Forum do zamieszczania i korzystania z linków referencyjnych. Zapraszam.
Image Image
Uploader: 7.02.2010-25.03.2010, 28-04.2010-7.07.2011; Uploaduję pliki od: 25.10.2009. | | 2-gi pomysłodawca 2009 r.... pomimo 2-msc stażu na forum!
jojo87 Male
Friend
 
Offline
 
Telefon: Nokia 5800 XpressMusic
Soft: 52.0.007
Operator: Plus
Age: 37

Joined: 25 Oct 2009
Online: 14d 6h 25m 59s
Posts: 797Topics: 74
Reputation point: 1467
    Windows XP Firefox

Next

Return to Ogłoszenia & Propozycje

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests