Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 2 [ 22 posts ]
Go to page Previous  1, 2
Print view
Write comments Post new topic


[Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content.

Post Re: [Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content. 22 Jun 2010, o 08:45

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows Vista Firefox
tagal wrote:
Trochę kłopotu sprawiło połączenie przez Phoenix Phone Browser

Na jakiej wersji to robiłeś? Bo mnie osobiście ten program w wersji 2009 w ogóle nie chciał współpracować.

Last post
Reply with quote 


Post Re: [Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content. 22 Jun 2010, o 13:25

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6517 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
pawelooss wrote:
Bo mnie osobiście ten program w wersji 2009 w ogóle nie chciał współpracować.
u mnie to rozwalił całego phoenixa, wywalał tylko jakiś błąd przy starcie i musiałem reinstalke robić. podobno na 2008 działa
Reply with quote 


Post Re: [Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content. 22 Jun 2010, o 14:17

Male - User  Posts/Topics7/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Linux Internet Explorer 6
pawelooss wrote:
Na jakiej wersji to robiłeś?

Witam.
Na wersji użytkownika krzysial - 20084732837+lekarstwo. Sam Phoenix nie chciał współpracować z N6303c - paczka z softem była zainstalowana. Pokazywał tylko udane połączenie przez USB i można było sprawdzić Info o produkcie - nic więcej. Nawet nie mogłem wyjść z trybu Local Mode, musiałem wyjmować baterię.
Pozdrawiam.
Reply with quote 


Post Re: [Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content. 22 Jun 2010, o 14:39

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
A właśnie, czyli potwierdza się, że ta przeglądarka działa jedynie na 2008 i starszych.

tagal wrote:
Sam Phoenix nie chciał współpracować z N6303c

Bo tego modelu jeszcze nie było i nie miał odpowiednich bootloaderów czy czegoś tam, co umożliwia pełną komunikację.
Reply with quote 


Post Re: [Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content. 22 Jun 2010, o 23:41

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6517 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
sprawdziłem i działa jedynie na 2008. 2010 (najnowszy od slayera) wykrzaczył się po zainstalowaniu tego
Reply with quote 


Post Re: [Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content. 23 Jun 2010, o 01:25

Male - User  Posts/Topics7/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Linux Opera
Ciekawostką jest to, że po odłączeniu kabla od telefonu (musiałem zdjąć tylną klapkę, żeby wyjąć baterię i pozbyć się trybu Local Mode), restarcie telefonu i ponownym podłączeniu kabla, przeglądarka łączyła się bez problemu, pytając tylko, czy połączyć – z pulpitu nie kasowałem jej, była widoczna z ostatnio przeglądanymi funkcjami. Robiłem to kilkakrotnie, bo przypominałem sobie "na raty", że jeszcze przydałoby się wykasować coś, co nie będzie mi potrzebne – telefon przełączał się w Local Mode bez problemu.
Reply with quote 


Post Re: [Phoenix] Oczyszczanie pamięci telefonu oraz zmiana Content. 10 May 2020, o 10:21

Male - Sponsor  Posts/Topics333/139  Reputation point 233 
Offline  Profile  WWW 
Windows 7 Firefox
Super! Działa nawet wgrywanie Eksploratorem Windows! :)
Image

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2
Page 2 of 2 [ 22 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 4 guests