[WP8] Odblokowanie developerskie + instalacja gier z poza marketu

Artykuły i poradniki charakterystyczne dla platformy.

Post by bombel201 » 27 Feb 2014, o 20:04

raptowny13 wrote:W związku z licznymi pytaniami na forum o odblokowanie developerskie,postanowiłem sam napisać poradnik jak to zrobić krok po kroku. Dorzucam do tego instrukcje jak instalować gry z poza sklepu. Poniższa instrukcja dotyczy również instalacji gier,które wymagają od urządzenia 1 Gb RAMu na smartfonach wyposażonych w 512 Mb Ram :D


Autorem tego poradnika jest uzytkownik raptowny13 z forum windows-phone.pl ;)

Autor poradnika nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie telefonu/komputera.Nie zachęcam również do piractwa.

A więc tak,najpierw musimy odblokować swojego smartfona developersko.

1.Musimy mieć dodane konto Microsoft do telefonu(raczej większość z nas je posiada).Chodzi o ten e-mail z końcówką @live.com
2.Wchodzimy na strone http://apps.windowsstore.com/. Po prawej jest sing in i tam wpisujemy swój adres e-mail(ten z końcówką @live.com) oraz hasło.Po zalogowaniu powinniśmy na poczte dostać certyfikat.Instalujemy go.
3.Pobieramy z Windows Phone Store aplikacje Preview for Developers
4.Uruchamiamy,przewijamy i powinna pojawić sie informacja,że sie udało.Następnie aplikacja prosi nas o udanie sie do ustawień,a w nich do aktualizacji. Aktualizujemy telefon i mamy już odblokowanie developerskie Dzieki temu dostajemy między innymi możliwość wcześniejszych aktualizacji.

Teraz instalujemy WP8 SDK. Ja w związku z tym iż posiadam Windowsa 7 zainstalowałem WP8 SDK Lite.Poniżej link.

WP8 SDK Lite win7

Przed instalacją zalecam ściągnąć http://www.microsoft.com/pl-pl/download ... x?id=40779 i go zainstalować.
Po instalacji tych aplikacji uruchamiamy Windows Phone Developer Registration
Aplikacja poprosi nas o podłączenie telefonu i odblokowanie ekranu.Jeśli wyskoczy taki błąd

Image

należy zainstalować sterowniki dla swojego urządzenia (telefonu).
Tutaj link do sterowników dla Noki.
Sterowniki dla HTC

Po ich instalacji odświeżamy połączenie i powinno wszystko być dobrze
Ostatni program jaki będzie nam potrzebny to XAP Deployer 2.0 tutaj link

Teraz wystarczy tylko pobrać XAPa z internetu. Po uruchomieniu XAP Deployer 2.0 klikamy Add XAP Files,wyszukujemy swojego xapa i instalujemy na fonie poprzez kliknięcie DEPLOY

Image

Nie będe tutaj podawał linków skąd ściągać xapy.

Dodaje film,aby wam udowodnić,że sposób działa i można odpalić gry które wymagają 1 Gb RAM na słabszych urządzeniach. Poniżej Modern Combat 4 i moja lumia 625. Nie namawiam Was do piractwa.Pisząc ten artykuł chce Wam uświadomić,że taka możliwość istnieje.



Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek czesci poradnika bez zgody autora jest zabronione.

Autor: raptowny13
Image

bombel201 otrzymał za ten post 5 punkty reputacji od 2 użytkowników:
+Krzysiek_PL, fihu4.
bombel201 Male
TEN OKRUTNY xD
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: LG G6
Soft: 7.0 Nougat
Operator: Play

Joined: 21 Mar 2010
Online: 104d 17h 43m 53s
Posts: 2793Topics: 816
Reputation point: 4150
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by Krzysiek_PL » 27 Feb 2014, o 20:18

fajne, fajne może skorzys.... Nie nie mogą mam tylko 2gb na apki ;___;
Ericsson s868->Nokia 8210->Nokia 3100->Siemens a57->Samsung C300->Nokia 2600->Sony ericsson t68i->Nokia 3510i->Samsung x640->Nokia 3110classic->Sagem my411x->Nokia 6300->Samsung u800->Nokia E52->Sony Ericsson Zylo->Nokia X2-00->nokia 5230->LG P350(swift me)->Samsung Galaxy mini 2->Windows Phone 8s by HTC->Sony Xperia M/Nokia N8-00->Huawei P8 Lite-> iPhone SE 64GB-> Honor View 10 -> Oneplus 7t -> Iphone 13 pro

Newsman - 27.01.2013-??.??.??


Wrzuciłem fajny news...? Jesli tak daj Image
Krzysiek_PL Male
*BOOM HEADSHOT*
Newsman

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Honor View 10 || Oneplus 7T
Soft: Android 8.0 || Android 10
Operator: Plus
Age: 28
Location: Mikołów

Joined: 16 Jul 2011
Online: 138d 22h 22m 27s
Posts: 2149Topics: 499
Reputation point: 2966
    Android Opera


Return to [WIN] Tutoriale

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests