Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 2 of 3 [ 32 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Print view
Write comments Post new topic


Ostrzeżenia - wasze zdanie.

Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 15:18

Male - Sponsor  Posts/Topics565/40  Reputation point 641 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Chrome
Agentix, a ja wgle nie wiem o co Ty takie halo robisz. Ja Ci powiem tak jak to widzę oczyma młodego modka ;] Robisz z siebie nie wiadomo jakiego znawcę i potrafisz się kłócić i wymądrzać o najmniejsza pierdołę z ludźmi, którzy na rangę eksperta sobie zapracowali. Dopiski przy motywach, że "zrobię świetne", a te są "wspaniałe i estetyczne" są po prostu śmieszne.
Co do ostrzeżenia. Z tego co widzę, jak przeglądam forum, spora część Twoich postów ma dopisek: "Post wygaśnie..."
Na dodatek chyba wszyscy Modzi/Admini wygaszając post, piszą informację poprzez edycję postu, a o czymś takim dostajesz informację via PW.
Więc nie ściemniaj, że niby nie wiesz za co dostajesz warna, skoro informacja o warnie była identyczna jak ta, którą dostajesz przy wygaszeniu.
Pozdrawiam, b3s.

Last post
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 15:35

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
bastard3son, z tym ekspertem to może masz rację. Ale jeśli chodzi o motywy, to testowałeś wogóle jakiś mój motyw? Zauważ że w moim temacie wykonam, przymiotnik "świetne" dopisałem dopiero, gdy wiele osób zaczęło chwalić moje motywy i ich ładny wygląd...
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 15:46

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Ale on nie mówi, że twoje motywy nie są świetne, tylko, że ty sam, jako autor, tak o nich mówisz, a to już jest lekko żenujące. Gdybym na okładce jakiejś książki autor napisał 'ta książka jest świetna' to być może ty byś pomyślał, że książka faktycznie jest świetna, ja natomiast myślę wtedy, że autor jest debilem
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 16:34

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Podaj konkretne przykłady to spokojnie porozmawiamy, bo na razie to nie za bardzo wiem o kogo ci chodzi. Wiem tylko, że mnie akurat spam bardzo drażni i staram się go wygaszać.
Co do kolegi groniog to nie ma chyba powodów, żeby go banować. A to, że nic sobie nie robi z minusów? A co ma zrobić? Minusy to informacje dla pozostałych, że może nie warto z taką osobą rozmawiać
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 19:20

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
bastek1215 wrote:
Wracając do warnów to chyba widać na pierwszy rzut oka że wielu ma tu taryfę ulgową a mody i admini wlepiają je od święta.

A u Ciebie widać, że nie wiesz co to są przecinki.

Ja uważam tak jak większość userów, że warny są po to, by je przyznawać. Jeśli delikwent sobie zasłużył - czemu nie? Marudzisz, a masz 1 (słownie jedno!) ostrzeżenie!!! Świat się nie skończył, Ty żyjesz i wiesz już czego nie robić.
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 20:54

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
bastek1215, jeśli ciążą na mnie winy z tej racji, że rzadko daję warny, to chcę być winnym jak najdłużej. :P Co do przytoczonego usera, to zauważ, że ma on już 2 warny, a jego posty śledzę akurat bardzo uważnie i z kolejnym chamstwem nie będę się już ociągał z ostatecznością, bo moderatorów i porządek ma gdzieś. Po prostu od poprzedniego upomnienia pohamował się jednak, jakby domyślając się kary, inaczej już wcześniej poszedłby na banicję. :]
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 21:09

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
bastek1215 wrote:
Heh tak jak myślałem,od razu krytyka :O spoko :) sorry ze się wtrąciłem,już mnie nie ma.


Jak ja napisałem, żebyś napisał dokładnie o co ci chodzi i spokojnie porozmawiamy to to sobie olałeś, ale jak IuDeX czepił się głupich przecinków to od razu 'o, niezasłużona krytyka, czyli pewnie mam rację'.
Jak już zaczynasz jakiś temat to go dokończ żeby można go było wyjaśnić. Albo nie odzywaj się wcale

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 1 sierpnia 2010, o 21:14 ]
Lubię podenerwować :)
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 21:38

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
bastek1215 wrote:
michero, Mi ogólnie chodzi że jesteście za bardzo delikatni.Przykład to dział giełda np ten wątek kupie-telefon-od-300-do-500zl-tylko-nokia-se-wifi-vt11433.htm i napisz mi teraz że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

A tak po za tym nic nie olałem :) napisałem swoje zdanie o tym wszystkim i tyle.

Nie rozumiem. Ma 2 ostrzeżenia.
Nie wiem o co ci chodzi.
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 21:50

Male - Sponsor  Posts/Topics4081/125  Reputation point 3661 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Konkrety proszę.
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 22:21

Male - Expert  Posts/Topics1576/61  Reputation point 3148 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
michero wrote:
ja natomiast myślę wtedy, że autor jest debilem

a to dobre :lol-sweat:

tak w ogóle, warn ma tylko charakter resocjalizacyjny, robisz źle dostajesz warna to jest szansa że już tak nie będziesz robić, a jak to nic nie poskutkuję to dostaniesz następnego. Nie ma co dyskutować i się rozczulać, minie 60dni i konto będzie czyste.
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 22:53

Male - Administrator  Posts/Topics12082/1215  Reputation point 17485 
Offline  Profile  WWW   
Symbian Mozilla
Zawsze można też wyjść z sytuacji obronną ręką, czyli zachować się bardzo odpowiednio i odpracować warny artykułami, videotutorialami, szczególnymi upami, patchami lub innymi projektami. :)
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 22:58

Male - Sponsor  Posts/Topics778/33  Reputation point 1510 
Offline  Profile   
Java Opera
No ja właśnie pracuje nad tymi oficjalnymi motywami NH, tyle że na S60 to raczej nie zrobię, bo nie mam na czym testować ;/
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 23:03

Male - Friend  Posts/Topics656/33  Reputation point 810 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Na przykładzie i to bardzo prostym... Cwaniakujesz, dostaniesz po 'ryju' uspokoisz się to będzie dobrze, a jeśli nie to znów dostaniesz... I tak do trzech razy sztuka... A później po 60 dniach wychodzisz ze szpitala... :P

[ Komentarz dodany przez: IuDeX: 1 sierpnia 2010, o 23:29 ]
Nie wygaszaj, bo nie trzeba ;) Dobry przykład.
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 23:17

Male - HydePark Mod  Posts/Topics3755/345  Reputation point 4123 
Offline  Profile   
Java Opera
"Większe błędy są przymykane, a małe, wyolbrzymiane.". Taki mój cytat, który pasuje na wszystkie fora dyskusyjne, bez wyjątków. Co do ostrzeżenia, oczywiście że słuszne, lecz cały przekaz tego tematu wygląda tak na prawdę tak: czemu ja dostałem ostrzeżenie, a on nie? Jak to tłumaczą modzi na niektórych forach: to zależy od samopoczucia, jednemu zwróci ostrzeżenie, a jak zobaczy, że następna osoba to robi to może się nieźle wkur... i postawić warna. Taka filozofia, nawet jak by został zwiększony rygor to powtarzały by się podobne sytuację. W sprawie tego użytkownika z bazaru, z własnym tematem, widzę że ktoś już zrobił tam początek. ;)

PS: Coraz lepiej mi idzie wysyłanie z komórki wiadomości na forum. ;D

Pozdrawiam
adrian219
Reply with quote 


Post Re: Ostrzeżenia - wasze zdanie. 1 Aug 2010, o 23:27

Male - Friend  Posts/Topics656/33  Reputation point 810 
Offline  Profile   
Windows XP Firefox
Ale robicie z tego jakieś wielkie halo... Jak by przez ten jeden warn połowę życia wam zabrano... :] Jestem chętny żeby ktoś dał mi dwa warny... :)
Ciekawe jak to byście Wy rozdawali te warny... Byli byście sprawiedliwi dla wszystkich...?? Raczej nie...
Nie oczekujcie od administracji bóg wie czego, to też jest człowiek i zdarzy mu się pomylić, że temu da warna, a drugiemu nie chociaż zrobił to samo albo tylko ostrzeżenie ustne dostał... Znacie regulamin to powinniście go przestrzegać...

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3 [ 32 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests