
Pentagram Ego
Pierwszym smartfonem firmy, który już trafił do sklepów i współpracuje z darmową siecią Aero2, jest model Pentagram Monster, którego cechą charakterystyczną jest bateria o pojemności 4100 mAh. Monster posiada dwa sloty na karty SIM (DualSIM). Można w jednym zainstalować kartę Aero2 a w drugim zwykłą, telefoniczną. Oczywiście można tez korzystać z dwóch kart telefonicznych jednocześnie np: telefon służbowy i prywatny.
Pentagram Ego wyposażono m.in. w 8-megapikselowy aparat główny, a nad całością czuwa Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Smartfon posiada moduł GPS, Bluetooth 3.0 oraz oferuje wsparcie dla Wi-Fi - Direct, Hot Spot. Obudowa będzie miała grubość 8,9 mm i znajdzie się na niej dioda powiadomień.
Niestety w informacji o Pentagram Ego, na na profilu producenta na Facebooku, nie ujawniono daty jego premiery. Przewidywana cena detaliczna 949zł z VATem.
telix
