Plus: internet LTE bez limitu transferu

Najnowsze doniesienia z branży GSM, recenzje nowości aplikacji i gier.

Post by bombel201 » 4 Jun 2014, o 09:05

Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają do swojej oferty nie lada gratkę dla fanów superszybkiego internetu LTE. Poznajmy szczegóły.

Od jutra, 3 czerwca, Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają nową ofertę - Internet Power LTE. Umożliwi ona nielimitowane korzystanie z mobilnego internetu przez cały czas trwania umowy.

Parametry techniczne Internetu LTE sprawiają, że zaczyna on powoli stawać się doskonałą alternatywą dla łącza stałego. Natomiast jego przewagą jest mobilność. Jesteśmy przekonani, że tak jak telefony komórkowe zastąpiły linie stacjonarne, tak w dłuższej perspektywie, wraz z rosnącą popularnością smartfonów i rozwojem infrastruktury LTE, klienci dostrzegą bezzasadność posiadania dwóch usług - stacjonarnej i mobilnej - oraz płacenia dwóch abonamentów i wybiorą tę bardziej uniwersalną, czyli mobilną - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Członek Zarządu Polkomtelu.

W skrócie, nowa oferta prezentuje się następująco: klient będzie miał do wyboru abonament w trzech wysokościach (59,90 zł, 69,90 zł, 89,90 zł) różniących się podstawowym pakietem danych. Co ciekawe, limitem nie będzie objęte korzystanie z internetu w technologii LTE. Umowę trzeba podpisać na 24 miesiące. Użytkownik otrzyma modem, router oraz zestaw ODU-IDU do domowego internetu LTE. Nowa oferta dostępna będzie również w programie smartDOM.

Image

* Klasa MAKSYMALNA: najwyższa technicznie możliwa prędkość, klasa SZYBKA: do 20 Mb/s, klasa WYGODNA: do 10 Mb/s.

zrodlo: komputerswiat.pl
Image
bombel201 Male
TEN OKRUTNY xD
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: LG G6
Soft: 7.0 Nougat
Operator: Play

Joined: 21 Mar 2010
Online: 104d 17h 43m 53s
Posts: 2793Topics: 816
Reputation point: 4150
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by Grot » 5 Jun 2014, o 13:09

Internet mobilny nie ma u mnie racji bytu ze względu na wysoki stosunek cena/transfer. A LTE to tylko "powód" by szybciej zużyć transfer podstawowy.
Aktualnie pobieram z Originu BF3 i to ma 20,58 GB, lubię obejrzeć sobie filmiku na YT w 720P, do gier czasem pobiorę dodatki, które czasami ważą nawet 1 GB! I co mi by zostało? A do telefonu to mam Wi-Fi i lejek po za domem, zupełnie wystarczający (plus Opera Mini/Max).
Grot Male
60%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Samsung Galaxy S3 Neo
Soft: 5.0.2
Operator: Virgin Mobile
Location: Zabrze

Joined: 24 Dec 2012
Online: 5d 8h 56m 7s
Posts: 243Topics: 23
Reputation point: 125
    Windows 7 Opera

Post by wook » 5 Jun 2014, o 16:19

Co do LTE to do końca roku Play w miastach gdzie ma LTE ma dość ciekawą ofertę na kartę za 50 PLN jest net bez limitu na 3 msc i kasa zostaje na koncie (te 50 PLN to po to by mieć aktywne konto), jak kupie coś z LTE to wtedy będę używał.
Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
wook Male
Nokia Fanboy - Wook
Friend

User avatar
 
Offline
 
Telefon: NOKIA E6/N8/Lumia 820/Walton Primo G1/Honor 8
Soft: Symbian Belle/WP 8.1/Android 4.2/7.0
Operator: Virgin Mobile
Location: Polska

Joined: 16 Aug 2011
Online: 57d 10h 29m 57s
Posts: 2604Topics: 346
Reputation point: 1585
    Android Opera

Post by jonny » 5 Jun 2014, o 23:46

LTE w Play to jak 3G w Plusie XD
Przeczytaj przed napisaniem posta w Downloadzie! :arrow: regulamin-dzialu-download-vt577.htm
Rekrutacja do grupy uploader ciągle trwa! Sprawdź czy spełniasz wymagania :arrow: zasady-rekrutacji-do-forumowych-grup-vt3498.htm#p16645

Copy.com, czyli (nie tylko) mój reflink daje Ci dodatkowe 5 GB przestrzeni na dane w chmurze.
10 GB na start to chyba dobra oferta. https://copy.com?r=TnISVv
jonny Male
Spam Killer
Uploader Mod

User avatar
 
Offline
 
Telefon: iPhone 7 128GB Black
Operator: Mobile Vikings
Age: 34

Joined: 1 May 2009
Online: 152d 14h 7m 36s
Posts: 2783Topics: 1425
Reputation point: 6311
    Macintosh Safari


Return to Nowości & Ciekawostki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests