Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus

Post PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 7 Sep 2014, o 18:50

Male - 70%  Posts/Topics294/39  Reputation point 312 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
"H. jest twoim nowym przyjacielem. Nie bój się H. Nie bój się konsekwencji" - tak komórkowa sieć Plus zapowiada wprowadzenie na rynek nowej oferty. Premiera już w przyszłym tygodniu.

Image
PlusH


Od piątku w reklamach, na Facebooku oraz na stronie internetowej pojawia się logo komórkowej sieci Plus, zamalowane sprayem w kształt litery "H". Niektóre media ogłosiły, że zmiana logo to rzekomy atak hakerski. Okazuje się jednak, że to kampania teaserowa nowej oferty w Plusie.

Image

PlusH
Na poniedziałek (8 września 2014 roku) sieć Plus zaplanowała konferencję prasową, na której ma zaprezentować szczegóły nowej oferty. "Przyjdź i sprawdź co można robić bez konsekwencji" - czytamy w zaproszeniu dla dziennikarzy. Na Facebooku ruszył już profil nowej oferty "bez konsekwencji".

Na chwilę obecną nie wiadomo jakiego segmentu będzie dotyczyła nowa oferta Plusa. Wiele wskazuje na to, że operator wprowadzi nową ofertę w segmencie pre-paid ("na kartę"). Po akcji reklamowej można podejrzewać, że będzie to oferta stworzona z myślą o młodych, aktywnych użytkownikach telefonów komórkowych.


info ze stronki media2.pl

Last post
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 7 Sep 2014, o 19:07

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6516 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Jak będą dalej traktować klienta jak gówno to życzę im powodzenia :hihi:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 552#746552

Straciłem jakikolwiek szacunek do tej sieci, nic sensownego nie oferują, sto lat za cywilizacją a teraz jeszcze coś takiego :hmm:
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 7 Sep 2014, o 19:31

Male - 70%  Posts/Topics294/39  Reputation point 312 
Offline  Profile 
Windows 7 Chrome
zobaczymy co to bedzie za oferta

mieli przecież swoją marke 36i6 czemu znikła a teraz takie coś, pan S...... chce zarobić na młodych jak to gdzieś przeczytałęm ''Gimbach''
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 13:13

Male - Administrator  Posts/Topics12081/1215  Reputation point 17483 
Offline  Profile  WWW   
Windows 7 Firefox
Plus zapowiedział wprowadzenie na rynek nowej marki na rynku telekomunikacyjnym. Plush na kartę ma spodobać się młodym użytkownikom, którzy bardzo intensywnie korzystają ze swoich urządzeń mobilnych, ale nie chcą wiązać się z operatorem żadną umową. Warunki mają być proste i przejrzyste.

Image

Ostatnio nastała moda na tworzenie ofert sieci komórkowych kierowanych przede wszystkim dla aktywnych młodych użytkowników. Było więc NJU w Orange, było też JUMP w T-Mobile. Plus postanowił podejść do sprawy nieco inaczej i zaprezentował Plush na kartę, który jak sama nazwa wskazuje jest jedynie ofertą prepaid.

Plus przygotował kilka opcji, które mają być dostosowane do różnych preferencji użytkowników. Pierwszy pakiet dotyczy osób, które chcą raczej zbilansowanego pakietu usług lub nie jest potrzebny im komórkowy internet:
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i pakiet 0,5 GB internetu za 35 zł do wykorzystania przez 30 dni.
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 30 zł do wykorzystania przez 30 dni.
  • Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 25 zł do wykorzystania przez 30 dni.

Jest też opcja dla użytkowników, którzy preferują korzystanie z sieci i wysyłanie SMS-ów. W tym przypadku mamy dwie oferty:
  • Pakiet 2 GB na Internet, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 9 gr/min do wszystkich sieci komórkowych za 20 zł na 30 dni.
  • Pakiet 2 GB na Internet i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 15 zł na 30 dni.

Firma przygotowała oczywiście nowe startery za 5 zł, w przypadku których po doładowaniu za 30 zł możliwe jest testowanie za darmo opisanych funkcji przez pięć dni. Kwoty doładowań i czas ważności konta są typowe dla ofert Plusa. Osoby, które posiadają już własny numer mogą przenieść się do Plush na kartę i dzięki temu otrzymać bonus 240 zł w 12 kolejnych doładowaniach za min 30 zł. Sama oferta ma być dostępna od jutra, podobnie zresztą jak cała kampania marketingowa włącznie z reklamami w największych mediach w Polsce.

Źródło: pclab.pl
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 15:14

Male - 60%  Posts/Topics243/23  Reputation point 125 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
http://plushbezlimitu.pl/#order-free-strater można zamówić darmowy starter ;).
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 18:56

Male - Friend  Posts/Topics695/70  Reputation point 1132 
Offline  Profile 
Windows Vista Chrome
Głupota, skoro dla młodych to dwa m-ce neta (np. 1GB)+ 500 sms'ów i jest OK ;D
A nie jakimiś rozmowami zadręczają ;>
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 20:06

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
500 sms'ów
Jeden, góra, dwa dni. Właśnie młodych przyciągną nielimitowanymi SMSami jak już
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 20:39

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Android Chrome
Plus nigdy nie umial stworzyc dobrej oferty dla klienta...
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 20:45

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
Nie narzekam.
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 20:49

Female - Moderator  Posts/Topics821/35  Reputation point 2414 
Offline  Profile  WWW   
Windows 8 Chrome
bombel201 wrote:
Plus nigdy nie umial stworzyc dobrej oferty dla klienta...

Dla mnie ten pakiet wydaje się opłacalny
Quote:
Pakiet 2 GB na Internet i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 15 zł na 30 dni.

Choć neta przydałby się dodatkowy gigabajt. xD
Gdyby nie to, że mam obecnie kartę z Play, to bym to wzięła. Może kiedyś, jako numer prywanty. :P
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 20:58

Male - Friend  Posts/Topics695/70  Reputation point 1132 
Offline  Profile 
Symbian Opera
HitFan wrote:
500 sms'ów
Jeden, góra, dwa dni. Właśnie młodych przyciągną nielimitowanymi SMSami jak już

COOO XD
Ja nie mogę wypisać 250 przez dwa tygodnie a ty mi tu piszesz, że 500 to dwa dni...
No ale rozumiem, ja nie mam z kim pisać,a ty dziewczyna i wg.
Forever alołn ;____;
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 21:13

Male - Friend  Posts/Topics1259/61  Reputation point 2512 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
HitFan, weźcie se WhatAppa. Kiedy odkryłem tą wspaniałą aplikację moje rachunki spadły bardzo mocno w ch**.
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 9 Sep 2014, o 21:25

Male - Expert Mod  Posts/Topics6343/292  Reputation point 4821 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Chrome
boczkens wrote:
HitFan, weźcie se WhatAppa. Kiedy odkryłem tą wspaniałą aplikację moje rachunki spadły bardzo mocno w ch**.

Mam whatsappa, ale niestety na Nokie 6303c nie ma. Inaczej dawno byśmy pisali. Choć z drugiej strony płaci 10zł miesięcznie za nolimit SMSów do wszystkich sieci i jest gut, a ja w ramach abonamentu też mam bez limitów.
Reply with quote 


Post Re: PlusH - nadchodzi nowa oferta sieci Plus 10 Sep 2014, o 07:47

Male - Friend  Posts/Topics1154/47  Reputation point 591 
Offline  Profile 
Windows 7 Firefox
Oferta jest taka sobie.

Ciekawe przez ile utrzyma się ta oferta na kartę i jakie będzie nią zainteresowanie...
Last edited by hubert123454 on 10 Sep 2014, o 07:48, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 14 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest