Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat



Ogłoszenie


Forum NokiaHacking.pl obchodzi swoje 15. urodziny! Image






Previous topic | Next topic
Page 3 of 3 [ 35 posts ]
Go to page Previous  1, 2, 3
Print view
Write comments Post new topic


Pomoc w wybraniu szkoły i profilu (humanistyka).

Post Re: Pomoc w wybraniu szkoły i profilu (humanistyka). 16 Mar 2010, o 15:04

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows XP Firefox
Made, to Ty wyleciałeś z Marketingiem. Ja tylko wspomniałem że marketing to mały pryszcz w technikum ekonomicznym. Widocznie nie zrozumieliśmy się.

Last post


Post Re: Pomoc w wybraniu szkoły i profilu (humanistyka). 16 Mar 2010, o 17:22

Male - Friend  Posts/Topics526/18  Reputation point 802 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
No widocznie nie.


Post Re: Pomoc w wybraniu szkoły i profilu (humanistyka). 16 Mar 2010, o 17:48

Male - Moderator  Posts/Topics2689/124  Reputation point 4964 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Marketing to świetna sprawa. Zaraz po logistyce chyba właśnie marketing jest najbardziej przyszłościowy ;)
W logistyce i marketingu robota będzie zawsze :)

[ Dodano: 16 mar 2010, o 16:48 ]
co Wy tu z artykułami konstytucji wyskakujecie ... :sweet:
:lol-above:


Post Re: Pomoc w wybraniu szkoły i profilu (humanistyka). 17 Mar 2010, o 02:01

Male - Sponsor  Posts/Topics1524/67  Reputation point 3323 
Offline  Profile 
Java Opera
Po logistyce to może i tak, po marketingu to aż taki pewny bym nie był, bo naprawdę sporo ludzi wybiera marketing.
Moim zdaniem, jeśli mówimy o szkołach średnich, to chyba najlepiej wybrać tą najlepszą w okolicy. A to czy to będzie liceum ekonomiczne czy dziennikarskie ma chyba mniejsze znaczenie, bo raczej to studia cię bardziej ukierunkowują. Więc moim zdaniem wybór szkoły średniej ma trochę mniejsze znaczenie, byle była dobra. Chyba że nie planujesz studiować to chyba lepsze będzie jakieś technikum czy szkoła po której masz jakiś zawód, bo to zawsze coś.
Ja sam na koniec podstawówki stawałem przed wyborem szkoły. Oceny miałem dobre, pasek był (jedyny w życiu;)), byłem dość mocny, więc dostałbym się wszędzie. Chciałem iść do liceum, miałem 2 na oku. Jedno z profilem inf-mat, a drugie jedno z najlepszych wówczas w Bytomiu. Zdecydowała jakaś głupota. Że do tego drugiego szło o wiele więcej moich znajomych, a nie tylko jeden jak do tego pierwszego. I z perspektywy czasu oceniam, że to był naprawdę dobry wybór (może dlatego, że chodziłem z gosią andrzejewicz do klasy;)).
Trochę się rozpisałem, ale chodzi mi o to, że moim zdaniem nie ma się co spinać przy wyborze szkoły średniej, szczególnie jak ma się w planach studia.
A co do studiów. Wiadomo, najlepiej gdyby każdy studiował co lubi, ale nie zawsze się da;) kierunki humanistyczne, typu politologia czy socjologia, moim zdanie są dość bez mało perspektywiczne. Ewentualnie może coś z językami. Ekonomia zawsze ma branie. Marketing jest fest popularny. Jak ktoś nie wie co chciałby studiować to może tam iść;) wydaje mi się, że marketing może być naprawdę ciekawy, tyle że przez to ile ludzi na niego idzie to w przyszłości może być spora konkurencja na rynku pracy.
No i politechnika. Nie wiem, może się mylę, ale myślę, że jest najbardziej perspektywiczna. Jednak co inżynier to inżynier;) mimo, że kierunki może nie brzmią zbyt przyjaźnie i że jest trochę pracy to jednak warto wybrać kierunek techniczny.
Podsumowując, nie ma łatwo;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 17 marca 2010, o 00:43 ]
michero wrote:
może dlatego, że chodziłem z gosią andrzejewicz do klasy;)

"Nie to, żebym się chwalił... ale się pochwalę." xD
OT: Naprawdę Andrzejczuk się nazywała, jak to w Wikipedii pisali? :P


[ Dodano: 17 mar 2010, o 00:01 ]
Ta, i nie była blondynką;)


Post Re: Pomoc w wybraniu szkoły i profilu (humanistyka). 17 Mar 2010, o 13:45

Male - Redaktor  Posts/Topics1184/276  Reputation point 668 
Offline  Profile   
Windows XP Chrome
Jak macie się kłócić to lepiej niech admini zamkną ten temat. Decyzja podjęta - humanistyczno - medialne 2LO.

@PS ja chodzę do szkoły z Natalią Kukulską :-)

Można zamknąc.

Top

Write comments  Post new topic
Go to page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3 [ 35 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 1 guest