[Softy] Poszukiwania Windows NOKIA

Napisz tutaj, jeśli tylko czegoś szukasz lub masz inną prośbę!
Forum rules
Jeżeli poszukujesz jakiejś rzeczy:
Załóż nowy temat, z listy rozwijalnej wybierz kategorię poszukiwanej rzeczy, w tytule tematu napisz jej dokładną nazwę, a w treści tematu opisz jej szczegóły.

Jeżeli realizujesz prośbę o daną rzecz:
Nie zamieszczaj linku do znalezionego pliku bezpośrednio w temacie z prośbą, tylko wrzuć go najpierw do osobnego tematu w odpowiednim dziale Downloadu.

Post by nywi3 » 3 Jan 2022, o 10:04

Cześć, ze względu na ostatnio odkopany na forum temat zagubionego systemu operacyjnego autorstwa adriana-93
Windows NOKIA stworzonego pod kątem "naprawy/serwisowania/moddingu" starszych Nokii, niestety
linki w temacie po kilkunastu latach się wywaliły, a pod oryginalnym tematem było trochę dramy, więc przychodzę do was z prośbą..,

Jeżeli ktoś posiada system lub ma do jego odnalezienia jakieś poszlaki, bardzo proszę o interakcje pod tym postem.
Tworząc temat miałem za uszami że poszukiwania powinny być zamknięte w temacie oryginalnym lecz myślę że mądrym będzie rozdzielenie poszukiwań od reszty rzeczy, myślałem też że po co te poszukiwania, skoro z oryginalnego tematu wywodzi się iż to zwykły Windows XP SP3, lecz być może były tam jakieś fajne bonusy typu własne tapety, ikony, być może nawet cały system wyglądał jak symbian na kompa xP ??
Tak czy siak, myślę że misja "archiwizacja Windowsa Nokii XP" zachowa się w złotym lore forum. Poza tym odkurzymy trochę zakurzony dział.

Oryginalny temat:
system-nokia-based-on-windows-xp-pro-sp3-vt2929.htm

[ Komentarz dodany przez: Wunder Wungiel: 6 stycznia 2022, o 15:10 ]
To był po prostu zwykły XP SP3, ale zmodyfikowany pod kątem użyteczności przy modowaniu Symbiana i S40. Miał out-of-box uwzględnionego Phoenixa, J.A.F., Nokia Cooker, PPM Editor itp. Wątpię, czy miał ikonki Symbiana itp. - on nie miał wyglądać jak Symbian, miał pomagać w modowaniu, tuningu i flashowaniu Symbian i S40
Last edited by nywi3 on 3 Jan 2022, o 10:19, edited 3 times in total.
• Nokia 7230 • LG H320 • Nokia 6 • Huawei Y5 2018 • > Vivo Y11s < • :)
nywi3 Male
40%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: Vivo Y11s V2028
Soft: Android 13
Operator: Play
Age: 14
Location: Trzebinia

Joined: 10 Mar 2021
Online: 6d 19h 21m 10s
Posts: 114Topics: 9
Reputation point: 100
    Windows 10 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by GarfieldWithNokia » 3 Jan 2022, o 10:12

GarfieldNotFound
Da ktoś Image?
Miau?

GarfieldWithNokia Male
Miauuuuu
Patcher

User avatar
 
Offline
 
Telefon: C5-00.2 | E6-00 | X7-00 | N8-00 | N900
Operator: Virgin Mobile
Age: 17
Location: Gdzieś w interncie

Joined: 11 Aug 2021
Online: 6d 19h 10m 19s
Posts: 357Topics: 38
Reputation point: 188
    Windows 10 Chrome


Return to Poszukiwania & Prośby

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests