Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu.

Post Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 27 Dec 2010, o 10:27

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Witam.

Opisze jak usunąc tapetę orange przy uruchamianiu telefonu.

1.Oxy Cube-em wchodzimy do C:/hiddenfolders i tam powinien znajdowac się plik 6300power.gif
2.Otwieramy go paintem i malujemy wszystko na np. czarno i zapisujemy zmiany.
3.Restartujemy telefon i powinien nam wyskoczyc czarny ekran zamiast tapety orange.

Image

Last post
Reply with quote 


Post Re: Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 28 Dec 2010, o 02:23

Male - Sponsor  Posts/Topics9186/98  Reputation point 6517 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
nie prościej przez mobimb zrobić reset Startup logo albo wgrać niebrandowany SW?
Reply with quote 


Post Re: Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 28 Dec 2010, o 15:11

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Windows XP Chrome
Niekiedy nie ma niebrandowanej wersji softu , który posiadamy. xP

[ Dodano: 28 gru 2010, o 14:11 ]
Edit: Możemy tym sposobem zrobić własną tapete na paincie. Wystarczy ,że namalujemy co tam chcemy.
Reply with quote 


Post Re: Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 31 Dec 2010, o 10:23

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
zibi305 wrote:
Możemy tym sposobem zrobić własną tapete na paincie. Wystarczy ,że namalujemy co tam chcemy.


... lub podmienimy inną grafiką ;) A nie lepiej usunąć to po prostu? ;> Obyło by się bez czarnego ekranu.
Reply with quote 


Post Re: Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 17 Apr 2012, o 01:45

Male - 10%  Posts/Topics23/1  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
No właśnie... Podłączam się pod temat panowie. Zastosowałem w swojej Nokii 5130xm to i wyszukałem jakiegoś gifa na startowe logo. Nadałem nazwę taką jaka widnieje przy oryginalnym startowym gifie mojego operatora. w MB Browser po prostu wkleiłem ten mój "fejk" gif startowy i już :lol: działa elegencko. szybko, prosto, tanio... A tak zawsze lepiej wygląda niż ciągle jedno i to samo logo operatora na starcie...
Reply with quote 


Post Re: Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 17 May 2012, o 13:59

Male - User  Posts/Topics4/0  Reputation point 7 
Offline  Profile   
Windows Vista Internet Explorer 7
Ja mam iphone 4s od Orange i nie da sie tego usunac.:( W noki 6300 usunalem ta grafike i byl bialy ekran przez 3 sek.
Reply with quote 


Post Re: Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 17 May 2012, o 15:27

Male - Patcher  Posts/Topics2810/173  Reputation point 1827 
Offline  Profile 
Symbian Opera
Zawsze możesz sobie podmienić na jakiś własny obrazek :).
Reply with quote 


Post Re: Pozbywanie się brandowanej tapety przy uruchamianiu telefonu. 23 Dec 2012, o 16:24

Female - User  Posts/Topics3/0  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 7 Opera
o i wszystko działa dzięki za opis kuz miałam do tego loga

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 8 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 2 guests