Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Problem z Internetem w Orange

Post Problem z Internetem w Orange 10 Oct 2010, o 18:16

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 6
Witam na początku proszę o przeniesienie tego tematu jeżeli zły dział, a więc do sedna. Od ok. 4 dni nie ma internetu. Gdy uruchamiam aplikacje " Orange Free" wszystko pięknie ładnie, znajduje modem, ale gdy klikam na połącz to wtedy pasek ładowania dochodzi do momentu " Odbywa się uwierzytelnianie " czyli połowa. Dzwoniłem w tej sprawie już do BOK-u ( Biuro Obsługi Klienta) i pan stwierdział, że jest uszkodzony modem (ZTE MF636), ale to jest nie możliwe ponieważ byłem u kumpla sprawdzić go i u niego łączy z neta normalnie wszystko okey. Nie wiem już co ma zrobić,robiłem formata ale znów to samo. A co najlepsze około 7 miesięcy miałem to samo ale wtedy zaistalowałem Win7 i problem zniknął.


A teraz moje pytanko do was co może blokować to połączenie z netem ?

Last post
Reply with quote 


Post Re: Problem z Internetem w Orange 10 Oct 2010, o 18:29

Male - Friend  Posts/Topics797/74  Reputation point 1467 
Offline  Profile  WWW 
Windows XP Firefox
A teraz moje pytanko do was co może blokować to połączenie z netem ?
Może jakiś firewall? Albo pakiet antywirus + firewall taki jak np. COMODO Internet Security Premium 5.

Może na dysku masz małego "szkodnika" blokującego połączenie z siecią. Zdobądź od kogoś Combofixa. Jeśli na swoim komputerze masz Windowsa XP to uruchom go w trybie awaryjnym bez obsługi sieci. Tylko podczas działania aplikacji nic nie rób na komputerze, nawet nie ruszaj myszką (nie wiem co się może stać ale wszędzie tak ostrzegają). Koniecznie niech Combofix pochodzi z jednego z tych źródeł:
http://www.bleepingcomputer.com/download/anti-virus/combofix
lub
http://www.forospyware.com/sUBs/ComboFix.exe
Reply with quote 


Post Re: Problem z Internetem w Orange 11 Oct 2010, o 18:59

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows XP Internet Explorer 6
jojo87, to nic nie dało co napisałeś

bastek1215, ja mam zapłacone wszystkie rachunki z neta a co do portu usb to jak nawet przełoże do innego to nadal to samo jest

Z tego co mi powiedział kolega który jest informatykiem że mam zablokowanego windowsa i teraz musze pożyczyć od kogoś kto ma innego niż z innym nr seryjnym

[ Dodano: 11 paź 2010, o 18:59 ]
I nadal to samo nawet po wgraniu innego sytemu
Reply with quote 


Post Re: Problem z Internetem w Orange 11 Oct 2010, o 21:03

Male - Sponsor  Posts/Topics2793/816  Reputation point 4150 
Offline  Profile 
Windows XP Firefox
Zadzwon do bok-u i niech sprawdza czy masz oplacone wszystki rachunki.Niestety mialem z ich strony rozne juz nie przyjemnosci i okazywalo sie, ze niby nie mialem oplaconego neta.Oplata za rachunek niestety nie doszla.Jezeli sie potwierdzi to co napisalem to tylko kwestia, aby im wyslac xero czy isc do punktu Orange i im udowodnic, ze rachunek oplaciles i masz potwierdzenie Tego.
Reply with quote 


Post Re: Problem z Internetem w Orange 17 Oct 2010, o 00:11

Male - Friend  Posts/Topics1136/115  Reputation point 888 
Offline  Profile   
Windows 7 Firefox
bombel201, mam na 100% opłacone wszystkie rachunki, ale co najlepsze teraz mam karte z modemu wsadzoną do nokii N70 i podpięta jest pod kompa i tak korzystam z neta a co do BOK-u to już dzwoniłem ale pan stwierdził że to wina modemu

[ Dodano: 17 paź 2010, o 00:11 ]
Otóż net już działa !!!!

Pomogło usunięcie partycji na ,której był system i utworzenie jej z powrotem !!!

Top
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 5 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 8 guests





cron