Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Print view
Write comments Post new topic


Problem z niemożnością wybrania znaków za pomocą Shift.

Post Problem z niemożnością wybrania znaków za pomocą Shift. 23 Jan 2011, o 21:39

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
Chyba stało się to po aktualizacji sterowników karty graficznej. Nie działa ć, nie mogę napisac dużej litery asdfjkl przy pomocy prawego shifta i t przy pomocy lewego shifta. Po za tym nie da zrobic %, ^, ‗, +, ‌, :. W catalyst control center hotkeye wyłączone. aha, i jeszcze dopytam, już na drugiej klawiaturze mam tak że nie da się wcisnąc np. alt, strzałka w lewo i do góry (pip pip pip wydobywa się ze skrzyni) a już alt plus strzałka do góry i w prawo nie blokuje
Last edited by _NeedSpeed_ on 23 Jan 2011, o 21:47, edited 1 time in total.

Last post


Post Re: Problem z niemożnością wybrania znaków za pomocą Shift. 24 Jan 2011, o 10:59

Male - Sponsor  Posts/Topics2914/276  Reputation point 4512 
Offline  Profile  WWW   
Windows Mobile Opera
Masz karte Ati?
Jezeli tak to wylacz z autostartu program ati catalyst. Moze nazywac sie podobnie. Ewentualnie pobaw sie opcjami tego programu.


Post Re: Problem z niemożnością wybrania znaków za pomocą Shift. 24 Jan 2011, o 19:00

Male - Junior Admin  Posts/Topics4927/227  Reputation point 5466 
Offline  Profile   
Windows XP Opera
wyłączyłem całkowicie hotkeye w catalyst control center i nadal klops. :( Jak go wyłączę to tak samo.

[ Komentarz dodany przez: _NeedSpeed_: 24 stycznia 2011, o 15:55 ]
Zamykam bo już wszystko w porządku. :E

[ Komentarz dodany przez: michero: 24 stycznia 2011, o 16:37 ]
Napisz co pomogło, może komuś się przyda

No więc najpierw wyłączyłem catalyst control center, po tym już było prawie dobrze bo tylko nie działało ć, więc dodałem ponownie CCC do autostartu, włączyłem hotkeye i przestawiłem skrót klawiszowy uruchamiający CCC na alt+ctrl+shift+F1, i po tym już wszystko wróciło do normy.

Top

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 3 posts ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 9 guests





cron