![]() |
| Register | Login |
|
Site Rules
• FAQ
• Search • Contact
Portal • Blog • Wiki • Chat |
| Board index » Strefa Nokia OS S40 » Pomoc Techniczna » [S40] Software |
| Previous topic | Next topic Page 1 of 1 [ 6 posts ] |
| Print view |
| Write comments | Post new topic |
| [3110c] problem z ściąganiem plików |
|---|
| 6 Jan 2011, o 06:06 |
Nookie669 ![]() |
|
Witam. Pisze z telefonu także sorki za błędy.
Do przeglądania internetu korzystam z opera mini 4 i wszystko było super i ok do czasu gdy próbowałem pobrać jakiś plik. Mój problem opisze: kiedy klikam na open(otwórz-używam angielskiej wersji ponieważ właśnie tam się teraz znajduje) czasami mam także do wyboru opcję save(zapisz) ale ona nic nie daje. Kiedy klikam na otwórz mogę wybrać folder docelowy i wszystko fajnie tylko kiedy plik mi się pobiera to automatycznie zmienia format na .apsx, choć ściągałem .jar lub .jad. I nie mogę otworzą pliku bo pisze że jest nie obsługiwany. Kiedy ściągan plik z innego źródła jest już inaczej ponieważ nie dochodzi nawet do pobierania. Analogicznie wybieram otwórz, gdyż tylko posiadam taka opcję. Wyskakuje komunikat czy chce się połączyć z strona: "tu jest adres strony lokalizacji pliku". Zgadzam się i włącza się standardowa przeglądarka i próbuje się połączyć co jednak kończy się równie jednak nigdy nie pobiera. Jakieś propozycje?:) |
|
Last post |
|
| 19 Feb 2011, o 12:32 |
rycho2009 ![]() |
|
Znam ten problem. W takim wypadku jedyne co zrobiłem(i zadziałało)to pobrałem przeglądarkę Bolt z www.getjar.com pobrałem przez ten program i działało. Niestety dużo wolniej działa od Opery.
|
|
|
| 19 Feb 2011, o 12:35 |
_NeedSpeed_ ![]() |
|
Nookie669, problem leży w blokadzie antypirackiej. Nokia zablokowała możliwość ściągania, wysyłania javy aby nie rozpowszechniać nielegalnie aplikacji. Nic z tym nie zrobisz.
|
|
|
| 22 Feb 2011, o 13:54 |
BezVat ![]() |
|
hehe,ja mam sposob
W FileExploler który uploadnął Agentix zmieniamy nazwę pliku na .jar lub wogóle kasujemy potem,jeżeli nie daliśmy końcówki dajemy normalnie przez galerię.Próbowac do skutku ![]() |
| Last edited by BezVat on 22 Feb 2011, o 13:54, edited 1 time in total. |
|
|
| 10 Mar 2011, o 21:00 |
rycho2009 ![]() |
|
E,ale daj link.
![]() |
|
|
| 10 Mar 2011, o 22:31 |
HitFan ![]() |
|
rycho2009, sprawdź w Freedownload>Aplikacje Java>240x320 i tam znajdź FileExplorer
|
|
Top |
|
| Write comments | Post new topic |
|
Page 1 of 1 [ 6 posts ] Previous topic | Next topic |
|
|
| Related topics |
|---|
| Nie można uploadować plików |
|
Views: 1620 • Replies: 4 Last post: kubika335 (24 Feb 2012, o 12:08) |
| Przeglądanie ukrytych plików. |
|
Views: 3327 • Replies: 18 Last post: pawelp (15 Aug 2012, o 14:15) |
| menadżer plików do zmiany rozszerzenia |
|
Views: 1712 • Replies: 3 Last post: Agentix (17 Aug 2010, o 21:26) |
| Pobieranie plików JAR na Nokie 2610 |
|
Views: 8977 • Replies: 2 Last post: hielek2 (30 May 2024, o 01:58) |
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest |
| Board index » Strefa Nokia OS S40 » Pomoc Techniczna » [S40] Software |
|
© 2009-2026 Forum NokiaHacking.pl • Full version of site (Hi-Fi)
Powered by phpBB & phpBB3.PL & phpBB SEO modified by Pawelooss Time : 0.418s | 62 Queries | GZIP : Off |