Register Login

Site RulesFAQSearchContact
PortalBlogWikiChat





Previous topic | Next topic
Page 1 of 1 [ 1 post ]
Print view
Write comments Post new topic


Problemy z operatorem Orange

Post Problemy z operatorem Orange 10 Aug 2016, o 15:40

Male - 20%  Posts/Topics30/10  Reputation point 0 
Offline  Profile 
Windows 8.1 Firefox
Witam
Ja miałem takie problemy z operatorem Orange i Orange neostradą. Zmagałem się z nimi przez 1,5 roku polegały na tym, że mój dostawca internetu podglądał moje połączenia internetowe. Gdy weszłem na jakąkolwiek stronę internetową np.: Google czy Interia, to wyświetlały mi się komunikaty że połączenie nie jest bezpieczne. Prywatność podczas łączenia się z tą stroną nie jest chroniona. Przesyłane informacje mogą być dostępne dla innych. Ta witryna nie dostarcza informacji o swej tożsamości. Przeglądarki których używałem były zawsze aktualizowane na bieżąco. Zawsze miałem z operatorem Orange problemy. Wcześniejsze kłopoty polegały na tym że blokował mi aktualizowanie programów antywirusowych. Używałem GDATA Internet Security i NORTON 360. Pisałem e-maile do serwisów obu programów i kłopoty dopiero zniknęły gdy producenci wprowadzili szyfrowanie połączenia aktualizacji programów z ich serwerem protokołem SSL. Używałem programu Emsisoft Internet Security Pack. Miał on programik Emsisoft Online Armor Firewall. Pokazywał on wszystkie aktualne połączenia internetowe. Moje połączenia internetowe które przesyłane były przez ręce operatora sfiltrowane zostały Fiddlerem 4. Tak wskazywał Online Armor. Bez przerwy miałem atakowanego i wirusowanego pc. Do tego stopnia że wirusy fizycznie spaliły mi pamięć RAM i dysk twardy. Do pc podłączałem USB komórkę Nokie N70-1 i została ona też spalona. Koszty naprawy wynosiły więcej niż wartość telefonu. Telefon kupiłem dopiero 18 miesięcy wcześniej. Był nowy i po dziś dzień nie naprawiłem go. Nie mam pieniędzy. Zastanawiałem się jak mogę zabezpieczyć się przed tym byle jakim i przestępczym dostawcą internetu? Postanowiłem zmienić operatora i do dziś jestem zadowolony. Oprócz neostrady miałem jeszcze inne kłopoty z telefonami w Orange. Operator na takie przestępstwa sobie pozwalał przysyłał mi sms-y że są dostępne dzwonki polifoniczne do moich starych komórek. Ja i siostra postanowiliśmy wybrać sobie po 3 i chcieliśmy je ściągnąć skoro operator pozwala. Ostatecznie dzwonków nam nie pozwolił ściągnąć zablokował a dodatkowo okradł mnie i z mego konta zniknęła kwota 50 zł za tę usługę i siostrę też tyle samo okradł- 50 zł. Zmieniłem operatora komórek.
Reply with quote 

Write comments  Post new topic

Page 1 of 1 [ 1 post ]
Previous topic | Next topic

Search for

Jump to
 


Users browsing this forum: No registered users and 0 guests