[X6-00] Problemy z WiFI

Wbudowane oprogramowanie, problemy z softem, flashowanie.

Post by Lemur1910 » 14 Sep 2010, o 15:17

Witam, otóż mam problem z swoją nokią X6, mam problemy z łącznością bezprzewodową u siebie w domu, Router Netgear Wnr2000, wątpie zeby to była wina routera bo na Laptopie i na N82 działa wszystko dobrze, więc problem polega natym ze moja nokia X6 łączy sie z siecią bez problemu tylko czesto sie "zawiesza" załóżmy, pobieram jakiś plik on sie pobiera,pobiera i nagle staje jest przerwa jakies 15/20s i idzie dalej, podczas ładowania strony tez jest taki problem strona sie ładuje i czasem musze czekać 40s aż sie załaduje cała strona bo kilobajciki ładuja sie i staja co chwila, to jest uciążliwe ponieważ czekanie na strony tak długo czasem potrafi zdenerwowac, nie moge tez obejrzeć filmiku z YouTube bo ciągle sie Bufforuje i radio internetowe tez sie zacina bo transfer nagle staje, i jeszcze dodam zze w momencie kiedy sie "zawiesi" lampka na Routerze od WiFi nie mryga tak jak by nie było połączenia, telefon nie próbuje sie połączyć w tym momencie z siecią, próbowałem HardReset i nie pomogło a ReFlasha nie mam jak zrobić bo Phoenix i JAF ktory aktualnie posiadam nie chcą podjąć sie tego zadania a NSU pokazuje ze mam najnowsze oprogramowanie i nie moge nic z tym zrobić:( Za pomoc będe ogromnie wdzięczny :(
Sorki za błedy tak jakoś ;P
Image
Lemur1910 Male
Ogród
60%

User avatar
 
Offline
 
Telefon: X6 16GB
Soft: v30.0.003
Operator: Orange
Age: 30
Location: Łódź

Joined: 8 May 2009
Online: 2d 47m 18s
Posts: 225Topics: 34
Reputation point: 315
    Windows XP Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Return to [S60] Firmware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests