[Inne] Przedłużenie umowy w Play-jak wyłudzić dobry telefon przy niskim abonamencie

Napisz tutaj, jeśli tylko czegoś szukasz lub masz inną prośbę!
Forum rules
Jeżeli poszukujesz jakiejś rzeczy:
Załóż nowy temat, z listy rozwijalnej wybierz kategorię poszukiwanej rzeczy, w tytule tematu napisz jej dokładną nazwę, a w treści tematu opisz jej szczegóły.

Jeżeli realizujesz prośbę o daną rzecz:
Nie zamieszczaj linku do znalezionego pliku bezpośrednio w temacie z prośbą, tylko wrzuć go najpierw do osobnego tematu w odpowiednim dziale Downloadu.

Post by 180damian180 » 4 Feb 2013, o 21:01

Witam. Otóż moj ojciec przedłuża teraz umowę w Play :) Do tej pory miał formułę 4.0 i płacił 69zł. Może znacie jakieś metody przedłużenia umowy na jak najkorzystniejszych warunkach. Interesuje mnie teraz formuła M (49zł), ale wg cennika dla wszystkich użytkowników, ceny telefonów w tym abonamencie są kosmiczne xD Słyszałem jednak, że da się jakoś ogarnąc lepszy telefon w niższej cenie:) Może coś podpowiecie? xP z góry dzięki ;P
180damian180 Male
20%
 
Offline
 
Telefon: nokia 6300
Operator: Orange
Age: 46
Location: Rząśnik

Joined: 10 Feb 2011
Online: 14h 21m 20s
Posts: 30Topics: 15
Reputation point: 0
    Windows XP Chrome

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by nemo333 » 4 Feb 2013, o 23:22

Z tego co wiem to najlepiej jest poczekać na rozmowę telefoniczną z propozycją i najlepiej zapoznać się z ofertą konkurencji aby wytknąć im niektóre braki ich oferty, np Orange ma nielimitowane do wszystkich sieci, nawet licząc Virgin Mobile czy Lyca a Play tego nie ma bo ma tylko do wszystkich operatorów, Play jest droższy w SMSach itp, popatrz dokładnie po cennikach i wytknij im takie braki. Mocno akcentuj że zastanawiasz się nad zmianą operatora.
Tylko niewiele ugrasz w momencie gdy:
a)to jest pierwsze przedłużenie umowy, wtedy nie dostaniesz tyle bonusów co tacy co już są od kilku lat w sieci
b)jest to jedyny abonament na tą osobę i do tego dość niewielki
c)chcesz telefon który w cenniku jest "na zamówienie" lub "ograniczona dostępność"
Image
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 11h 33m 6s
Posts: 9188Topics: 98
Reputation point: 6525
    Windows 7 Firefox


Return to Poszukiwania & Prośby

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests