Przychodzące SMSy/MMSy specjalne aktywujące się same mimo blokad na premium

Post by nemo333 » 16 Feb 2015, o 13:24

Czy ktoś miał już taką sytuację w tej sieci?
Na karcie z internetu nagle w tym miesiącu zaczęły się same z siebie aktywować SMSy premium z erotyką.
Najpierw był to jeden serwis, za 3 zł, przyszły 2 SMSy
Zauważyłem, wyłączyłem, włączyłem wszelkie możliwe blokady na takie akcje.

Dziś patrzę a w skrzynce odbiorczej routera jest 30 wiadomości że aktywowano wszystkie możliwe serwisy premium z erotyką i jakieś linki do filmów czy coś. W Orange.pl do zapłaty dodatkowo 123 zł :/

JAKIM ch***m?!
WiFi zabezpieczone własnym hasłem, panel admina również, dodatkowo zasięg routera często gubi się również w domu więc wykluczam kogokolwiek żeby to aktywował. Nie ma również żadnych kodów do wpisywania na skrzynce w celu potwierdzenia aktywacji usługi ani w bilingu zero informacji że jakiekolwiek SMSy były wysyłane.

No chyba że aktywacja blokady na SMSy czy dezaktywacji usługi wymaga podania kodu abonenckiego, kodu z SMSa, rozmiaru buta, fiuta i cyrografu na sprzedaż organów a aktywacja SMSów premium można zrobić nie mając dostępu do niczego? :O
Image
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 2h 53s
Posts: 9186Topics: 98
Reputation point: 6516
    Windows 7 Firefox

Post by adam111 » 27 kwi 2009, o 00:00

BoTs RoX! :D
adam111 Mężczyzna
Oddajcie mi cześć!
50%

Avatar użytkownika
 
Online
 
Telefon: Nokia 3110c
Soft: v. 05.50
Operator: -----

Joined: 30 mar 2009
Online:
Posts:   •  Topics: 
    Ubuntu  Firefox

Post by bombel201 » 16 Feb 2015, o 14:30

To jest orange, wiec za ch*** nie rozumiem czemu Ty sie jeszcze dziwisz...

Kontaktuj sie z bok-iem orznij i moze cos wywalczysz po 20 latach...
Image
bombel201 Male
TEN OKRUTNY xD
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: LG G6
Soft: 7.0 Nougat
Operator: Play

Joined: 21 Mar 2010
Online: 104d 17h 43m 53s
Posts: 2793Topics: 816
Reputation point: 4150
    Android Chrome

Post by nemo333 » 12 Mar 2015, o 22:05

No idę do salonu zobaczę czy mi pomogą.

Jedno wiem na pewno - nigdy więcej nie podpiszę umowy z tą gównosiecią :/ Tylu problemów co do tej pory nie miałem jeszcze nigdzie :/

[ Dodano: 16 lutego 2015, o 22:57 ]
15 minut temu dostałem maila, rozpatrzyli pozytywnie reklamację i przyznali się że blokady były włączone ale nie działały %-D

Czyli potwierdzają opinię o sobie że są do du** jak nawet czegoś tak prostego nie potrafią ogarnąć :lol:

[ Dodano: 5 marca 2015, o 14:24 ]
GównoOrange część kolejna.

Zapomnieli sobie przysłać faktury korygującej, zamiast normalnej kwoty ~155 zł do zapłaty przyszło 280.

Oj, ktoś dziś w Orange dostanie chyba ochrzan. Jeszcze tylko nie wiem jaką drogą.

[ Dodano: 12 marca 2015, o 20:47 ]
GównoOrange część ostatnia (póki co, na ten tydzień chyba koniec atrakcji, ciekawe co dalej palanty wymyślą %-D)
Dziś przyszedł SMS że łaskawie anulują źle naliczoną kwotę za SMSy premium, nawet za te kiedy blokada nie była aktywna :E
Jakby ktoś miał taką sytuację - bombardować BOK, w końcu zmiękną i odpuszczą. Zwłaszcza jak ktoś ma powłączane blokady na koncie.
U mnie chyba nie była dostępna ta która najbardziej by mnie ratowała bo kilka dni po pierwszej reklamacji dostałem SMSa o włączeniu blokady SMS MT, albo coś pomieszali przy aktywacji albo nie była w liście dostępnych dla tego numeru.

Kij z nimi, ważne że się przyznali jak bardzo są beznadziejni i utwierdzili mnie w przekonaniu że obecne umowy to ostatnie w jakich się babram, mimo że oferta w czasie jej podpisywania była chyba najlepszym netem mobilnym. Z telefonem podobnie ale to już inna historia ;)

[ Komentarz dodany przez: pawelooss: 12 marca 2015, o 20:58 ]
Usunięto 4 bluzgi.

[ Komentarz dodany przez: nemo333: 12 marca 2015, o 21:05 ]
W du*** cię mam, przywrócono bluzgi
Image

nemo333 otrzymał za ten post 1 punkty reputacji od 1 użytkowników:
+notonlypierogi.
nemo333 Male
fb.com/nemowaKK
Sponsor

User avatar
 
Offline
 
Telefon: S21 FE, oraz 400 innych w ramach kolekcji
Soft: Android 13
Operator: Orange

Joined: 26 Jun 2009
Online: 449d 2h 53s
Posts: 9186Topics: 98
Reputation point: 6516
    Windows 7 Firefox


Return to Grupa Orange

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests